Nice, France, ceļojumi, atpūta – Saņemt visu pamatinformāciju par Riviera Vacation

Posted on

Nice, France Travel Guide - Get Visi Pamata informācija par Riviera Vacation
Nice ir brīnišķīga Franču Rivjēra pilsēta, un ir populārs galamērķis pāriem, honeymooners un saules pielūdzēju. Tā ir liela pilsēta, lai gan, un tas var būt grūts apgūt to. Atrast visus pamatus jauku atvaļinājumu, tai skaitā to, ko darīt, ko redzēt, kur palikt, lielu dienas braucieniem un to, kā iegūt apkārt.

Nokļūšana 

Nice ir labi apkalpo Nice-Cote d’Azur lidostas uz rietumiem no pilsētas. Tā ir starptautiska lidosta, tāpēc ir lidojumi no vairāk nekā 100 galamērķiem, tostarp Ņujorkā.

Lasīt manu ceļvedis ceļo no Londonas uz Nicu ar vilcienu detalizēti; tas ir apburošs ceļojums un padara lielisku sākumu brīvdienām Cote d’Azur.

Getting Around

Ir daudz autobusi un vietējo autobusu satiksme uz Nicu un citi Riviera pilsētās, kā arī overpriced taksometri, lai tevi uz pilsētu, kad jūs ieradīsieties. Ja jūs ceļojat ar vilcienu, Nice ir trīs dzelzceļa stacijas, bet jūs, iespējams, ieradīsies galvenajā terminālā Nice Ville. Tas ļaus jums dažus blokus ziemeļiem no krasta līnijas.

Dzelzceļa stacija un ceļojumi

Ir daudzi savienojumi no Nicas dzelzceļa stacijas uz citām pilsētām Francijā, kā arī uz Itāliju, kas ir ļoti nelielā attālumā.

Autobusu līnijas

Galvenais autobusu sistēma Nice LIGNES d’Azur, kas darbojas pilsētas un arī uz un no lidostas un citām tuvākajām pilsētām. Tie arī darbojas vairāk nekā 130 autobusu maršrutus 49 pilsētās, kas veido visu Métropole Nice Côte d’Azur zonu.

Ir arī citi reģionālie autobusi uz tuvējo pilsētu, un lielākā daļa pieturas pie Gare ROUTIERE ziemeļiem no Place Massena. Ir dzelzceļa savienojumi uz lielāko kaimiņu pilsētām, kā arī, ar lielāko biežu apstāšanos Nicas Ville stacijas.

Nicā ir arī Noctambus kas darbojas 5 nakts laiks autobusu maršrutus no 9.10pm līdz 10.10, bet tie nav ļoti bieži.

Ir arī tramvajs. Nr 1, 9,2 km līnija, kas iet no ziemeļiem uz austrumiem un iet caur pilsētas centru pa aleju Jean Médecin un caur Place Massena katru dienu no 4.25am līdz 1.35am.

Izmaksas autobusu

Iegādājieties vienu biļeti uz braucienu, kas ļauj arī izmaiņas 74 minūtes 1,50 eiro un dažādas citas ļoti labas vērtības biļetes dažāda garuma uzturēšanās laikā.

Vairāk informācijas

Jūs varat iegūt sistēmas karti un brošūru, kurā uzskaitīti grafikus pie tūrisma birojā Promenade des Anglais, vai pie galvenās autoostas Place Massena.

Nice ar automašīnu

Jūs varat iznomāt auto, bet vispirms pārbaudīt, lai redzētu, vai jūsu viesnīcā ir autostāvvieta un kādas izmaksas ir. Tas var būt diezgan grūti, ja ne neiespējami, novietot automašīnu Nicā. Ja esat Nicā no citas Francijas ar auto, tad uzskata, atstājot automašīnu kādā no 5 “Parc Relais” vai pārtraukt-over autostāvvietās ārpus centra. Tas ir brīvi izmantot, un tad jūs varat veikt ar tramvaju uz pilsētas centru.

Top Nice Atrakcijas

Ir neskaitāmas lietas, kas redzēt un darīt šajā pilsētā, vai nu pilsētas centrā (Nice Centre), vai kalniem, kas stiepjas aiz galvenās pilsētas ( les Kollinesa ).

Šeit ir maza izvēle dažu iecienītākajām vietām, lai redzētu un lietām, ko darīt:

  • Kurši Selaya Ziedu tirgus ir jāredz. Tas ir arī viens no galvenajiem rajoniem uz ēdamistaba, ar restorāniem, kafejnīcām un bāriem odere āra tirgū. Ja vēlaties, jūras veltes, tas ir vietas, lai sasniegtu. Ir arī vairāki suvenīru veikali, gardēžu veikali un citi veikaliņi šeit.
  • Vieux Nice (vai Nicas vecpilsētas), ir blakus tirgum. Klīst šīs šaurās ieliņas un atklāt lieliskas iepirkšanās, ēdināšanas un daži no pilsētas visvairāk notiek bāriem. Tas ir arī lielisks galamērķis pēc stundas, bet iet ar grupu. Vecā Nice ir piepildīta ar tumši alejas, un vientuļajiem Wanderers var kļūt par mērķi.
  • Jauka Cimiez, aptuveni 15 minūšu braucienā ar autobusu no Nice Centre augšup kalnos, ir neliels koncentrācija muzeju un atrakcijas. Musée Matisse satur brīnišķīgu vākšanu varenā vietējā mākslinieka darbu. Arheoloģijas Muzejs blakus ir interesanti, bet to, kas ir vairāk aizraujošu ir drupas no romiešu amfiteātri, publiskās pirtis un bruģētajām ielām.
  • Promenade des Anglais ir kaut kāds apmeklē Nice pārliecināts redzēt. Pat ja tie ir outrageously overpriced, hit viens no piejūras privātās pludmales / restorānos vismaz vienu reizi apmeklējuma laikā. Iznomāt sauļošanās krēsls dažas pēdas no krasta, un ļaujiet viesmīļi (parasti neciešami lēns un neuzmanīgs) sniegs jums pusdienas un dzērienus.
  • Gājēju zona ( zona pietonne ) ir mazliet tūristu lamatas, bet tur ir labs iemesls. Tas ir jauki zona pastaigām, jo automašīnas ir aizliegts, izņemot agrās rīta stundās (un ļaundariem, kas drāzties, izmantojot šeit vienalga laikā citas reizes). Veikali šeit ir par lipīgs-krekls mērogā vairumā gadījumu, tomēr ir vairāki lieliski apģērbu veikalu ķēdes un jauki veikali, piemēram, gardēžu boutique Ducs de Gascony. Šī ir lieliska vieta, kur iemalkot kafejnīca au lait un skatīties pasaule iet ar.

rezervēšanas iespējas

  • Ir neskaitāmi viesnīcas Nice, un neparasti liels skaits četru zvaigžņu numuriņos. Bet ārstēt mēģiniet Hotel Windsor, īsa gājiena attālumā no pludmales un gājēju zonas, un nedaudz garāks iet uz Cours Selaya un vecpilsētu. Numuri ir par saprātīgu cenu, un darbinieki ir visvairāk noderīga apkārt. Numuros ir arī sava personība, visvairāk rotāja mākslinieku un unikālu murals. Noteikti lūgt istabu ar balkonu.
  • Hotel Negresco, iespējams, ir jauki, ir slavenākais viesnīca. Gandrīz jebkurš foto Nicas krasta tiek pārtraukta viesnīcas Art Deco fasādi. Nacionālā Historic piemineklis, šī piejūras viesnīca ir izvilkums no Nicois eleganci.

Dienas braucieniem

Ir vairākas lielas pilsētām netālu no Nicas, kas parasti tikai dažu minūšu attālumā. Pārbaudiet rokasgrāmatu labākās dienas braucienu no Nicas, pasakains centrs teritorijā.