Skip to main content

No Bangkokas līdz Chiang Mai – Labākais veids, kā nokļūt Chiang Mai no Bangkokas

No Bangkokas līdz Chiang Mai - Labākais veids, kā nokļūt Chiang Mai no Bangkokas
In Īsumā, jums ir trīs iespējas, kā iegūt no Bangkokas uz Chiang Mai : autobusu, vilcienu vai lidojumu.

Izvēloties labāko veidu transporta atkarīgs no jūsu laika līdz budžeta attiecību un jūsu iecietība pret diskomfortu. Ir aptuveni 400 jūdzes, lai segtu no Bangkokas un Chiang Mai.

Lidojumi no Bangkokas uz Chiang Mai veikt tikai nedaudz vairāk par stundu. Tie efektīvi samazināt 12+ stundas transportēšanas samazinājies līdz aptuveni 2,5 stundas, pieņemot, ka jūs ieradīsieties stundu pirms lidojuma. Plus, viņi tikai nedaudz dārgāks nekā iet pa sauszemi.

Bet traucamies pa debesīm 500 jūdzes stundā ir garantēta veids, kā redzēt neko no valsts gar ceļu.

Going Overland prasa vai nu visu dienu vai nakti ar nu autobusu vai vilcienu. Pēc rēķina izgulēties, autobusi visekonomiskāko variantu – pieņemot, ka jums nav get aplaupījuši pavadonis tik daudz backpackers darīt.

Ir vēl viens variants: ja jūsu maršruts atļauj palēnināšanos, vilcienu ceļa vienmēr nodrošina daudz neaizmirstamu pieredzi un samazina ietekmi uz vidi.

Lidošana No Bangkokas līdz Chiang Mai

Rokas uz leju, kas peld ir ātrākais veids, kā Chiang Mai. Iespējams, visvairāk ērti, too. Pat ja jūsu vieta nostāda jūs nightmarish scenārijā, jums ir tikai paciest to 90 minūtes. Ņemot autobusu diezgan labi nodrošina 12 stundas ragu spridzināšanas murgs.

Ar lielu konkurenci, aviobiļetes lidojumiem no Bangkokas uz Chiang Mai (lidostas kods: CNX) ir ļoti pieņemamām cenām. Budžeta pārvadātāji piedāvā ierobežotu skaitu “promo” tarifiem dažreiz tik lēti kā US $ 25. Šie biļešu veidiem parasti neietver bagāžas maksu vai jebkādus perks ārpus drošības jostas.

Lai gan biļetes, iespējams, joprojām būs pieejams dienu pirms lidojuma, rezervējot vismaz nedēļu vai divas pirms varētu gūt labāku piedāvājumu, ja jūs plānojat, lai pārbaudītu somas.

Lidojums uz Chiang Mai aizņem mazāk nekā 90 minūtes. Bangkok Airways un taju Airways darbojas no jaunāku Suvarnabhumi Airport (lidostas kods: BKK) Bangkokā. Budžeta nesēji, piemēram, Nok Air un Taizemes AirAsia darboties iekšzemes lidojumus no vecāku Don Mueang lidosta (lidostas kods: DMK).

Abas lidostas Bangkokā ir aptuveni 40 minūšu intervālu – pārliecinieties, ka jums iet uz labo vienu!

Chiang Mai International Airport ir tikai četras jūdzes uz dienvidrietumiem no Tapae vārti, ieejas Vecrīgas un kas ir apstrīdami epicentrs tūrisma jomā. Transports no lidostas Chiang Mai vecpilsētas aizsarggrāvi prasīs mazāk nekā pusstundu, atkarībā no pilsētas satiksmes.

Piezīme: Aviobiļetes ievērojami palielinās laikā diviem lielākajiem Chiang Mai notikumiem: Songkrans (taju Jaunais gads), un Loi Krathong / Yi Peng (laterna festivāls).

Autobuss no Khao San Road to Chiang Mai

Ja lidošana ir visefektīvākais veids, kā panākt, lai Chiang Mai, autobuss ir vismazāk. Lai gan autobusi var aptvert attālumu nedaudz ātrāk un ar mazāk pieturu, nekā ar vilcienu, kļūst pietiekami komfortabls braukt gulēt nav iekļauta lētu biļešu cenu.

Lētākais autobusi atiet no Khao San Road, kauna Bangkokas centrā backpacker Banana Pankūkas Trail. Visvairāk ceļotāju izvēlas par nakti autobusu, lai saglabātu nakts izmitināšanas un reisa dienu laikā.

Autobusi no Bangkokas uz Chiang Mai var rezervēt, izmantojot savu apmešanās galda vai no viena no daudzajiem ceļojumu aģentiem izkaisīti pa Khao San Road un Soi Rambuttri. Cenu ne vienmēr ir noteikts; uzdot vairākās vietās, lai atrastu labāko piedāvājumu.

Jums vajadzētu rezervēt biļeti vismaz dienu pirms plānojat atstāt. Autobuss uzņēmums nosūtīt pārstāvi kājām, lai savāktu jums jūsu viesu namā. Esi gatavs dažas minūtes sākumā; tie bieži uzlocīt 15 minūtes agri vai vēlu. Esiet gatavi iet garumu Khao San Road – varbūt pie QuickStep – kā tiek savākti citiem pasažieriem. Jūs savākt kā grupa, tad iekāpt autobusā tiesības uz galvenā ceļa; Nav ceļojums uz staciju nepieciešams.

Par tūristu autobusi starp Bangkokā un Chiang Mai bieži apstāties pie iepriekš viesnīcā, jo viņi saņem komisiju, kad pasažieri nolemj palikt tur. Ierodas agri no rīta vidū bewildering labirints Čiangmai vecpilsētas kārdina daudz pasažieru, lai vienkārši paķert pirmo pieejamo viesnīcu. Tas nav labākais risinājums! Jūs neesat apņēmusies uzturas tur un bieži vien var atrast labāku piedāvājumu, ja jūs iet prom, lai atrastu savu apmešanās vietu.

Brīdinājums: Zādzība no lētākajiem nakti autobusi no Khao San Road uz Chiang Mai ir nopietna problēma, vairāk nekā desmit gadus. Vadītāja asistents uzkāpj uz bagāžas aizturēts, kamēr autobuss vēl kustas. Pēc tam viņš diskrēti noņem izvēlētos objektus no katras maisā. Glabājiet visas vērtslietas ar jums uz autobusu! Nedomāju, ka tikai naudu vai elektronika mērķi: viņi ir zināms, ka nozagt bārdas, lādētāji, Lukturi un pricey sauļošanās, too.

Deluxe Autobusi no Bangkokas uz Chiang Mai

Malā no tūristu orientētas autobusi atiet no Khao San Road, luksusa autobusu no Bangkokas līdz Chiang Mai atvaļinājumu no ziemeļaustrumiem autoostas (Mo Chit). Jūs varat saņemt līdz autoostai, ņemot BTS Skytrain.

Šie autobusi tiek izmantoti biežāk vietējie iedzīvotāji, nevis tūristi. Jūs bieži saņem labāku attieksmi, uzkodas un ūdeni. Norādītā filma, visticamāk, būs taju bez angļu subtitriem, bet braukšana mēdz būt daudz civilo, un pārējais ir vieglāk.

Kaut arī ceļojumu aģentūras pārdos biļetes luksusa autobusu, daži negodīgi līdzekļi ir zināms pārdot luksusa biļetes, tad ielieciet pasažierus uz regulāru veco tūristu autobusu. Lai būtu pārliecināts, veikt BTS Skytrain Mo Chit pārtraucam tad staigāt vai taksometru pārējo attālumā no autoostas pasūtīt Passage sevi.
Ja jūs iegādāties biļetes caur aģentu, autobusu vajadzētu atstāt no stacijas, pretējā gadījumā, jūs esat iegāsts.

Gandrīz katru autobusu, to skaitā no lētākajiem tūristu autobusiem, apgalvo, ka ir “VIP”, tomēr tas nav tas gadījums. Vai nav kādreiz maksāt vairāk par “VIP”, autobusu vai uzlabot.

Deluxe autobusi ierodas Arcade autoostā Chiang Mai; transportēšana gaidīs, lai jūs uz savu viesnīcu.

Ņemot vilcienu no Bangkokas uz Chiang Mai

Nakti vilcieni uz Chiang Mai būt nedaudz garāks par nakti autobusiem, tomēr, viņi skatuvisks, interesants un patīkams. Kā ceļojumu rakstnieks Pāvils Theroux lieliski norādīja, vilciens ceļojumu piedāvā unikālu palūrēt aiz kultūras aizkaru.

Otrās klases Gulētājs vilcieni sniegt nelielu divstāvu ar privātuma aizkaru. Vienmērīgu braukt un ritmikas čalas čalas ir daudz labvēlīga miega nekā autobusu. Vilcieni ir noteikti labākā iespēja, baudot ainavu Taizemes laukos.

Vilcieni ierodaties Chiang Mai dzelzceļa stacijas uz Charoen Mueang, tikai uz austrumiem no vecpilsētas. Daudzi autovadītāji gaidīs ārpus tevi no stacijas uz viesnīcu.

Lai gan vilcieni var rezervēt ceļojumu aģentūru starpniecību, daudzi darbinieki var mēģināt runāt tevi uz nakti tūristu autobusu, nevis tāpēc, ka kāds no uzņēmuma nav jāiet iegādāties biļeti stacijā. Ja vēlaties, jūs varētu veikt tuk-tuk vai ātri motociklu taksometru iegādāties biļetes komisijas brīvu stacijā pats.

Mēģināt rezervēt vilciena biļeti dažas dienas iepriekš par lielāko izvēli. Ja jūs gaidāt, kamēr dienu pirms, jūs nedrīkstat saņemt automašīnu klasi vēlaties.

Pavadoņi pārdot pārtiku un dzērienus par augstāku cenu, bet jūs būsiet daudz laimīgāki, ja Jūs lietojat daudz uzkodas un ūdens ar jums.

Vairāk par Getting no Bangkokas uz Chiang Mai

Transports uz Chiang Mai, īpaši autobusos un vilcienos, piepildās ātrāk, ja lielie festivāli ir progress. Popular brīvdienas Taizemē, piemēram, Loi Krathong un Songkran būs burtiski rezervēt līdz visvairāk transporta iespējas uz Chiang Mai nedēļā vai vairāk iepriekš.

Kā pilnmēness tuvojas katru mēnesi, transportēšana uz dienvidiem uz Bangkoku un tālāk uz salas Koh Phangan var iegūt daudz busier. Tūkstošiem ceļotāju doties uz ikmēneša Full Moon puse pie Haad Rin Koh Phangan.

Kad esat gatavs atstāt Čhīanmai, transportēšanas iespējas iegūt no Chiang Mai Bangkoka , ir diezgan labi pats!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *