Návšteve Tower Bridge v Londýne Výstavné

Posted on

Návšteve Tower Bridge v Londýne Výstavné
Tower Bridge je jedným z najznámejších mostov na svete a názory Londýna z vysokých chodníkoch sú pôsobivé. Kedy bol postavený, Tower Bridge bol najväčší a najdokonalejší zdvíhací most všetkých čias ( “zdvíhacie” pochádza z francúzštiny pre “skokom”).

vysoké lávky

Tower Bridge Výstava je na dvoch vysokých chodníkoch (nad úvodnej časti) a potom dole do strojovne. Všetky priestory sú plne prístupné a je tu výťah / výťah, aby vás až do vysokých chodníkov (a zase späť dole).

Môžete získať niektoré skvelé výhľady z dvoch vysokých chodníkov a zamestnanci sú vedomosti tak si klásť otázky. Sklenená podlaha Tower Bridge sa pridal v roku 2014 na oboch chodníkov, takže teraz existujú úseky v stredu, kde môžete vidieť na ceste a rieku nižšie. To prinieslo veľa viac návštevníkov, a to je dobre stojí mimo kontroly časy Tower Bridge vlek aby zistili, či môžete navštíviť vidieť jeden z vyššie uvedených.

K dispozícii je tiež bezplatné Wi-Fi na voľnom chodníkov, takže môžete zdieľať svoje fotografie na sociálnych médiách okamžite. Navyše je tu bezplatná aplikácie na stiahnutie vidieť most navýšenie na svojom telefóne alebo iPadu, v prípade, že nie sú vidieť skutočný most výťah pri návšteve.

Vysoké chodníky majú tiež zobrazia v niekoľkých jazykoch vrátane dotykového displeja pre kvízy a informácie.

Fotografia je absolútne podporovať a tam sú malé, kamerové windows ‘môžete otvoriť fotiť pamiatok.

Čo očakávať

Z pokladne v severnej veži, môžete začať s výťahom (výťah) až k jednému z vysokých chodníkov, 42 metrov nad riekou Temža. Výťah obsluhujúci vysvetlí, čo môže očakávať na voľnom chodníky. Až do severnej veže, tam je animované video John Wolfe-Barry, Horace Jonesa a kráľovná Victoria, ako hovoriť portrétov diskutovať most a ako k tomu došlo. Je to moc zaujímavé a poučné ale zábavné.

Top tip:  Pozrite sa z okna na severnej veže, kde ste prvýkrát dorazí, na krásny výhľad na Tower of London.

K dispozícii sú dva vysoké chodníky ponúkajú neuveriteľné pohľady a existujú určité náznaky, vysvetliť histórii Tower Bridge. Tam je zvyčajne dočasná výstava v jednom z chodníkov, takže sa môžete dozvedieť niečo aktuálne. Zistil som, Temže je 9 metrov hlboká pri odlive a existuje 100 druhov rýb žijúcich pod mostom.

Výťah (výťah) smerom nadol je z južnej veže a dostanete sa na preklenutie úroveň. Odtiaľ budete postupovať modrú čiaru namaľovanú na chodníku (chodník), choďte po schodoch a vstúpiť do viktoriánskej strojovne. Ak sa vám nedarí zvládnuť kroky, je to len kúsok pešo na konci mosta a zahnite doľava, doľava, doľava a budete dosiahnuť rovnaké miesto.

V strojovniach, môžete zistiť, o hydraulickú silou a ohromení tohto majstrovského diela viktoriánskej inžinierstva. Dozvedieť sa o 6 stupňoch pary a vodnej energie používanej od roku 1894 do roku 1976. V roku 1976 Tower Bridge zmenil na elektrickú energiu.

Vaša návšteva končí v malom obchode so suvenírmi predávajú veľa londýnskych suvenírov.

Trvanie návštevy:  1,5 hodiny

mostné Výťahy

Keď bol Tower Bridge poháňaný parou upozornila 600-krát do roka, ale teraz je poháňaný elektrickými motormi so zvýšenými asi 1000 krát ročne. Tower Bridge potrebuje zdvihnúť, aby vysoké lode, výletné lode, námorné lode a ďalšie veľká loď prejsť.

Tower Bridge History

V roku 1884, Horace Jones a John Wolfe Barry začali stavať Tower Bridge, ale Horace Jones zomrel o rok neskôr. Barry pokračoval a trvalo 8 rokov stavať. 432 mužov bolo použité postaviť most a cez 8 rokov, iba 10 ľudí zomrelo, čo je celkom výnimočné, ako tam bol žiadne pravidlá ochrany zdravia a bezpečnosti v tej dobe.

Dve mohutné piliere mala byť zapustená do koryta na podporu výstavby a 11.000 ton ocele škótske poskytla rámec pre Towers a chodníky, 2 milióny nitov držať to všetko dohromady. To sa potom na sebe Cornish žuly a Portland kameň; ako chrániť základné oceľovej konštrukcie a dať mosta príjemnejší vzhľad. Princ z Walesu otvorila Tower Bridge 30. júna 1894.

Vysoké chodníky boli pôvodne úplne otvorený, tj žiadnu strechu alebo okná. V roku 1910 boli zatvorené, pretože ľudia radšej počkať na úrovni ulice, keď bol most zdvihnutý, skôr než sú čísla hore po schodoch s ťažkými bremenami.

Dňa 28. decembra 1952, číslo 78 dvojposchodový autobus nedokázal zastaviť, pretože most začala stúpať. Je to len podarilo vymazať pokles tri nohy na druhú Bascule. Žiadne fotografie existujú, ale umelcovho dojem zvečnil udalosti.

V roku 1976, Tower Bridge bola namaľovaná červená, biela a modrá na oslavu kráľovninho strieborné výročie (25 rokov ako kráľovná). Pred tým je to čokoládovo hnedej farby.

V roku 2009, freestyle motocross hviezda Robbie Maddison predviedol backflip cez otvorené Tower Bridge v noci. Jeho koleso je teraz na displeji v strojovniach.

Informácie pre návštevníkov

Otváracia doba:

 • Letné Otváracia doba: apríl až september: 10:00 – 17:30
 • Zima Otváracia doba: október až marec: 09:30 – 17:00
 • Zatvorené 24 a 25. december. Otvorené od 10 hodín na 1. januára.

Adresa:  Tower Bridge výstava, Tower Bridge, London SE1 2up

Oficiálne internetové stránky:  www.towerbridge.org.uk

Najbližšia stanica metra:

 • Tower Hill (na sever od rieky)
 • London Bridge (na juh od rieky)

Použite Journey Planner alebo aplikáciu Citymapper naplánovať trasu mestskou hromadnou dopravou.

Vstupenky:  Tam je poplatok za Tower Bridge výstava. Pozrite sa na poslednú ceny vstupného .

Odporučil by som dostať London Pass a kombinovanie výlet do Tower Bridge výstava s Tower of London, aby to lepší deň hodnoty von.

Kde sa najesť Lokálne:

 • St Katherine Dock
 • Kaviareň na prízemí radnice (iba v pracovné dni).
 • Refektári v katedrále Southwark

Regionálne atrakcie:

 • Tower of London
 • HMS Belfast
 • Golden Hind
 • Tate Modern
 • Londýnske oko.

Môžete sa tiež pozrieť na zámok lásky na Tower Bridge a na ďalších miestach v Londýne.