Notikumi un Festivāli janvārim Romā, Itālijā

Posted on

Notikumi un Festivāli janvārim Romā, Itālijā

Ja jūs plānojat ceļojumu uz Romu janvārī, jums tiks apmeklē pilsētu, jo tas nonāk mazliet pēc Ziemassvētku iemidzināt. Joprojām pastāv vairāki nozīmīgi festivāli un pasākumi, lai apmeklēt Mūžīgajā pilsētā janvārī, un jūs atradīsiet mazāk pūļus, lētākus viesnīcu numurus un mierīgu atmosfēru – izņemot uz Vecgada, protams!

Temperatūra var būt diezgan auksts Romā janvārī, lai gan sniega ir rets notikums. Esiet iepakošanas un mērci slāņos sagatavota, un būt pārliecināti, lai silts mētelis, šalli, cepuri un cimdus.

Izbaudiet šos notikumus, kā arī piedalīties dažās citās aktivitātēs, kas ir ideāli šī gada laikā. Lai saņemtu savu ziemas laika noteikt Mūžīgajā pilsētā, dodieties uz pagaidu, āra slidotavas pie Auditorium Parco della Musica, uz ziemeļiem no pilsētas centra Flaminio apkārtnē. Ir dažreiz slidotava atvērta Castel Sant’Angelo, bet tas ir grūti, lai to apstiprinātu, no gada uz gadu. Ja jūs paveicies, lai atrastu slidotavu atvērt, kad jūs klīst pagātnē uz muguras vai tālāk no Vatikāna, siksnas dažos slidām un dižoties savas prasmes!

Un izmantot šo laiku gadā, lai pārbaudītu dažus muzejus. Jo pēc Ziemassvētku mieru, kas krīt pār Romas janvārī, jūs varat atrast, ka jūs esat ieguvuši dažas no pilsētas top muzejiem praktiski visu, lai sevi – vai, vismaz, ar daudz mazāk apmeklētāju nekā citos gada laikā. Kad laika apstākļi ārā ir auksts vai drūms, tā ir lieliska iespēja veikt savu laiku (un palikt silts) telpās, apbrīnot dažas šedevriem Romas mākslas muzejiem.

Jaungada diena (Capodanno)

Jaungada diena (1. janvāris), ir valsts svētki Itālijā. Lielākā daļa veikalu, muzeji, restorāni un citi pakalpojumi, tiks slēgts, lai romieši varētu atgūties no to savvaļas Jaungada svētki un atpūsties kopā ar mīļajiem. Pat lielākā daļa pieminekļi slēgta, jūs joprojām varat baudīt pastaigas pa pilsētu un dara dažas ekskursijas bez pūļus. Vakarā, jautājiet savam viesnīcu konsjeržs, lai palīdzētu jums atrast atvērtu restorānu.

Zvaigznes dienas (La Festa dell’Epifania)

Valsts svētki, svinīgumu Zvaigznes dienas Kunga svin kristību Jēzus Kristus, kritieniem 6. janvārī, un tas ir oficiāli Divpadsmitā nakts Ziemassvētkiem. Vatikānā, gājiens, kurā simtiem cilvēku, ģērbušies viduslaiku tērpos pastaigas gar plašā avenue ved uz Vatikānu. Procesija dalībnieki veic simboliskas dāvanas pāvestam, kurš pēc tam veic rīta masu Svētā Pētera baziliku pēc procesija. Daudzas baznīcas veicam dzīvo nativities par Epifānijas, un tā tas ir mazāk nekā divas nedēļas pēc Ziemassvētkiem, daudzi PRESEPI (horoskops ainas), joprojām ir uz displeja, kā arī.

La Befana ietilpst arī 6. janvārī, un ir īpaši īpaša diena Itālijas bērniem, jo ​​viņi svin ierašanos La Befana, labs raganu. Ja jūs vēlaties iegādāties Befana lelli, dodieties uz Piazza Navona Ziemassvētku tirdziņš, kur jūs redzēsiet daudzas no tām uz displeja.

Svētā Antonija diena (Festa di San Antonio Abate)

Svētki diena Saint Anthony Abbott svin patrons miesnieku, mājdzīvnieku, basketmakers un bedru racēji. Romā šis svētki diena tiek svinēta 17. janvārī pie baznīcas Sant’Antonio Abate uz Esquiline Hill.

Ir arī ļoti populārs ikgadējais “svētību zvēriem” ceremonijā, kas pavada šo dienu notiek tuvējā Piazza Pio XII. Brīvdabas stabils ir samontēti ar Itālijas asociācijas lopkopjiem (AIA) Piazza, tieši pie Svētā Pētera laukumā Vatikānā.

Katru gadu, ir izstāde lauksaimniecības dzīvniekiem, tai skaitā govis, aitas, kazas un vistas, kas ir atvērta sabiedrībai. Pēc ierašanās dzīvnieku ierēdnis Katoļu masa tiek veikta attiecībā uz lauksaimniekiem, viņu ģimenēm un visiem dzīvnieku mīļotājiem ko Archpriest Sv.Pētera. Pēc masas, tad Archpriest veic svētību visiem dzīvniekiem. Par pusdienlaikā, jūs redzēsiet virkni zirgu prancing pa ielu. Šī unikālā brīvdienu ir lielisks veids, kā tūristi, lai redzētu iekšpuses apskatīt to, kā vietējie iedzīvotāji svin mazāk apmeklētām notikumiem.

Pārdošana (SALDI)

Veikali Romā un pārējā Itālijas turēt lielu apgrozījumu, vai  SALDI divreiz gadā, sākas janvārī un jūlija beigās. Šī ir iespēja, lai liekšķere milzīgas darījumus, jo īpaši attiecībā uz modes un aksesuāru (un ohhh arī  apavus! ). Kaulēties mednieki atradīs lētāku veikalu uzliku visu Via del Corso, vidēja un augstākās klases iepirkšanās par Via Cola di Rienzo netālu no Vatikāna, un super-augstas klases dizaineru iepirkšanās ap Via Veneto un Spāņu kāpnēm. Tomēr, neatkarīgi no tā, cik šiks veikalā, visi ietusē uz “SALDI” zīmi janvārī, un jūs varat atrast lieliskas cenas, tirgoņi vietu pavasara izlaidumiem.