Nice karneval Guide The Best Carnival Prantsusmaa

Posted on

Nice karneval Guide The Best Carnival Prantsusmaa

Nice karneval on üks vanimaid karnevalid maailmas. Paganliku ja tagasihoidlik algus tee tagasi 13. sajandil, see on muutunud kuulsusrikas aastane 12-sünnipäevale. See töötab erinevatel päevadel (no paraadid esmaspäeviti näiteks.) Linn Nice puhkeb paraadid ujukeid, tänav sündmuste ja kioskites ja kulmineerub Mardi Gras viimasel päeval. Suurim talvine üritus Prantsuse Riviera, siis nüüd meelitab 1 miljon külastajat aastas.

paraadid

See kõik algab paraad umbes 20 ujukite, et teha oma teed läbi ülerahvastatud tänavatel. Eesotsas on karneval kuningas oma Corso Carnavalesque (Carnival Rongkäik).

Umbes 20 ujukite võtta teema aastal, kasutades umbes 50 hiiglane nukud (nn Grosses Tetes, või suur pea). Making paber mass arvud on kunstiteos omaette, kasutades sajanditevanused hõlmavate meetodite kihti paberit liimitud ükshaaval sees spetsiaalsesse vormi. Kui arvud on loodud, nad on maalinud spetsialist käsitöölised. Lõpuks kostüümid kleit tähemärki on tehtud, seda rohkem toretsev parem. Asetatud ujukite, koletised kaaluga üle 2 tonni ja 7 meetri pikk, 2 meetrit lai ja 8 kuni 12 meetrit kõrge, arvud liigub ja kudumine nagu hõljub edasi liikuda.

Öösel on erakordne vaatepilt.

Battle of Flowers

Maailmakuulus Bataille de Fleurs toimub erinevatel kuupäevadel kogu Carnival. Lahingud algas 1856 spetsiaalselt suunatud meelelahutuse väliskülastajatest hakkasid kari Lõuna-Prantsusmaal. Täna, kaks inimest iga float visata umbes 20 kilogrammi mimoos ja värskete lõikelillede rahvamassi nagu nad teevad oma teed mööda Promenade des Anglais kõrval selge sinise mere ja Vahemere piirkonnas. Üle festival, umbes 100.000 värskete lõikelillede kasutatakse, 80% neist toodetud kohapeal.

Lõpuks ujub saabuvad kohale Massena.

Parima silmas seda parfüümi eeltäidetud, värviline ekstravagantne, osta pilet istme seisab või määratud aluspinnaga mööda teed.

Tänavad on täis päev ja öö kioskites müüa kingitused, provansi esemed, lavendel, eredavärvilised kangad ja toiduga. See on uimastav festival ja üks, mis on loodud selleks, et tunned, et talvel on selja taha ja kevadel hooaja algab siin Prantsuse Riviera. On viimane öö, King Carnival on kõrbenud. Siis on imeline suur Pürotehnika muusikat üle Baie des Anges hüppeliselt ilutulestik peegeldub Vahemere.

Nice on vaid üks paljudest Karnevaalit Prantsusmaal, kuid see on üks parimaid ja kõige tuntum.

Origins Carnival

Esimesed viide pärineb 1294, kui Charles d’Anjou krahv Provence’i märkida “mõned rõõmus päeva Carnival” visiidil ta oli just tehtud Nice. Usutakse, et sõna “karneval” pärineb carne Levare (ära liha). See oli viimane võimalus rikas nõud ja liigne enne paastu ja selle nelikümmend päeva paastu. Carnival oli metsik ja mahajäetud, pakkudes võimaluse varjata oma identiteeti taga fantastiline maskid ja nautida naudingud keelatud katoliku kiriku ajal ülejäänud aasta.

Sajandeid oli see pigem era- kui avaliku ürituse, kus pallid grand ümbrus osales rikas Aristos ja nende sõbrad, mitte tänaval meelelahutus. 1830. esimene rongkäik korraldati; 1876 ​​esimene Flower paraadid toimus. Kips Konfetit ilmus 1892. aastal (see kestis kuni viimase võitleb 1955, mis pidi olema ebamugav) ja 1921. aastal esimese elektritulede paigaldati süttib öösel tegevust. See on olnud igal juhul alates 1924..

Kuningas Carnival on alati olnud lahutamatu osa festival, kuid on saanud ainult teine ​​ametlik nimi alates 1990. Sellest ajast alates on ta erinevalt olnud kuningas Kino, kunsti, 20. sajandi ja veidralt, kuningas Euroopa segane Kliima (2005), ja kuningas nahkhiired, kassid, rotid ja teised Legendaarne Creatures (2008).

praktiline teave

Kuidas piletid Nice karneval Sündmused
Paljud sündmused ümber Nice Carnaval on tasuta, kuid seal on tasu paraadid ja see on seda väärt, et saada parim vaade. Piletid vahemikus 10 eurot seistes 25 eurot aasta istuma seisab.

Piletid Billetterie Office du Tourisme et des Congrès
5 Promenade des Anglais
Tel .: 00 33 (0) 8 92 70 74 07
Tourist Office veebilehel
Avatud iga päev 9 am.-5:30pm.

Broneerige võrgus