Novembril Prantsusmaa: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Posted on

Novembril Prantsusmaa: Ilm, mida pakkida, ja mida vaadata

Kuigi november võib tunduda hall kuu tsilli ilm ja lühema päeva, see on hea aeg valida eest Prantsuse puhkust. Mis sügisel värvi ikka ja heledaks up maal ja linna parkides, karge, jaheda ilmaga võib olla ideaalne natuke välisjalatseid või nägemise nägemine.

November on üks tähtsamaid kuupäevad ajalugu tähistatakse kogu riigis. 11. november on riigipüha tähistada Vaherahu päev, mis mälestab lõpus I maailmasõda

Vaherahu, kirjutatakse alla rongivaguniks üksinduses osa Picardie on väga oluline Prantsuse inimesed. Nii suurtes linnades ja külades tseremooniaid, et tähistada mälestada, mis oli kõige meeldejäävam kuupäeva Prantsuse ja liitlaste.

Novembris juhib lõpuni, jõulud turgudel kerkima kogu Prantsusmaal hooaja hõrgutisi, mänguasjad ja kaunistused.

Kõige tähtsam on, lennukipiletid on hakanud langema ning seal on mõned head puhkust ja off-hooajal hinnad majutus.

Prantsusmaa Ilm novembris

Novembris ilm saab veel sooja lõuna kuid võib muutuda nii pakk külm samuti. Põhja kipub külm ja vihmane, nii nagu te sõita läbi Prantsusmaa, see aitab kleit kihiti. Näete seda varieeruvus ilmanormid mõned suured linnad:

 • Paris:
  Temperatuur on vahemikus 3 ° C (7 ° F) kuni 7 kraadi C (44 ° F
  keskmine temperatuur on 4 kraadi C (39 ° F)
  Keskmine päevade arvu vähest vihma 16
 • Bordeaux:
  Keskmine temperatuur ulatub 5 kraadi C (41 ° F) kuni 13 ° C (55 ° F)
  keskmine temperatuur on 7 kraadi C (45 ° F)
  Keskmine päevade arvu vähest vihma 15
 • Lyon:
  Temperatuur ulatub 4 kraadi C (39 ° F) kuni 10 ° C (50 ° F)
  keskmine temperatuur on 7 kraadi C (45 ° F)
  Keskmine päevade arvu vähest vihma 14
 • Nice:
  Keskmine temperatuur ulatub 9 kraadi C (48 ° F) kuni 16 ° C (61 ° F)
  keskmine temperatuur on 11,5 ° C (53 ° F)
  Keskmine päevade arvu vähest vihma 12
 • Strasbourg:
  Keskmine temperatuur ulatub 2 kraadi C (36 ° F) kuni 8 kraadi C (46 ° F)
  keskmine temperatuur on üle 5 ° C (41 ° F)
  Keskmine päevade arvu vähest vihma 15

Mida Paki

Kui külastate Prantsusmaa novembris, sõltuvalt sellest, kus sa reisida, pakendi keskmine ilm, kuid kindlasti ja lisada mõned soojem käik. Kavandada kihid ja sisaldavad sall, müts ja kindad, nii et teil on mugav, kui ilm jahtub, eriti õhtuti.

Kui sa lähed mägedesse, siis võib lund ja kui lumi tuleb varakult, suusakuurordid avab vähemalt nädalavahetustel.

Eriti kui olete reisil põhjaosas Prantsusmaal, siis vaja lisada mõned neist cool-ilm esemeid.

 • Pikkade varrukatega särgid
 • Kampsunid / sviitrid
 • Keskmise kaalu jope, eelistatult veekindel
 • Pikad püksid
 • Suletud-toe, mugavad kingad
 • Light saapad või päev matkajatele
 • vihmavari
 • Kindad ja kaela sall
 • Soe müts

Ja pidage meeles, kõik need maiuspalad jõuluturud ja võibolla võtta ekstra kohvri või jäta ruumi oma peamised üks Prantsuse kohtleb.

Ulatuslik Puhkus Pakkeleht Prantsusmaa on kasulik, kuna see sisaldab, mida pakkida oma käsikoti ja mida meditsiini- ja eneseabi esemeid tahad tuua.

november Sündmused

Kui teil on linn nagu novembris Pariisis, tekib vihmase ilmaga, kui tahad nautida sisebassein, nagu näiteks külastate tuntud muuseumide nagu Louvre. Ja isegi väikelinnades, veetes aega kohvitassi taga veidi bistroo on ideaalne viis Dodge vihmapiisad. Leidub suursündmuste, mis teevad reisimise Prantsusmaa ideaalne novembris.

 • Vaherahu päev tähistatakse iga nurga Prantsusmaa. See eriti liikuvate külastada palju I maailmasõja saidid Põhja-Prantsusmaal sel ajal. Kuupäeva alati 11. november, on riigipüha paljude muuseumide ja vaatamisväärsuste suletud. Kui te ei pane, et päeval, võite alati võtta mälestamise lähim nädalavahetusel Vaherahu päev.
 • Hospices de Beaune Vein Oksjon toimub üle kolme kuulsusrikas päeva Beaune, Burgundia. Traditsioon sai alguse 1859 kui esimene enampakkumine valmistatud erinevatest viinamarjaistanduste omanikuks Hospices toimus küünlavalgel. Kaks küünlad olid valgustatud alguses müüki iga partii ja müük läks isik pakkumise viimase kui küünlad läks.
 • Beaujolais Nouveau vabaneb keskööl viimasel neljapäeval kuus. See on suurepärane võimalus võtta natuke pidu- ja tähistame see noor vein. Otsi üritusi ja veini õhtusööki restorani.
 • Fine Art ja Antiik Fair Toulouse näeb umbes 300 edasimüüjatele loomise kauplus innukas antiikne ja kunsti kollektsiooni. Juhul, alati toimuvad novembri alguses, meelitab neid uusi kollektiivse samuti kogenud kogujad kogu maailmas. Samuti on igakuine turul .
 • Jõuluturud avada kogu Prantsusmaa ettevalmistamisel aastase detsember puhkus. Värvikad puidust kioskites rida puiesteede, tänavaid ja turgudest ning sellega kaasneb tunne põnevust ja prognoosimine. Isegi väikesed külad on välibassein jõuluturg.
 • Halloween on muutunud üsna festival Prantsusmaal. Halloween oli algselt All Hallows Eve, osa 3-päeva sündmus austus surnud, mis sisaldas pühakute (vägised), märtrid ja sugulased. Öö oli aeg vaidlustada võimu surma huumoriga, mis on saanud kummaline traditsioon Halloween täna. Kuigi Halloween langeb 31. oktoobril kogu maailmas, Prantsuse on rohkem mures  Toussaint Pühakutepäev, mis toimub 1. novembril Sellel päeval saad kohanud perekondi kalmistule läinud koos valguse küünlad vähe laternad ja pani lilled haudade nende sugulased.