Number 24 London Bus lētu apskates ekskursija

Posted on

Number 24 London Bus lētu apskates ekskursija
Ir daudzi Londonas autobusu maršruti, kas ir liels ekskursijas. Number 24 ceļš ir viens no vairāk populārs, jo tas sākas Hampstead ziemeļu Londonā, iet cauri Londonas centrā, un beidzas Pimlico netālu no Viktorijas stacijas. Kopējais Ekskursija ilgst aptuveni stundu.

Kas ieņēma 24 Londonas autobusu maršruts

Maršruts sākas South End Green krustpunktā South End Road un Pond Street. Tas ir netālu no Hampstead Heath stacijas uz Londonas virszemes. Kaut gan, ir pastaigāties Hampstead Heath, apmeklējiet  2 Willow Road  (bijušo mājas arhitekta Erno Goldfinger) vai apstāties uz pub pusdienas  The Roebuck , kas ir jauks kroga dārzs.

Nr.24 autobuss ir jauna sarkanā divstāvu autobusu. Autobusi ir pilnībā pieejami un ir trīs ieejas, lai iekāpšana un izkāpšana ir ātri un efektīvi.

Izpētīt Camden

Pirmā daļa maršruta ir diezgan dzīvojamo, bet 10 minūtes, tad autobuss sasniedz Camden, kur tas ir pagrieziens pa kreisi uz Chalk Farm Road. The Stables tirgus ir labajā pusē un Camden Town dzelzceļa tilts iet pa ceļu.

Veikt ātri uzmeklēt Camden High Street, pirms autobuss pagrieziens pa kreisi uz Hawley Road. Meklējiet The Hawley Arms krodziņā labajā pusē. Tas bija Eimija Vainhausa mīļākā krogs.

Drīz tas ir labi uz Camden Road, un jūs esat gandrīz Camden Town metro stacijas. Šajā virzienā autobuss nav iet pa vienvirziena Camden High Street, bet, protams, ja jūs maršrutu atpakaļgaitā jūs saņemsiet, lai redzētu slaveno Camden tirgiem, kas rindojas gar ceļu.

Ja jums palikt uz autobusu, tagad izrādās kreisi un aizņem maršruta paralēli apakšējā daļā Camden High Street.

Pie Mornington Crescent jūs redzēsiet jauki Leslijs Green izstrādāta metro stacijas, un tā kā autobuss iet pa kreisi, ko stacijas izskatās labi, lai redzētu apburošs Art Deco ēkā, kas kalpoja kā Carreras Black Cat Cigarešu Factory, dizainu, kas bija lielā mērā ietekmē ēģiptiešu stils

Autobuss tam pievienojas Hampstead Road un galvu uz leju, uz Londonas centrā.

Londonas centrā

Taisni uz priekšu, jūs redzēsiet BT Tower nesasniedzot Euston Road un Warren Street metro stacijas. BT Tower ir sakaru tornis un pārsteidzoša piemineklis pie 177 metrus garš. Tā reiz bija apgrozības restorāns, kas bija publiski pieejams, bet tas diemžēl slēdza 1970..

Autobuss iet apaļas Gower Street ar UCL (University College London) pa kreisi, kur jūs varat saņemt off redzēt Jeremy Bentham (iekšpusē), un skatīties pa labi, lai redzētu Granta muzejs.

Kā jūs iet Bedfordas laukums (uz jūsu labās), apbrīnot Gruzijas arhitektūru un vecmodīgas lampa posts.

Pusstundu savā ceļojumā un jūs sasniegsiet apstāšanos Lielās Russell Street, kas ir, ja jums off Britu muzejā. Tas ir tikai pie pa kreisi (autobuss nebūs nodot).

Paskaties uz priekšu, un pa kreisi, un redzēt James Smith & Sons lietussargu veikalu, kas ir noticis kopš 1857. gada.

Autobuss iet taisni pāri New Oxford Street, uz Oasis sporta centrā un Koventgārdenā, pirms pagrieziena tiesības pievienoties Charing Cross Road. Garais debesskrāpis priekšā ir Center Point. Tas ir 34 stāvi, un tur ir skatīšanās galerijā pie grīdas 33.

Lai sasniegtu Charing Cross Road, autobuss iet uz leju Denmark Street, kas ir pilns ar mūzikas instrumentu veikalu. (Šī novirzīšana ir viss, jo Crossrail projekta Tottenham Court Road ).

Autobuss ir pagrieziens pa kreisi, lai pievienotos Charing Cross Road, un drīz vien sasniedz Cambridge cirks, krustojums ar Shaftesbury Avenue, kur jūs varēsiet redzēt pils teātris savā pusē.

Trafalgāra laukums

Tad uz Trafalgaras laukumā. Jūs vispirms redzēt Nacionālā portretu galerija uz labo un pēc tam St Martin-in-the-Fields baznīcu pa kreisi, pirms visa kvadrāta nonāk skats labajā pusē.

Meklējiet labi slēpts policijas kastē, kad pie Trafalgara laukumā / Charing Cross Station autobusa pieturai, līdz autobusa galvām uz leju Whitehall, un jums ir lieliskais Big Ben priekšu.

Paskaties tiesības redzēt Horse Guard Parade, kur uzstādīts jātnieki var redzēt (un baros tūristu ņemot fotogrāfijas no tiem). Kreisajā pusē ir Banketu nams, kas ir lielisks griesti šajā zālē gleznojis Rubenss, un ir vienīgais atlikušais pilnīga ēkas Whitehall pils, kas reiz izklāta abas šīs ielas 1500s beigās.

Paziņojums bruņotos policistus un melnās margas pa labi, un tas ir Dauningstrīta, kur premjerministrs dzīvo uz numuru 10. A ātri apskatīt pa kreisi, un jūs redzēsiet, London Eye, kas atrodas otrpus upes Thames .

Un tad jūs sasniegsiet Parlamenta laukums ar parlamenta ēkas un Big Ben jūsu kreisi. Autobuss iet ap laukumu, un drīz vien Vestminsteras abatija ir kreisajā pusē Augstākajā tiesā, lai jūsu tiesības.

Beidzas ar Pimlico

Autobuss tagad iet gar Viktorijas ielā, kur tur nav daudz ko redzēt, bet izskatās pa kreisi, tieši pirms Viktorijas stacijas, un jūs redzēsiet, Vestminsteras katedrāle, kas ir tornis skatīšanās galerijā 64 metrus (210 pēdas) virs ielas līmeņa.

Tas nav iedziļināties Viktorijas autoostas, bet gan iet uz leju pusē stacijas, pa Wilton Road, kas ir daudz restorānu un kafejnīcu. Tad tas ir pagrieziens pa kreisi uz Belgrave Road, un tu esi Pimlico, tāpēc tas ir labākais, lai izkāpiet pieturas Pimlico staciju, uz sarkanās ielā, un tas ir 5 minūšu gājiena attālumā, lai apmeklētu Tate Britain.