Nica, Prancūzija Kelionių vadovas – Gauti visas pagrindines Info apie Riviera Vacation

Posted on

Nica, Prancūzija Kelionių vadovas - Gauti visas pagrindines Informacija apie Riviera Vacation
Nice yra nuostabus prancūzų Rivjera miesto ir populiarios poros, medaus mėnesį ir saulėje garbintojų. Tai didelis miestas, nors ir ji gali būti sunku įvaldyti ją. Sužinokite visas gražus atostogų pagrindai, įskaitant, ką daryti, ką pamatyti, kur apsistoti, puikus dienos išvykas ir kaip gauti aplink.

Vykstu ten 

Nice yra gerai aptarnauja Nica-Cote d’Azur oro uosto į vakarus nuo miesto. Tai yra tarptautinis oro uostas, todėl yra Skrydžiai iš daugiau nei 100 vietų, įskaitant Niujorke.

Skaityti mano vadovas keliauti iš Londono į gražią traukiniu išsamiai; tai yra puikūs kelionė ir daro didelį pradžią atostogų dėl Cote d’Azur.

Kelionė aplink

Yra daug maršrutiniai autobusai ir vietos autobusų paslaugas gražus ir kitus Riviera miestų, taip pat brangių taksi, priimti jus į miestą, kai jūs atvykstate. Jei keliaujate traukiniu, Nica yra trys geležinkelio stotys, bet jūs tikriausiai atvyks į pagrindinį terminalą Nicoje Ville. Tai suteiks jums keletą blokų į šiaurę nuo pakrantės.

Geležinkelio stotis, kelionės

Yra daug jungtys nuo Nicos geležinkelio stoties į kitus miestus Prancūzijoje, o taip pat į Italiją, kuri yra labai trumpas atstumas.

autobusų Linijos

Pagrindinis autobusų sistema NICE yra LIGNES Kaulo Krantas kuri veikia miesto, taip pat ir iš oro uosto ir kitais šalia esančių miestelių. Jie taip pat veikia daugiau kaip 130 autobusų maršrutų 49 miestų, kurie sudaro visą Métropole Nice Cote d’Azur plotą.

Yra ir kitų regioninių autobusai į netoliese miestuose, ir dauguma sustoti Gare ROUTIERE šiaurę nuo Place Massena. Yra geležinkelio jungtis prie daugumos kaimyninių miestų, taip pat, su dažniausių sustoja gražią Ville stotį.

Nicoje Taip pat yra Noctambus kuri veikia 5 nakties metu autobusų maršrutus nuo 9.10pm iki 10.10 val, tačiau jie nėra labai dažni.

Taip pat yra tramvajų. Ne 1, 9,2 km liniją, kuri eina iš šiaurės į rytus ir eina per miesto centrą kartu avenue Jean Medecin ir per Place Massena kasdien nuo 4.25am iki 1.35am.

Kaina autobusų

Pirkti vieną bilietą į kelionę, kuri taip pat leidžia keisti per 74 minučių 1,50 eurų ir įvairių kitų Very good value bilietus skirtingų ilgių buvimo.

Daugiau informacijos

Jūs galite gauti sistemą žemėlapį ir brošiūrą išvardijami tvarkaraščius tuo turizmo biure Promenade des Anglais, arba pagrindinės autobusų stoties Place Massena.

Nice automobiliu

Galite išsinuomoti automobilį, bet pirmiausia patikrinkite, ar jūsų viešbutis turi automobilių stovėjimo aikštelė ir kas kaina yra. Tai gali būti gana sunku, netgi neįmanoma, pastatyti automobilį Nicoje. Jei esate Nicoje iš kito Prancūzijos dalis automobiliu, tada apsvarstyti paliekant automobilį viename iš 5 “Parc Relais” arba sustabdyti-virš automobilių stovėjimo aikštelėse ne centre. Nemokamai naudotis ir tada galite imtis tramvajų į miesto centrą.

Į viršų gražią atrakcionai

Yra daugybė dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir nuveikti šiame mieste, tiek miesto centre (Nice Centre) arba ant kalvos, kad ruožas už pagrindinės miesto ( Les Collines ).

Čia yra mažas pasirinkimas kai mėgstamiausių vietų pamatyti ir ką daryti:

  • Cours Selaya gėlių turgus yra turi pamatyti. Tai taip pat yra vienas iš pagrindinių rajonų valgomasis, restoranų, kavinių ir barų rikiuojasi lauko rinką. Jei norite jūros gėrybių, tai vieta, kad pasiektų. Taip pat yra keletas suvenyrų parduotuvių, gurmanų parduotuvių ir kitų parduotuvių čia.
  • Vieux Nice (ar senas gražus) yra šalia rinkoje. Brody šias siauras gatves ir atrasti didelį prekybos, maitinimo ir kai kurių miesto labiausiai vyksta baruose. Tai taip pat puikus paskirties po darbo valandų, bet eiti su grupe. Senoji Nica alsuoja tamsiai alėjomis ir vieniši klajūnai gali tapti taikiniu.
  • Nice Cimiez, apie 15 minučių kelio autobusu nuo Nice Centre iki į kalnus, turi mažą koncentraciją muziejų ir atrakcionų. Musée Matisse yra puiki kolekcija Didžiosios vietos dailininko darbą. Archeologijos muziejus šalia durų yra įdomus, bet tai, kas yra daugiau žavesio yra Romos amfiteatras, viešųjų pirčių ir gatvėmis griuvėsiai.
  • Promenade des Anglais yra kažkas kas apsilankymą Nice tikrai pamatyti. Nors jie yra nepaprastai brangių, paspauskite vieną iš pajūrio privatus paplūdimys / restoranų bent kartą per savo vizitą. Išsinuomoti Rauginimo kėdė po kelių pėdų nuo kranto, ir tegul padavėjai (paprastai lėtas ir neatidus) atneš jums pietūs ir gėrimai.
  • Pėsčiųjų zona ( zona pietonne ) yra turistų spąstus tiek, bet ten gera priežastis. Tai puikus plotas pasivaikščioti, nes automobiliai yra draudžiami, išskyrus anksti ryte (ir łotrów kas Scoot per čia vistiek per kitus kartus). Čia parduotuvės yra ant lipnus-tee marškinėliai mastu daugeliu atvejų, nors yra keletas puikus drabužių parduotuvė grandinės ir gražūs parduotuvės, pavyzdžiui, Gurmanams boutique Ducs de Gascony. Tai ideali vieta gurkšnoti Café au išgerti kavos ir žiūrėti pasaulis eiti.

Užsakymo variantai

  • Yra daugybė viešbučiai, esantys Nica, ir neįprastai didelis skaičius keturių žvaigždučių smještaj. Bet gydyti pabandyti Hotel Windsor, keli žingsniai pėsčiomis iki paplūdimio ir pėsčiųjų zonoje, ir šiek tiek ilgiau vaikščioti į Cours Selaya ir senamiesčio. Kambariuose yra pagrįstai įkainoti, ir darbuotojai yra labiausiai naudinga aplink. Kambariuose taip pat turi savo asmenybę, dauguma puošia menininkų ir unikalių freskomis. Būtinai prašyti kambarys su balkonu.
  • Viešbutis Negresco tikriausiai gražią garsiausių viešbutis. Beveik bet Nicos pakrantės nuotrauka bus žymi viešbučio Art Deco fasadas. National Historic paminklas, tai pajūrio viešbutis yra Nicois elegancijos įkūnijimas.

Dienos ekskursijos

Yra keletas labai miestai netoli Nicos, paprastai vos už kelių minučių kelio. Patikrinkite vadovas geriausios ekskursijos iš Nica, Pasakų centras rajone.