Naudas un naudas mainītāji Bali

Posted on

Naudas un naudas mainītāji Bali

Vietējā valūta Bali, kā ar pārējiem Indonēzijas, ir pazīstama kā rūpija (IDR, vai RP). Pateicoties vēsturisko inflāciju, Indonēzijas nauda nāk milzīgs konfesiju sākot no alumīnija IDR 50 monētas ar iespaidīgu IDR 100000 rēķinus.

Papīra piezīmes nāk nominālvērtību IDR 500, 1000, 5000, 10000, 20000, 50000 un 100,000. Monētas nonāk ar nominālvērtību 50, 100, 200, 500 un 1000, lai gan tie ir nedaudz mazāk izplatīts, salīdzinot ar papīra rēķiniem. Pārbaudiet šo lapu, lai pārskatītu pašreizējo dolāra-rūpija maiņas kursu: Yahoo Finance – ASV dolārs pret Indonēzijas rūpija Valūtas kurss (izbraukuma).

Bali tūristu orientētas uzņēmumiem ir kļuvuši ļoti talantīgs pie atvadīšanās apmeklētājus no savas naudas, izmantojot godīgu līdzekļiem vai bīstamu spēli. Tas nav noniecināt to galvenokārt godīgi šoferi, oficianti, baņķieri un gidi Bali – bet viens ir jābūt uzmanīgiem, lai get ripped off Bali, jo ir arī daudz scammers tikai gaida iespēju, lai izmantotu.

Par citiem dos un nav ‘s Bali, izlasiet šos rakstus par etiķete padomi Bali, Drošības padomi Bali, Beach Drošības padomi Bali, un veselības padomi Bali.

Nauda mainītāji un ārvalstu valūtas Bali

Ir daudz apmaiņas iespējas visā Bali galvenajiem tūrisma jomās, lielākā daļa no viņiem pieņemt valūtu, piemēram, ASV dolāra, Austrālijas dolārs, un Lielbritānijas mārciņu. Godīgi tirgotāji darbojas kopā ēnains naudas mainītāju, un tas ir ļoti grūti pateikt vienu no otra.

Pirms došanās ārā, lai jūsu rēķinus mainījušies, pārbaudiet vietējo laikrakstu up-to-dienas valūtas maiņas kursa. Bet nelietojiet likmi pie sirds: iegūtais apmaiņa var beigties zemāks, jo komisijas maksu par naudas maiņas vietās.

Jūs varat būt jūsu nauda mainījušies šādās vietās, sakārtoti secībā uzticamību:

  • Bankas: Jūs esat visretāk ripped off, apmainoties valūtā bankā. Alternatīvi, jūs varat izņemt no bankomāta, izmantojot jūsu debetkarti vai kredītkarti.
  • Viesnīcas: Daudzi viesnīca priekšējie galdi atļauj valūtas maiņa, bet piedāvā zemākus maiņas likmes, salīdzinot ar bankām un regulāru naudas mainītāju.
  • Atļautās naudas mainītāju: Bank Indonesia-pilnvarotie naudas mainītāju reklamētu savu statusu kā Pedagang Valuta attaukojot Berizin vai PVS Berizin (Indonēzijas par “Atļauto Money Changer”) ar zaļu PVA Berizin logo skatlogs. (Skatīt attēlu zemāk).

Bali Bankas

Lielākā daļa banku Bali pieņemt ārvalstu valūtas apmaiņas. Darba dienās bankas Bali ir atvērti no 8am līdz 3pm.

Turpmāk Indonēzijas bankām darboties Bali, un sniegt ATM un pār-the-counter pakalpojumus. Uzklikšķiniet uz izbraukuma saites zemāk sarakstā, lai piekļūtu saviem angļu valodas vietnes un atrast savas filiāles un bankomāti Bali.

Neatkarīgi no apmainīties ārvalstu valūtas šajās bankās, jūs varat arī saņemt avansu par savu kredītkarti (vai nu pār-the-counter vai no tās bankomāts), vai izmantot savu bankomātu, lai izņemtu no sava ATM debetkarti. Izmantojiet tālāk ATM lokatori atrast banku, Bali, ka pieņems izņemšanas no jūsu ATM debeta vai kredītkarti:

Lielākā daļa banku ir augšējo izņemšanas limitu par IDR 3 miljoni (apmēram $ 330), lai gan dažas mašīnas var iet tik zema kā IDR 1,25 miljoniem vai pat IDR 5 miljonus.

Ko bankomātiem Bali piedāvā ērtības var kompensēt ar maksām par ārzemju izņemšanu. Vēlreiz pārbaudiet jūsu bankas vai kredītkarti pirms atsaukumu par Bali bankomātā. Lūk sadalījums iekasēto maksu ASV finanšu iestādes bankomātu izņemšanu un pirkumiem: BankRate.com – Valūtas konvertācijas izmaksas .

Bali Naudas mainītāji

Ārvalstu valūtas, piemēram, ASV dolāra, Lielbritānijas sterliņu mārciņas un Austrālijas dolārs var ļoti viegli mainīt vienā no daudzajiem naudas mainītāju Bali. Naudas mainītāju iet, kur tūristi – no lidostas līdz lielāku ciemati upcountry. Diemžēl, Bali naudas mainītāju ir ieguvuši sājš reputāciju sakarā ar to plašo repertuāru netīro triku. Lasīt šo rakstu, Travelfish.org – naudas maiņas izkrāpšanu Bali labāku izpratni par to, kā tā darbojas.

Lai pasargātu sevi no šiem draudiem, ko krāpšanos moneychangers, protežē tikai Bank Indonēzija, atļauts naudas mainītāju. Šie naudas mainītāju akreditē Indonēzijas monetārās iestādes kā Pedagang Valuta attaukojot Berizin vai PVS Berizin (Indonēzijas par “Atļauto Money Changer”). PVA Berizin dalībnieki ir bankas Indonēzija hologrammu un PVA Berizin zaļo vairoga logo skatlogs.

Par kādu naudu mainītājs jūs saskaraties Bali, izpildiet šos vienkāršos soļus, lai nodrošinātu, ka jums nav get ripped off, apmainoties ar ārvalstu valūtas.

Step One: Aprēķināt ātrumu pats. Vispirms pārbaudiet naudas mijējs izsludinātā cenas, un pēc tam izmantot savu kalkulatoru , lai noskaidrotu rezultātu, salīdzinot ar summu, kuru vēlaties apmainīt. Tas ir svarīgi: daži negaršīgs moneychangers ir faktiski savienoti savus kalkulatorus, lai nodrošinātu neizdevīgu kursu.

Step Divi: Noteikt, vai naudas mijējs jūs tuvojas iekasēs komisijas. Naudas mainītāju ar augstāku nekā parasti likmes bieži vien iekasē komisiju noļukušām mazliet off augšpusē kopā. Naudas mainītāju, kas nav maksa komisijas parasti pārdod par zemākām likmēm. Šo pārmaiņu reklamēt savu trūkumu komisijas augšu priekšā.

Step Three: tos informētu par summu, kuru vēlaties mainīt. Nauda mainītājs izmantot savu kalkulatoru, lai noskaidrotu apjomu rūpija jāapmainās. Iegūtais skaitlis tiks parādīts jums. (Tas ir, ja Step One nāk parocīgs.)

Step Four: Count no savas piezīmes, bet nav jānodod tikai pagaidām. Jāieliek priekšā no jums, kur jūs varat saglabāt acu par tiem.

Step Piecus: ņemt rūpija no naudas mainītāju un skaitīt tos pats. Vai nav kabatas viņiem vēl, bet nekādā gadījumā jums ir jāsniedz rūpija atpakaļ naudas mainītāju skaitīšanai. Ja viņš uzstāj, iet prom un veikt savu valūtu ar jums.

Step Six: Ja esat apmierināts ar summu, ko saņēmāt, tad ļaujiet naudas mijējs veikt savu ārvalstu valūtu un pabeigtu darījumu. Jums vajadzētu saņemt kvīti par darījumu. Ja jūs nesaņemat vienu, lūgt vienu.

Padomi Mainot savu naudu Bali

Ievērojiet šos padomus, lai pārliecinātos, ka jums iegūt vislabāko no katra naudas mainās darījumu.

  • Neizvēlieties tikai, pamatojoties uz labāko reklamēto likmi. Naktsputns operācijas izmanto gandrīz pārāk labi-to-be-true valūtas kurss izdarīt Piesūcekņi in. Vai darījumus ar PVA Berizin dalībniekiem vēlams, ja jūs nevarat izņemt summu, jums ir nepieciešams no vietējā bankomāta.
  • Bring svaigs, svaigs $ 100 rēķinu apmaiņu. Saburzītu vai veci rēķini tiks noraidīts vairums moneychangers, vai būs jāmaksā zemākas valūtas kursu. Tas pats attiecas uz jaunāku rēķiniem pie zemākām konfesijām; jautāt, ja tie atlaidi rēķinus mazāk nekā $ 100 vērtībā. Rēķini denominētas $ 10, un turpmāk var netikt pieņemts apmaiņai. Pirmkursnieks pie preses jūsu $ 100 rēķinu izskatās, jo lielāka iespēja, jums ir iegūt labāko likmi par to apmaiņā.
  • Skaits savu naudu , pirms to mainīt; skaits, un skaitīt to vēlreiz, kad esat mainījis to.
  • Esi pēdējā persona rīkoties naudu darījumā. Neļaujiet naudas mainītājs, lai saņemtu naudu atpakaļ, “saskaitīt to tikai gadījumā”.
  • Izvairieties šādas naudas mainītāju: naudas mainītāju pievienoti kā sekundāro bažas uz citu uzņēmumu, piemēram, tetovējums viesistaba, kas dara naudas maiņu uz sāniem; un naudas mainītāju piedāvā likmes aizdomīgi augstākas nekā dominējošo bankas likmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *