Notre Dame Cathedral Apmeklētāju informācija

Posted on

Notre Dame Cathedral Apmeklētāju informācija

Varbūt visvairāk apdullināšanu gotiskā katedrāle pasaulē, Parīzes Dievmātes katedrāle ir neapšaubāmi slavenākais. Izstrādāts 12. gadsimtā un pabeigts 14., nu jau leģendāro katedrāle bija ļoti sirdsdarbība viduslaiku Parīzē. Pēc perioda nolaidība, tā atgūti tautas iztēli, kad 19. gadsimta rakstnieks Viktors Igo iemūžinātas to “The kuprītis of Notre Dame”.

Notre Dame dramatiskā torņi, spirāle, vitrāžas, un skulptūra ir gandrīz garantēta, lai veikt savu elpas prom.

Rakt dziļāk vēsturē aizraujošu pieminekļa, apmeklējot zem zemes arheoloģisko kapenēs. Kāpšanas Ziemeļu tornis iegūt notekcaurule ir perspektīva no Parīzes , ir obligāta, too.

Atrašanās vieta un Kontaktinformācija

Katedrāle ir centralizēti atrodas uz Ile de la Cité, ka Parīzes rajonā, kas sadala pilsētas labo un kreiso bankas. Ile de la Cite ieskauj Sēnas upes. Netālu atrodas  II pasaules kara deportācija memoriāls , Sainte-Chapelle kapela, Latīņu kvartāls, Marē kaimiņattiecību un Parīzes laivu ekskursijas.

Adrese: Place du Parvis de Notre Dame, 4. kvartālā
Metro: Cité vai Saint-Michel (Line 4)
RER: Saint-Michel (Line C)
Bus: Lines 21, 38, 47, vai 85
Tālrunis: +33 (0) 142 345 610

Labākais laiks, lai apmeklētu

Tas parasti ieteicams apmeklēt Notre Dame sezonas (parasti no oktobra līdz martam): jums ir labākas izredzes izvairīties no masveida pūļus un garas rindas.

 Turklāt darba dienu rītos un vakaros parasti ir daudz klusāks nekā pēcpusdienās un nedēļas nogalēs. Atcerieties, lai gan, ka vakara vizītes uz katedrāli nebūs optimāla skatīšanai Notrdamas skaisto vitrāžas.

Visbeidzot, apmeklējot saulrieta tiks atļauties AWE-iedvesmojot skatu katedrāles vitrāžas, it īpaši, trīs rožu logiem.

katedrāle Tours

Bezmaksas ekskursijas uz katedrāles fasādes un galvenās zāles ir pieejamas angļu valodā pēc pieprasījuma. Zvaniet informācijas centru, lai saņemtu sīkāku informāciju: +33 (0) 142 345 610.

Ekskursijas pa katedrāles torņiem sākas pakājē North Tower iesaistīt kāpšanas pavisam 402 soļiem. Novērošanas joma katedrāles 13-ton zvans ir dienvidu tornī. 20 apmeklētāji tiek uzņemti torņiem ik pēc 10 minūtēm, un pēdējais uzņemšana ir 6:45 pm

Giftshop un muzejs

Dāvanu veikals atrodas katedrāles galvenajā zālē un pārdod Notre-Dame-tēmu rotaslietas, t-krekli, un citas dāvanas.

Notre Dame muzejs atrodas 10, rue du Cloitre-Notre-Dame (ap stūri no katedrāles), un pēdas Notre Dame s izcelsmi un vēsturi.

Pieejamība

Notre Dame ir pieejama apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Zvaniet informācijas centru, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Galvenie vēsturiskie fakti un datumi

  • Gallo-romiešu templis veltīts Jupitera un divas agrīnās viduslaiku baznīcas reiz stāvēja uz Dievmātes pamatiem.
  • Būvniecība katedrāle sākās 1163. Simtiem strādnieku un amatnieku līda gandrīz 200 gadus, lai pabeigtu šedevru agrīnās gotikas arhitektūras.
  • Notre Dame tika nozagts un nopietni bojāti franču revolūcijas vēlu 18.gadsimta laikā. 19. gadsimta atjauninājumos ar Viollet-le-Duc izraisīja jāatkārto daudz bojātā traipu stikla statuetes, un katedrāles atšķirīgu smaili.
  • Franču revolūcijas laikā , Notre Dame īslaicīgi tika pārvērsts par “templi Reason”.

Sīkāka Look Out For

Notre Dame ir pilns ar uzkrītošā, greznām detaļām, bet vēl vairāk ir smalks un pamanīti.

Interesē rakšana dziļāk vēsturē šo ievērojamo vietnē? Arī domāju par apmeklējot arheoloģisko kapenes pie Notre Dame par aizraujošu ieskatu pilsētas Gallo-romiešu pamatiem un tās turpmākajiem notikumiem.