Novembrī Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Novembrī Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Kaut gan novembris varētu šķist pelēka mēnesī ar salīgs laika un īsākiem dienām, tas ir labs laiks, lai izvēlētos par Francijas brīvdienas. Ar kritums krāsas ielaistu un spilgtumu līdz laukiem un pilsētas parkos, kraukšķīgus, vēss laiks var būt ideāls mazliet atpūtu brīvā dabā vai ekskursijās.

Novembris ir viens no svarīgākajiem datumiem vēsturi, kas tiek svinēta visā valstī. 11. novembris ir oficiāla brīvdiena, lai atzīmētu Pamiera diena, kurā piemin Otrā pasaules kara

Pamiera, parakstīts dzelzceļa pārvadājumiem attālā daļā Pikardijas, ir ļoti svarīgi, lai Francijas iedzīvotājiem. Gan lielās pilsētas un mazi ciemi ir ceremonijas, lai atzīmētu pieminēšanu kas bija visvairāk neaizmirstamu datums franču un sabiedrotajiem.

Kā novembris tuvojas beigām, tad Ziemassvētku tirdziņi sacelties visā Francijā sezonas gardumus, rotaļlietas un rotājumi.

Vissvarīgākais, aviobiļešu sāk samazināties, un ir dažas labas brīvdienu un ārpus sezonas cenas naktsmītnes.

Francija Laiks novembrī

Novembrī laika apstākļi joprojām var būt silts dienvidos, bet var mainīties tik pack aukstumā, kā arī. Ziemeļos mēdz aukstuma un lietains tā, kā jūs ceļot caur Franciju, tas palīdz ģērbties slāņos. Jūs redzēsiet šo mainīgumu laikapstākļu vidējiem rādītājiem dažās lielākajās pilsētās:

 • Paris:
  temperatūra svārstās robežās no 3 ° C (7 grādi F) līdz 7 ° C (44 ° F
  vidējā temperatūra ir 4 ° C (39 ° F)
  Vidējais dienu skaits ar dažiem lietus ir 16
 • Bordeaux:
  Vidējie temperatūras diapazons ir no 5 ° C (41 ° F) līdz 13 grādiem C (55 ° F)
  vidējā temperatūra ir 7 ° C, (45 ° F)
  Vidējais dienu skaits ar dažiem lietus ir 15
 • Lyon:
  temperatūra svārstās robežās no 4 grādiem C (39 ° F) līdz 10 grādiem C (50 ° F)
  vidējā temperatūra ir par 7 ° C (45 ° F)
  Vidējais dienu skaits ar dažiem lietus ir 14
 • Nice:
  vidējā temperatūra svārstās no 9 ° C (48 ° F) līdz 16 grādiem C (61 ° F)
  vidējā temperatūra ir 11,5 ° C, (53 grādi F)
  Vidējais dienu skaits ar dažiem lietus ir 12
 • Strasbourg:
  Vidējie temperatūras robežās no 2 ° C (36 ° F) līdz 8 grādiem C (46 ° F)
  vidējā temperatūra ir 5 ° C (41 ° F)
  Vidējais dienu skaits ar dažiem lietus ir 15

Ko Pack

Kad jūs apmeklējat Franciju novembrī, atkarībā no tā, kur jūs ceļojat, pakotni vidējā laika, bet būt pārliecināti, un ietver dažus siltāks rīkiem. Plānojiet slāņiem un ietver šalli cepuri un cimdus, lai jums būs apmierināti, ja laika apstākļi atdziest, īpaši vakaros.

Ja jūs dodaties uz kalniem, tas var sniega, un, ja sniega nāk agri, slēpošanas kūrorti atvērsies, vismaz nedēļas nogalēs.

It īpaši, ja jūs ceļojat ziemeļu daļā Francijas, jums būs nepieciešams iekļaut dažas no šīm atdzist laika vienību.

 • Ar garām piedurknēm krekli
 • Džemperi / Baikas
 • Vidēja svara jaka, vēlams ūdensnecaurlaidīgs
 • Garas bikses
 • Slēgts-toe, ērti apavi
 • Gaismas zābaki vai dienas pārgājienu
 • lietussargs
 • Cimdi un kakla šalle
 • Silta cepure

Un atcerieties visus šos labumi Ziemassvētku tirdziņus un varbūt veikt papildu koferi vai arī jāatstāj savā galvenajā vienu franču gardumus.

Visaptverošs Brīvdienu iepakotā Francijai būs noderīgi, jo tas ietver to, ko pack jūsu rokas soma un kādas medicīnas un sevis aprūpes preces, jūs vēlaties, lai.

novembra notikumi

Ja Jums ir pilsētas, piemēram, Parīzē novembrī, būs lietainas dienas, kad jūs vēlaties baudīt iekštelpu aktivitātes, piemēram, apmeklējot labi zināmas muzejus, piemēram, The Louvre. Un pat mazpilsētās, pavadot kādu laiku dzer kafiju nelielā bistro būs ideāls veids, kā izvairīties raindrops. Ir daži galvenie notikumi, kas padara ceļošanu uz Franciju ideālam novembrī.

 • Pamiera diena tiek svinēta katru stūrī Francijā. Tas ir īpaši pārvietojas apmeklēt daudzas I pasaules kara vietām Francijā ziemeļos šajā laikā. Datums, vienmēr 11. novembris ir svētku diena ar daudziem muzejiem un objektiem slēgts. Ja jūs garām, ka dienu, jūs vienmēr varat veikt atceres par tuvāko nedēļas nogalē uz Pamiera diena.
 • Klostera viesnīcas de Beaune Vīna Izsole notiek vairāk nekā trīs krāšņās dienas Beaune, Burgundijas. Tradīcija aizsākās 1859. gadā, kad pirmā izsole vīniem, kas ražoti no dažādiem vīna dārziem piederošo patversmes notika sveču gaismā. Divas sveces tika apgaismota sākumā katras partijas pārdošanai un pārdošana devās uz personas cenu pagājušajā kā sveces izgāja ārā.
 • Beaujolais Nouveau tiek atbrīvota pusnaktī pēdējā ceturtdienā mēnesī. Šī ir lieliska iespēja, lai mazliet dzīru un svinēt šo jauno vīnu. Meklējiet īpašiem notikumiem un vīna vakariņām restorānos.
 • Fine Art un Antiques Fair Tulūzā redz dažus 300 dīleriem izveidot veikalu Avid antīko un tēlotājas mākslas kolekciju. Pasākums, vienmēr notika novembra sākumā, piesaista tos jauni vācot, kā arī pieredzējušiem kolekcionāriem no visas pasaules. Ir arī ikmēneša tirgus .
 • Ziemassvētku tirdziņi atvērt visā Francijā, gatavojoties gada decembra brīvdienās. Krāsaini koka stendiem rindā bulvāriem, ielām un biržas, un ar to nāk sajūtu uztraukums un prognozējot. Pat mazi ciemati būs āra Ziemassvētku tirdziņu.
 • Halovīni ir kļuvis diezgan festivāls Francijā. Halovīni sākotnēji Visas dāvesti Eve, kas ir daļa no 3 dienu pasākumā par godu mirušajiem, kas ietvēra Saints (Hallows), mocekļi un radiniekiem. Nakts bija laiks apstrīdēt nāves vara, ar humoru, kas ir kļuvis nereāls tradīcija Halloween šodien. Kaut Halloween iekrīt 31. oktobrī visā pasaulē, franču ir vairāk saistīta ar  Toussaint , Visu Svēto diena, kas notiek gada 1. novembrī Šajā dienā, jūs saskaraties ģimenēm dodas uz kapsētu kopā gaismas sveces maz laternu un nolika ziedus uz kapiem viņu radiniekiem.