O2 Yukarı: – Londra O2 Arena Çatıyı tırmanın

Posted on

O2 Yukarı: - Londra O2 Arena Çatıyı tırmanın

Haziran 2012’de, O2 bir tırmanış ikonik O2 binasının üstünden: Yeni cazibe açarak beşinci doğum gününü kutladı! Böyle bu inanılmaz tırmanış gibi çeşitli fikirler sunmak olarak burası dünyanın en popüler eğlence mekanı olan bir sebebi var.

zirvede, fotoğraf çekip manzarayı ancak 52 zemin seviyesinden metre ve bir çekme kumaş geçit ile ulaşılan olan tırmanış için sıkı tutunur özgürsünüz bir gözlem platformu var.

O2 Yukarı Emniyet Ekipmanları Tırmanma

Eğer güvenlik talimatlarına dikkat etmek gerekir bu yüzden tırmanış oldukça dik. Bir feragat ile ‘Baz Camp’ başlar ziyaretiniz okuyun ve risklerin farkında yapılır böylece imzalamak ve sonra kısa ama biraz mizahi sağlık ve güvenlik video izlemek için.

Buradan genel gibi normal giysi üstünden giden bir tırmanış giysisi içine değişti üzerine gidersiniz. Uzun fermuarlar vardır ve Velcro kolay koymak olun. Sen iyi bir tutunma ile düz ayakkabılar giymek gerekir ve tırmanma ayakkabıları sağlanabilir veya güvenlik ekibi onay vermek durumunda kendi giyebilir. Sen benim tırmanış takım elbise görebilirsiniz.

Tırmanış takım bir kameralı cep telefonu uyacak şekilde her kolunda bir cebe sahip ancak gerçek kameralar izin verilmez .

Hem de tırmanma takım olarak, herkes bacak üstleri etrafında ve omuzlarınızın üzerinden giden bir kayış takımı giyer ve yerine bir sırt çantası gibi taktı. Tüm kayışlar sıktıktan sonra size tırmanış klipleri eklemek ve rehber emniyet teli kendinizi nasıl takıldığı hakkında eğitim için tırmanış tabanına götürür.

(Güvensiz kabul sürece) tırmanış çoğu hava koşullarında meydana gelebilir ve ıslak böylece tüm talimatları dikkatlice dinlerken geçit kaygan olabilir. Sen deneyimli Kılavuzu ile birlikte her grupta en fazla 15 kişiyle tek bir dosya kadar gitmek. Orada bir merkezi tırabzan ve o rüzgarların ani Rüzgarlar çok daha güçlü zemin seviyesinden hissediyorum her zaman üzerinde en az bir eli tutmak önemlidir.

O2 Up’taki Zirve


Tırmanış başlangıç ve tırmanma sonu en zorlu ama kapalı yakın düz bir yuvarlak gözlem platformu bulacaksınız zirvesine o seviyeleri. Platformun kenarından bir engel olduğu gibi emniyet telden kesilmemiş olabilir ve hareket etme ve fotoğraf çekmek serbesttir olabilir. Aslında, çok sen rağmen fotoğraf çekmek için teşvik ediyoruz bir kamera alamaz , seninle sadece bir kamera telefonu. WiFi neden Oradan Twitter ya da Facebook’a fotoğraf göndermek o kadar var?

Eğer işaretlerini tanımak ve Kılavuzu senin için de bir şeyler işaret edebilir yardımcı olmak için platformun kenarına etrafında işaretler var. noktaya tırmanma alanı Canary Wharf ama öğrendikten sonra nerede ayrıca Tarihi Kraliyet Greenwich ve Londra 2012 Olimpiyat Parkı görebilirsiniz bakmak.

Canary Wharf görünümüne geri dönün ve binalar arasında bakıp Shard ve City Hall, Londra’nın merkezinde ikonik binaları göreceksiniz.

teleferiğe de buradan gelen etkileyici böylece geçmiş olacak yolculara dalga yok!

Bu değil merkezi Londra ama Londra’nın denizcilik kahramanlık kez hayati ama şimdi sahipsiz rıhtım gibi inanılmaz yenilenme geçiren güneydoğu Londra’da bir alanı göreceğimiz gibi bu kadar dönüşür, London Eye görünümden aynı değildir yeni bugün kullanır.

Yukarı O2 Rezervasyon Bilgiler at


Tüm deneyim – Güvenlik brifingden, emniyet dişli koyarak ve yukarı tırmanma – 90 dakika sürer. tıbben uygun olduğunu ve tırmanış yapabilir macera ruhu vardır ve üst yaş sınırı var iken, oradaki çocuklarla 10 yaşında ve en az 1,2 metre boyunda olmalı herkes. tırmanış güvenilir olması ben küçük çocuklar yolda korkmuş olabileceğini kabul edersiniz ve zeminde de daha yüksek seviyelerde daha zorla hissedilir rüzgarların etrafında sarsılan edilemez tutunmak için yeterli fiziksel olarak güçlü olması gerekir.

Yetişkinler ve çocuklar için aynı fiyat.

kullanılabilen tek indirim ücretsiz bir uygulama olarak adlandırılan Öncelikli Anlar indirmek ve daha sonra% 15’lik bir indirim ile rezervasyon yaptırabilirsiniz O2 cep telefonu müşteriler içindir. Eğer birkaç kişi için rezervasyon yaptırıyorsanız, Sen tasarruf faydalanmak için cep telefonu için O2 SIM kartı Go gibi iyi bir Öde elde değer olabilir.

Sen gününde kitap olabilir ama çevrimiçi rezervasyon için iyidir Size uygun bir zaman aralığı garanti etmek. Resmi web sitesinde tam ayrıntıları: www.theo2.co.uk/upattheo2 . O2 kadar tüm yıl boyunca (hava şartlarına bağlı) açıktır.

Eğer tırmanış bittiğinde, çıkan sonuçlara çıkmak O2 restoranlar bir sürü ve bir koltuk var ve sadece elde ettiğimiz ne alabilir böylece kafe olan!