Nice 10 En Plajlar

Posted on

 Nice 10 En Plajlar
Baie des Anges boyunca dört milden fazla Esneme, Promenade des Anglais’nin Nice çakıl dolu plajları çoğunluğu ev sahipliği yapmaktadır. Özel Onbeş ve 20 halk plajları restoranlar, su sporları ve şemsiye kaplı şezlong açılmaya, koya sarılmak. Özel noktalar daha lüks olanaklar spor olsa da, bu plajlar mevsimlik (odalar, havlu ve şezlonglar değişen düşünüyorum) ve Ekim ayları arasında sadece açılır. Eğer cankurtaranlar veya bir plaj yatağa bardan gidebilecekleri bir sahil eatery bir oyun arıyorsanız olsun, burada seçim Nice üst plajların 10 vardır.

Opera Plage

Eskiden Opéra Pavillion olarak bilinen Opera Plage aslen Maiffret ailesi tarafından nesiller için 1889 Run debuting Nice’in en eski özel plaj vardır, Michel ve eşi Chantal, en popüler biri haline saltanatları alınmış ve özel plaj değiştirdi dileğin personelinin komutu Nice içinde. Bikinini unuttunuz? Satış asistanı üzerinde kayma ve size onun koleksiyonunun bir göz verecektir. Bir sahil masaj Dreaming? Bir masör elverişli Promenade des Anglais’dedir eski kent karşısında oturur senin plaj yatağı, düz gönderilebilir. Sahil terası da 06:30 saat 9 dan kiralık mevcut bir 400 yeni şezlong beachside yenebilir soğuk tabak sunan, günlük 5 pm öğle arası yemekler servis

Le Galet

Nice kıyıları üzerinde ilk için yeni özel plajlarından biri Galet Fildişi Azur’un Galets adını, veya çakıl, Riviera şıklığının en somut örneğidir. Zen gibi ahşap panjurlar, lacivert plaj yatak ve şık beyaz şemsiye denize doğru uzanan düşünün. (Ekim-Nisan) sezonunda Resmen açık, restoran ve plaj bar Nice oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir ki, en kısa sürede hava ısınıyor öğle kalabalığı bekliyoruz. Eski Kent ve Albert 1er bahçeleri karşısında şehrin kalbinde yer alan bu plaj Şubat ayında karnaval sezonu boyunca geçit en güzel manzaralarından birini sunuyor. Konumu bir beraberlik olmakla gıda görülmeye yalnız kesinlikle değer. Buffalo mozzarella dilimleri ile kremimsi trüf üstlü pizzadan İtalyan esintili yemekleri Seçiminizi yapın ve şanti yüzeyli ev yapımı dondurma bir kepçe için yer kaydetmeyi unutmayın.

Castel Plage

Nisan-Eylül gece yarısına kadar 10 saatleri arasında aç, özel Castel Plage Castle Hill altında Promenade des Anglais’den ucunda oturur, durakladıktan su keyfini bütün bir gün geçirmek isteyenler için bir üst pick denizde dips arasında öğle yemeği. Tahta yataklar yarısı (17 Euro) veya tam gün (20 Euro) için kiralanabilir ama sağlamak istiyorsanız size geldiğinde, hazır ve bekliyor bir yatak arayıp önceki gün rezerve edeceğiz (belirten hangi satırı’ ) istiyorum. Bu malzemeler, yerel piyasadan doğru çekti ile (sahil sipariş edilebilir) restoranın Niçois esinlenen menüde yemek sırasında Provençal roze yudumlarken yaz aylarında Pazar günleri kalan için mükemmel nokta türüdür.

Ruhl Plage

Aile tarafından işletilen Ruhl Plage Promenade des Anglais’dedir Théâtre de Verdure ve Albert 1er bahçeleri yakınında birlikte 1920 yılında geri girmiştir. Eski Dünya esinlenen özel plaj ve duşlar ile donatılmış 80 özel kabin (bir görev cankurtaran) çocuklar için bir tuzlu su havuzuna sahiptir. Plaj sabah 9’dan 12:30 am günlük açılır ve yatak sıkışmış koyma salon lüks plaj ücret oluşan bir menüyle hizmet 09:00 ila 7 saatleri arasında kira (22 €) için mevcuttur (limon niçoise ve burrata üstlü bir pizza düşünün) 4:30 öğle arası, 18:00 Diners bir tapas barda dönüşürken da Château Minuty meşhur rosé gibi yerel Fransız sık üzerinde geniş bir şarap listesi ağır bulabilirsiniz.

Beau Rivage

Mayıs-Eylül sezonunda aç, Beau Rivage çok farklı iki tarafla da özel bir plaj: şezlong bir zen açık restoran açılıyor ve canlı lounge alanı, yeni bir tapas menüsü ile ve DJ temalı geceler iplik. Promenade des Anglais’de Old Town dibinde otururken, (gece yarısından 10 saatleri arasında açıktır) Beau Rivage yeni sahil bistro Başbakan konumu ve güneşlenme menü izniyle yerli ve turistler sayesinde bir kalabalık çizer, Beachstraw. Akşam, plaj temalı partiler ve canlı müzik sahil soirees ile Tropez vibe alır.

Blue Beach

Su sporları taraftarlar kendi düzeltme parasailing, wakeboarding ve su kayağı alabilirsiniz Glisse Kaçıran hemen yanındaki özel oturur, Mavi Plajı Promenade des Anglais’dedir. Blue Beach kendisi de plaj yataklar, çocuk yüzme havuzu ve sahil restoranı içeren, su sporları ve birkaç özel yerler açık yıl boyunca biridir. Yaz aylarında plaj sabah 8 den gece yarısına kadar açıktır ve restoran öğle ve akşam yemeklerinde açıktır. Yılın geri kalanında plaj 7 pm kapanıyor

Bains militaires

uzak Promenade des Anglais kalabalık gelen kent konut tarafında olduğundan liman yakınında Korsika feribot terminali yakınında bulunan Bains militaires yerel sır daha fazladır. Eski özel askeri plaj halka artık açık olduğunu, ancak şehirdeki diğer kumsallarında gibi (duş hariç) herhangi tesislerini bulamazsınız. plaj küçük şerit sahil terasına boyunca yelken dersleri ve öğle yemeği sunan Club Nautique, sarılıyor. plaj kendi atılmış yoksun olsa da, uzak liman boyunca kısa bir yürüyüş oturan birkaç restoran bulabilirsiniz.

Le Voilier Plage

AC Hotel Nice yakın plaj, Voilier kamu ve özel güneşlenme alanı, yanı sıra çocuklar için bir oyun alanı hem Baie des Anges’in boyunca geniş plajlarından biri olarak kabul edilir. Plaj 6 pm 9:30 dan sezonda açıktır, ancak yolcuları İtalya- ve rezil tagliata gibi Akdeniz esintili yemekler yemek, yemek için restoran yıl boyunca ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında Akşamları, beach club 10 pm kadar dinlenmeye soirees için açılır

Carras Plajı

Carras Plajı Promenade des Anglais’de batı tarafında havaalanı yakınında sokuldu, sadece resmi hayvan dostu plaj yanı sıra tekerlekli sandalye erişilebilirlik ile sadece engelli dostu plages biridir. Mayıs ve eylül ayları, Jet Kaçırma jetskiing teklifler (bu su sporu özelliği Nice bunu sadece yapma). Halk plajı banyo ve bir restoran yoksun ama bir cankurtaran görevi yaz ve liman ve La Lanterne sahile yakın iki halka açık ücretsiz otoparklar boyunca her gün var.

Villefranche-sur-Mer

Monaco doğru doğuya Sürücü ve rastlamak edeceğiniz ilk kent olan hilal şeklinde plaj çakıl küçük tarafında beri halk için bir favori olduğunu kayalar daha kumu andıran Villefranche-sur-Mer vardır. Nice ana tren istasyonundan, binmek plaj, Plage des Mariniers sadece 15 dakikadır. Snack bar noktalı kıyı duruyor ve benzeri birkaç sahil restoranları Palm , ama sanki stand-out atılmış birine Old Town kadar açılacağız değer Les Garçons . Villefranche plaj içeri ve sığ su almak kolay olduğundan yüzme (ve dalış) için harika ama sen banyo veya cankurtaranlar gibi imkanlar bulamazsınız.