Nerede Londra’nın Great River Race to Watch

Posted on

Nerede Londra'nın Great River Race to Watch
Büyük Nehir Yarışı bazen Londra’nın Nehri Marathon olarak bilinen Londra’nın Thames Nehri üzerinde bir yıllık kürek yarışları vardır. Elbette yorucu 21.6 mil uzunluğundadır ve batıda Richmond Ham doğuda Docklands alanından yukarı çalışır. 300’ün üzerinde geleneksel satır tekneler ve kürek el sanatları Çinli ejderha tekne, Hawai savaş kano ve Viking longboats dahil etkinliğe katılmaktadır.

Etkinliğe dünyanın dört bir yanından rakipler çekiyor. Birçok kazanmak için yarışacak ama eğlence için katılabilir veya yardım için para toplamak için bu çok daha vardır.

Kurallar tekneler küreklerle hareket edilmesi gerektiğini şart ve (Cox ve yolcu hem yarış sırasında kürekçiler ile dönüşümlü rağmen) bir cox ve bir yolcu var. En fazla 300 tekneler konserler, skiffs, Kelt Longboats, Kesiciler, Currachs Dragon Tekne, Whaleboats ve yenilik geminin bir ürün yelpazesine dahil katılıyor. Tekneler sınıfı tarafından genel bir rekabeti hem de yarışmalara sağlamak sınıfı tarafından sorunlardır. şike bir yavaş-away ilk olarak olduğu gibi bu canlı bir yarış için yapar.

yarış o Londra Maratonu bir su bazlı eşdeğer ve köprüler ve nehir bankalardan izlemeye gelenler birçok ilginç ve renkli teşhir etmenin ciddi yarışçılar yanı sıra eğlence rowers çekiyor. Her tekne bayrağını taşımak için gereklidir ve ödüllerin fantezi elbise için bir tane bulunur.

Olay Tarihçesi

72 giriş yapan altı farklı ülkeler temsil eden 20 teknelerde su aldı ilk ırk 1988 gerçekleşti. Yarışmacılar genç Deniz kadetler, kürek gaziler ve Tekne tutkunları dahil. Olay artık boyutunda dört kat arttı ve 1800’lerden kalma bir yineleme tunç çağı Yunan mutfaktan ve dünyanın en eski yarış kürekli kayık gibi gemilerin bir dizi çekti. uluslararası etkinlik Sting ve Jerry Hall gibi yol boyunca birkaç yıldız çekti ve Avrupa’da türünün en prestijli olaydır.

Yarış Rotası

Başlangıç: Docklands Yelken Merkezi , Millwall Riverside, Westferry Yolu, Londra Docklands
Finish: Ham Evi , Richmond

Ne zaman oldu

Bu yıllık etkinlik Belediye Thames Festivali’ne Eylül yakın gerçekleşir. Başlangıç ​​zamanı genellikle 10 AM başındadır.

Nerede Watch

Londra Köprüsü, Thames Nehri kenarındaki sonraki köprüden izlemek için önerilir böylece Tower Bridge en popüler seyirci yerlerinden biridir.

Diğer popüler köprüler şunlardır:

  • Richmond Bridge
  • Hammersmith Köprüsü
  • Wandsworth Köprüsü
  • Battersea Köprüsü
  • Westminster köprüsü