Ņemot Taxi uz un no Parīzes lidostām: Vai ir vērts?

Posted on

Ņemot Taxi uz un no Parīzes lidostām: Vai ir vērts?

Daudzi lasītāji man jautā, vai es domāju, ka ir vērts maksāt par taksometru braukt uz un no lidostas Parīzē. Tas noteikti nav lētākais variants, bet, ņemot taksometru vai no Parīzes lidostām galu galā vienkāršākais un vismazāk stresa transporta? Un cik daudz Jums vajadzētu sagaidīt maksāt par tipisku taksometru tarifu starp pilsētas centru un lidostu?

Vai tas ir tā vērts?

Nav vienkārši atbildēt uz jautājumu par to, vai, ņemot taksometru, ir labākais risinājums.

Ja jums ir diezgan dāsnu budžetu, daudz smago somas, ceļojot ar ļoti maziem bērniem vai gados vecāks cilvēks vai invalīds, es absolūti ieteiktu veikt taksometru, kas parasti ir daudz brīvākas variants ar mazāku pastaigas vai pārsūtīšanas laikā iesaistīti. Savukārt, ja jūs mēģināt skatīties ceļa izdevumus, ir iepakotas samērā neliels, un ir ērti pārvietoties Parīzes sabiedriskā transporta sistēmas, ņemot piepilsētas vilcienu (RER), speciālus autobusu pakalpojumus Parīzes centrā vai aviokompāniju transportu ir daudz lētāku variantu.

Cik daudz es varu sagaidīt maksāt par Taxi no Parīzes lidostās?

Atkarībā no satiksmes apstākļiem un diennakts laika, uz kuru dosieties, jūs varat sagaidīt maksāt jebkur no 35 līdz 70 eiro par vienu taksometru braukt uz vai no lidostām Parīzē. Protams, ja jūs ņemt taksometru no Denfert-Rochereau in dienvidu Parīzes salīdzinoši tuvējo Orlī lidostā, jums būs jāmaksā par lēto skalas.

Ja tu būtu, lai taksometru visu ceļu no South Paris Roissy-Charles de Gaulle lidostā arī uz ziemeļiem no pilsētas, sagaidīt daudz lielāku ātrumu. Jūs vienmēr varat lūgt taksometru vidējā biļetes no jūsu izlidošanas pirms pieņemšanas braucienu. Atcerieties, ka, ja jūs rezervēt taksometru iepriekš, jums parasti ir jāmaksā rezervācijas un sagaidīšana maksa virs biļetes pati.

Kur atrast Taksometri un no Parīzes lidostām

Pēc Šarla de Golla un Orlī lidostu, meklēt pazīmes un ikonas norāda taksometru pikaps zonas no ielidošanas terminālā.

No Parīzes, ja jūs nevēlaties, lai rezervēt taksometru pirms laika, jūs varat atrast taksometru pārpilnību ap lielāko vilcienu un transporta centriem, piemēram, Gare du Nord, Gare de L’Est, Gare du Montparnasse, Gare d’Austerlitz vai Gare St Lazare. Ja jūs dodaties uz Šarla de Golla lidostā, tas ir labākais, lai krusa taksometru no Gare du Nord un Gare de l’Est, jo kopējā maksa parasti ir lētāki no šiem punktiem. Ja jūs dodaties uz Orlī lidostā uz dienvidiem no Parīzes, ziņošanas kabīni no Gare Montparnasse vai Denfert-Rochereau RER stacijas, var būt laba iespēja.

Viens drošība caveat: Nekad pieņemt braukt ar taksometru, kas nav skaitītāju, skaidri saskatāmu zīmi uz jumta lasīšanas “Taxi”, vai citādi streiki jums mazāk nekā profesionāli izskatu. Tas var novest pie kļūst ripped off, un ir bijuši arī atsevišķi gadījumi par nolaupīšanu pagātnē ar personām, kas rada kā taksometru vadītājiem.

Rezervē Taxi uz un no Parīzes lidostām: taksometru

Zemāk ir daži no visbiežāk izmanto taksometru kompānijas Parīzē, un visi piedāvā pakalpojumus Parīzes lidostām.

Dažos gadījumos, tiešsaistes rezervācija ir pieejama.