Nice Carnival ceļvedis Best Carnival Francijā

Posted on

Nice Carnival ceļvedis Best Carnival Francijā

Nice Carnival ir viena no vecākajām karnevāliem pasaulē. No pagānu un pazemīgs pirmsākumiem ceļu atpakaļ 13.gs., tas ir kļuvis slavens, ikgadējs 12 dienas puse. Tā darbojas dažādās dienās (nav gājieni pirmdienās piemēram.) Nicas izceļas pilsētu ar parādes pludiņiem, ielu notikumiem un stendos un noslēdzas ar Mardi Gras pēdējā dienā. Lielākais ziemas notikums Francijas Rivjērā, tagad piesaista 1 miljonu apmeklētāju katru gadu.

parādēm

Tas viss sākas ar grandiozu parādi ir aptuveni 20 pludiņu, kas padara savu ceļu caur pilnajās ielās. Pie galvas ir karnevāls karalis savā Corso Carnavalesque (Carnival gājiens).

Aptuveni 20 pludiņiem ņemt tēmu gadam, izmantojot aptuveni 50 milzu lelles (sauktas Grosses Tetes, vai lielas galvas). Making Papier-Mâche skaitļi ir mākslas darbs pats par sevi, izmantojot gadsimtiem senas metodes, iesaistot slāņu papīra pielīmēts pa vienam iekšā īpašā veidnē. Pēc tam, kad dati ir izveidoti, viņi krāsoti ar speciālistu amatnieku. Visbeidzot kostīmi ģērbties rakstzīmes tiek veikti, jo vairāk ekstravagants labāk. Laist pludiņiem, briesmoņi kas sver vairāk nekā 2 tonnas un 7 metrus garš, 2 metrus plata un 8 līdz 12 metrus augsts, skaitļi pārvietošanas un aušanas kā pludiņi virzīties uz priekšu.

Naktī, tas ir neparasts skats.

Battle of Flowers

Pasaulslavenais Bataille de Fleurs notiek dažādos datumos visā Carnival. Cīņas sākās 1856.gadā, kas īpaši paredzēts, lai izklaidētu ārvalstu apmeklētājiem, kuri sākas ganāmpulka uz dienvidiem no Francijas. Šodien divi cilvēki katrā pludiņu iemest dažus 20 kilogrami mimozu un svaigi grieztu ziedu pūlī, kā viņi dara savu ceļu pa Promenade des Anglais blakus debeszils zilās jūras Vidusjūrā. Virs Festivāla ap 100000 svaigi grieztu ziedi tiek izmantoti, 80% no tiem ražotas uz vietas.

Visbeidzot pludiņiem ierodas vietā Massena.

Par labāko skatu šīs smaržas piepildīta, krāsains sacerējums, nopirkt biļeti uz sēdekļa stendi vai par norādītā pastāvīgo zonā gar ceļu.

Ielas ir pilnas dienas un nakts ar stendiem pārdošanas dāvanas, provansiešu priekšmetus, lavanda, krāsainas audumi un pārtiku. Tas ir nevaldāms festivāls, un viens, kas ir paredzēts, lai jūs justos, ka ziema ir aiz jums, un pavasara sezona sākas šeit Francijas Rivjērā. Uz pēdējā naktī, King Carnival ir sadedzināta. Tad tur ir brīnišķīgs milzīgs uguņošanu mūziku pār Baie des Anges, celšanos uguņošana atspoguļojas Vidusjūrā.

Nice ir tikai viens no daudzajiem Karnevāli Francijā, bet tas ir viens no labākajiem un visvairāk labi zināms.

Pirmsākumi Carnival

Agrākais atsauces datumiem atpakaļ uz 1294, kad Charles d’Anjou, skaits Provansas, atzīmēja “dažus līksms dienas karnevāls” par vizīti, viņš tikko bija veikts uz Nicu. Tiek uzskatīts, ka vārds “karnevāls” cēlies no Carne levare (prom ar gaļu). Tā bija pēdējā iespēja bagātajiem ēdieniem un pārsniedz pirms gavēņa un tās četrdesmit dienu gavēņa. Karnevāls bija savvaļas un pamesta, piedāvājot iespēju noslēpt savu identitāti aiz fantastisku maskas un baudīt priekus, ko aizliedz katoļu baznīca pārējā gada laikā.

Gadsimtiem ilgi tā bija privāta, nevis publisks pasākums, ar bumbiņām grand apkārtnes piedalījās bagātu Aristos un viņu draugiem, nevis ielu izklaides. In 1830 tika organizēts pirmais gājiens; 1876. gadā pirmo Ziedu Parādes notika. Ģipša konfeti parādījās 1892. gadā (tas ilga līdz pēdējām cīņām 1955. gadā, kas ir bijuši neērti), un 1921. gadā pirmo elektrisko apgaismojumu, tika uzstādītas iedegties nakts aktivitātes. Tas ir bijis ikgadējs notikums kopš 1924. gada.

No Carnival karalis vienmēr ir bijusi neatņemama sastāvdaļa šajā festivālā, bet ir saņēmis tikai otro oficiālo nosaukumu kopš 1990. Kopš tā laika viņš ir dažādi bijis karalis kino, mākslu, 20.gs. un vairāk Savādi ir karalis no deranged klimats (2005), un karaļa Bats, kaķi, žurkas un citi Legendary Creatures (2008).

Praktiska informācija

Getting biļetes uz Nicas Karnevāla Notikumi
Daudzi no notikumiem ap Nicas Karnevāla ir bezmaksas, bet ir maksa par parādēm, un tas ir tā vērts, lai iegūtu labāku skatu. Biļetes sākot no 10 eiro stāv 25 eiro uz sēdus stendi.

Biļetes no Billetterie Office du Tourisme et des Congres
5 Promenādes
Tālr .: 00 33 (0) 8 92 70 74 07
Tourist Office mājas
atvērta katru dienu 9 am.-5:30pm.

Rezervējiet tiešsaistē