Novembrī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Novembrī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Ar mazāk pūļiem, vieglas laika, un daudzām no gada notikumiem visā pilsētā, novembra, var būt viens no labākajiem reizes gadā, lai plānotu ceļojumu uz Londonu. Tā mēnesis ietilpst vidū pilsētas plecu sezonas tūrisma, jūs, iespējams atrast lētākas lidojumu un zemākas cenas pie viesnīcas Londonā, it īpaši, ja jūs esat ceļojumā pirmajā pusē novembra laikā vai pēc Pateicības.

Kaut arī laika apstākļi ir aukstāks un tūristi netiek flocking uz pilsētu gandrīz tikpat liels skaitļu, joprojām ir daudz pasākumu un festivālu, kas notiek šajā mēnesī, ieskaitot Lord Mayor Show un Londonas džeza festivālā. Turklāt, Ziemassvētku apgaismojums sākt noklikšķinot uz visā valstī novembra vidū un notikumu svin svētkus uzņemt virzienā mēneša beigām, tāpēc, ja jūs meklējat iekļūt sezonas sākumā, jūs esat pārliecināts, lai atrastu daudz iespēju Londonā šogad.

Londona Laiks novembrī

Kaut arī temperatūra Londonā sākt ap 55 grādiem pēc Fārenheita (13 grādi pēc Celsija), pēc pirmā mēneša, laiks kļūst arvien aukstāks gaitā novembra pirms iekārtoties vidēji augstu 48 grādi pēc Fārenheita (9 grādi pēc Celsija), par decembrī 1. par laimi, temperatūra nesvārstās daudz starp dienas un nakts Londonā, un temperatūra reti kritums zem sasalšanas jebkurā mēnesī.

 • Vidēji augsts: 48 grādi Fahreneheit (9 grādi pēc Celsija)
 • Vidēji zems: 43 grādi pēc Fārenheita (6 grādi pēc Celsija)

Diemžēl, novembris, var būt viens no rainiest reizes gadā Londonā, un viens no visvairāk apmācies. Ar vidēji mazāk nekā divas stundas saules dienā, un 14 līdz 17 dienu laikā pēc lietus gaidāms mēneša laikā, novembris laika apstākļi var būt sevišķi drūms, ja jūs nav izmantoti klimatu Anglijā. Tomēr Londonas reti redz klaji lietus gāze, kā jūs, visticamāk uzskriet gaismas līņāt vietā, un mēnesis novembris ir zināms sporadiskām saulainās dienās ar Vēja temperatūrā līdz 60 grādiem pēc Fārenheita (16 grādi pēc Celsija).

Ko Pack

Tā kā Londonas laika apstākļi var būt neparedzams novembrī, jūs vēlaties, lai pack slāņu apģērbu piedāvājumu dažādas siltumu un aizsardzību no elementiem. Īsi un garām piedurknēm krekli, džemperi, jakas, džemperi, gaismas jaka, un pāris ērts, vēlams ūdensizturīgs-kurpes ir būtiska komfortablu braucienu. Jūs arī varat ieguldīt stilīgs lietusmētelis papildus celt lietussargu, jo tas darīs labāku darbu aizsargāt savas drēbes no drizzly un miglains laiks Londonas pieredzi visā šajā mēnesī.

Novembrī notikumi Londonā

Īpaši pasākumi un svinības sākas novembra sākumā ar Ugunskurs nakts uguņošanas displejiem un portretā burnings visā pilsētas 5. novembrī, bet nav svarīgi, cik mēnesī jūs apmeklējat, jūs esat pārliecināts, lai atrastu kaut ko aizraujošu darīt Londonā. Vai jūs lietojat brīdis pie piemiņas svētdien godu britu veterāni vai jūs pārbaudīt dažus vietējo talantu pie Londonas džeza festivālā, jūs esat pārliecināts, baudīt jūsu apmeklējumu, ja jūs plānojat savu atvaļinājumu novembrī ap šiem lieliskajiem notikumiem:

 • Aizdegšanās Nakts: Ugunskurs nakts, kas tiek svinēta katru gadu 5. novembrī, ir pazīstama arī kā Gaja Foksa Nakts, nosaukts pēc revolucionārs, kurš mēģināja uzspridzināt House Parlamenta 1605, lai protestētu pret britu valdību. Portrets no Fawkes bieži dega uz ugunskura, lai atzīmētu gadadienu viņa apcietināšanu, kas ir kur tradīcija ieguva savu jauno nosaukumu.
 • Londonas uz Brighton Veteran Car Run : Atzīmējot vēsturi automobiļu attīstību Anglijā, šī gada tradīcija sākās 1896. gadā, un tikai ļauj transportlīdzekļiem būvēti līdz 1. janvārim, 1905, konkurēt darboties. Pasākums notiek pirmajā svētdienā novembrī (un ir izdarījis kopš 1956. gada).
 • Atceres Svētdiena: Ekvivalents Amerikas Veterānu diena, šī valsts svētku tiek svinēta tuvāko svētdien 11. novembrī ar īpašām sabiedrības un pilsētas pasākumos visā Londonā.
 • Lord Mayor Show otrajā sestdienā novembra jauns lordmērs no Londonas (nevis Londonas mērs) ir zvērināts uz nodokļa gadā, kas ir uzreiz seko grand parāde pa pilsētas ielām.
 • London Jazz Festival: gaitā 10 dienu šajā mēnesī, šī pilsēta mēroga festivāls būs pārņems Londonas vietās uz izrādēm, ko gan uzlecošās zvaigznes un džeza leģendas vidū.
 • Ziemassvētku Lights in the West End: Gan Oxford Street  un Regent Street ieslēgt savu brīvdienu gaismas sezonu novembra sākumā, kas parasti tiek atzīmēta ar koku apgaismojuma ceremonijas vai notikumu. 

Novembris Travel Tips

Lai gan ir ne vairāk oficiālās svētku dienās Londonā līdz Ziemassvētkiem, ir vēl daudz iespēju veikt garu nedēļas nogali brauciens no pilsētas, ja jūs varat saņemt prombūtni no darba. Šie ieteikumi palīdzēs jums plānot savu getaway uz Londonu.

 • Izvairieties rezervēšanas naktsmītnes Amerikas Pateicības laikā, kā viesnīcas iespējams paaugstināt cenas, lai pielāgotos tūristu pieplūdums. Pat ja Anglija nav svinēt svētkus, uzņēmumiem visā valstī prognozēt amerikāņu ceļotājiem, kas veiks iespēju apmeklēt.
 • Londonas skolas sesija visā mēnesī, tāpēc apmeklējot atrakcijas darba dienās laikā nozīmēs mazāk līniju un īsāku gaidīšanas laiks pie pat populārākajiem galamērķiem, un ap pilsētu.
 • Tāpat Ņujorkas Brodvejā, Londonas West End ir pazīstama visā pasaulē ar saviem teātriem un skatuves mākslas centriem-, kā arī izrādēm katrā gadu garumā. Noteikti, lai apturētu ar vienu no šiem lieliskajiem vietām vakara pasaules klases izklaides.