Nõuande Londoni: asjad ei ole teha Londonis

Posted on

 Nõuande Londoni: asjad ei ole teha Londonis
Seal on palju suuri asju teha Londonis, kuid see on hea kuulata Hoiatuseks, mida mitte teha linna. Küsisime Londoni jagada oma parimaid nõuandeid külastajatele.

transport

Seal on fantastiline ühistranspordisüsteemi Londonis, kuid seal on palju reegleid, mis muudavad külastaja paistma, kui nad ei tea, et neid järgida. “Seisa otse toru eskalaatori” on üks saate kohe saada ütles; vasakul pool on inimesed jalgsi üles või alla. See tähendab ka oma pagasi peaks olema õigus ja ei blokeeri neid, kes vajavad minna varem.

Rääkides eskalaatorid, ei saa üles ja siis lõpetada! Igaüks taha vajab välja liikuvate samme liiga. See kõlab nii ilmne, kuid paljud inimesed jõuda tippu ja siis peatuvad nii, kui nad leiavad, kus nad peavad minema teisele. Võtke paar sammu kaugusel eskalaatori ja oodake poolt seina sõpradele või lugeda märke. See on tunduvalt ohutum.

Reisides toru või Heathrow lennujaam, ärge jätke oma kohvreid ukseava siis minna ja istuda. Jah, võite ka on pikk sõit, kuid oma pagasi on oma vastutus. On ruume Piccadilly Line rongidele pagasi pool ukseavade ja võite ahven vastu polsterdatud seina-kohaline siit või oodake, kuni istme lõpus veo kõrval oma pagasi, vabaneb.

Kui saate, vältida reisivad tipptundidel toru, kui see on hõivatud ja täis Londoni üritavad tööle ja töölt koju. See on odavam sõita toru pärast 09:30 (off-peak), nii ootama hommikul tipptund vaibuma alustada oma päeva. Võite ka uurida lähedal, kus sa jääd nendel tipptundidel.

Kõnniteede / Walking

Sa arvad, kõnnib kõnniteel (kõnniteel) ei vaja palju nõu, kuid Londoni kindel oli palju öelda selle. Suurim koolikud olid inimesed, kes lõpetavad sissepääsu / väljapääsu poed ja muuseumid ootama oma rühma. Palun ärge seda teha. See väike ruum on kõigile ja blokeerides tee on kunagi võita sa ühtegi sõpra.

Mõtle laius kõnniteel, ja kui see on kitsas, ei kõnni rida 3 või enam kui keegi ei liigu. Ma üldiselt öelda, hoida laste sees ja ei kõnni rohkem kui kaks sammu edasi Londoni kõnniteed. Kui oled suurem grupp, siis keegi on saanud minna taga või ees. Isegi lai kõnnitee hõivatud tänavatel nagu Oxford Street, see on parem mitte laiali.

Blokeerides katendi ja / või kõndides aeglaselt ka ärritab Londoners. Linnas nagu London, seal on kiirem elutempo võrreldes äärelinna või maarahvas. Londoni saada ka lühikese lõunapauside ja on pikk commutes ja kodust, nii nad tihti lihtsalt “pea maha” ja on keskendunud punktist A punkti B võimalikult kiiresti.

Kui soovite üle tee, pea meeles draiverid on vasakul; aga seal on palju ühesuunalisi tänavaid Londoni kesklinnas, nii on vaadata kohapeal näha, mis viis otsida liiklust. See on sageli kirjutanud ohjeldada. Proovige kasutada ülekäiguradadel kui võimalik.

söögi-

Seal on palju kett restoranid, kohvikud ja kohvipoed Londonis. See on üks maailma suuremaid linna, nii et pole üllatav, kuid see ei tähenda, teil on sagedased neid kõiki, sest “sa tead, mida sa saada.” Starbucks põhjustatud avaliku pahameele 2012. aastal ei maksa täies maksud, ja kui nad jõudsid 1990. aastate lõpus, tundusid nad teha koht avause sõltumatu kohvikutes ja pannes neid oma tegevust.

Kui olete läbi linna hilisõhtul, äkki pärast läheb ööklubi, ei osta hot dog või burger alates vankrid, mis on ratastega öösel. On olnud palju paljastab umbes vaesed hügieeninõudeid nende ajutiste stendide. Kui halva enesetunde järgmisel päeval, ei saa öelda, et sa ei hoiatanud.

Teine ahel ettevõttest, mis on keskendunud paljastab halva hügieeni standardeid koos oma ebatavaliselt kõrged hinnad, on Angus Steakhouse. On palju parem kohti nautida praad London.

Isiklik ohutus

Sa pead hoolitsema oma isikliku vara suures linnas nagu London, siis ära jäta kunagi käekott avatud või oma rahakoti taskus. Sa pead olema valvas kogu aeg ja hoiduge tasku; keegi ei taha kaotada oma väärtasjad või asendamatu esemeid.

Proovige kanda riideid, mis lukuga väärisesemed ohutult sees peidetud taskud. Käekott, mis ei zip up kahjuks kutsub oportunistlik varas dip kätt. Postiindeksid lükata varas, nii et kasutage neid.

Mitte kunagi arvan, et see on hea mõte ujuda jõgi Thames. Kuid kutsudes võib tunduda kuumal päeval (seal on mõned neist suvel), ei saa kunagi vees. Londoni kesklinnas Thamesi on hõivatud paadid reisivad mõlemas suunas kogu päeva pikk ja vesi on palju sügavam kui te esimest korda mõtlema. Jõgi on loodete, mis tähendab, et see võib olla veelgi sügavam kellaaegadel ja tõusulaine tuleb väga kiiresti. Palju on teha, et jõe puhas ja paljud kalaliigid on näha Thames, kuid see ikka ei tähenda, et see on piisavalt puhtad inimesed ujuda. Isegi kui sa pop peale, paguveerand koha eest kohta mudlarking veenduge hoolikalt käsi pesema võimalikult kiiresti.

Rohkem asju ei tee kunagi Londonis

Ärge järjekorda hüpata (aka vahele joon). Jah, britid on tuntud meeltmööda järjekorda, kuid samas oleks saanud natuke paindlikum selles, Londoni veel hirmutav, kui keegi kõnnib otse ees rida. See ei poolehoidu teil kohalikega.

Ärge arvake, Tower Bridge on London Bridge. Tower Bridge on kõige atraktiivsem silla Londoni kesklinnas, üks, mis avaneb, üks saab külastada. London Bridge on järgmise mööda ja on midagi vaadata. Praegune London Bridge ehitati 1970 kuigi on olnud jõe ületamise siin juba Rooma ajal. Versioon London Bridge enne seda ühe osteti ja ümberehitatud Lake Havasu City, Arizona.