Skip to main content

Oferty i pakiety turystyczne: Loty Paryż, pociągi, i przechodzi specjalne

 Oferty i pakiety turystyczne: Loty Paryż, pociągi, i przechodzi specjalne

Jeden z europejskich najważniejszych węzłów

Planując podróż do Paryża może być stresujące, ale nie z powodu braku opcji. Paryż jest top turystycznym na świecie i głównym europejski hub lotniczy i kolejowy, więc podróżnych praktycznie zalany ofert lotów, pakietów podróżniczych, przewodników i opcji kolejowych Pick wskroś. Kliknij, aby przejść do naszych porad, które powinny pomóc Ci dokonać świadomego i zgodnego budżet decyzję o dotarciu do Paryża iz powrotem.

Latanie do Paryża: głównych lotnisk

Paris ma dwie główne międzynarodowe porty lotnicze: Roissy-Charles de Gaulle i Orly.

 • Roissy-Charles de Gaulle Airport jest drugim najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie, po London Heathrow, a niektóre 200.000 pasażerów w ruchu przez dobę. Znajduje się około 15 mil na północny wschód od centrum Paryża, lotnisko Charles de Gaulle oferuje szybki i niezawodny transport ziemi w Paris.Charles de Gaulle posiada trzy terminale lub „aerogares” :
  • Terminal 1: większość nie Air-France loty międzynarodowe, w tym United Airlines, US Airways, Lufthansa i Virgin Atlantic.
  • Terminal 2 jest największa i jest podzielony na 6 mniejszych zacisków (AF). Większość lotów Air France, a także American Airlines, British Airways, Delta Air i Northwest Airlines, lot w terminalu 2.
  • Terminal T-3 jest zarezerwowana dla budżetu i czarterowych lotów, w tym Ryanair i Easyjet.

Lotnisko Orly jest mniejszy i kilka stopni mniej szalony niż Charles de Gaulle. Hosting około 30 przewoźników, Orly obsługuje głównie loty krajowe i europejskie. Znajduje się zaledwie 10 mil na południe od Paryża, lotnisko posiada dwa terminale:

Oba lotniska Paryż oferują ponadprzeciętne usługi i udogodnienia , w tym światowej klasy bezcłowego i luksusowych sklepów, bezpłatnych usług wahadłowych między terminalami, duży wybór restauracji, salonów i place zabaw dla dzieci. Ponadto, niektóre terminale, w tym Terminalu 2 przy Charles de Gaulle, są wolne bezprzewodowych punktów dostępowych do Internetu.

Odwiedź Paris Lotniska WWW

Informacje pod numerem telefonu:

 • Orly Ouest obsługuje głównie loty krajowe, w tym Air France.
 • Orly Sud obsługuje międzynarodowe oraz loty czarterowe.
 • Serwer głosowy (godziny lotów w czasie rzeczywistym)
  0 892 681 515 (0,34 euro za minutę)
 • Informacja o lotnisku Infolinie:
  Paris-Orly: 01 49 75 15 15 (6 rano do 23:45)
  Paris-CDG: 01 48 62 22 80 (24 godziny na dobę)

Paryż przez Air: Carriers i opłaty

Latanie do Paryża, może okazać się kosztowne, ale jeśli planują z dużym wyprzedzeniem można szkopułem dobrą ofertę. Zgodnie z ogólną zasadą, zarezerwować bilety na co najmniej 3 miesiące przed datą podróży, i rozważyć loty do Paryża poza szczytowym okresie (od połowy maja do września). Dodatkowo, podłączając do Paryża z Londynu jest często tańszy sposób, aby dostać się do miasta światła. Podczas lotu z wewnątrz Europy, wybierając tani przewoźnik jest mądry tak długo, jak jesteś gotów zrezygnować z luksusów.

Przewoźnicy: Jakie firmy Fly?

Następujące linie lotnicze zapewniają regularne połączenia z głównych miastach Stanów Zjednoczonych i Kanady do Paryża:

Do podróży samolotem do Paryża od wewnątrz Europy kontynentalnej i Wielkiej Brytanii, większość firm wymienionych powyżej usług oferuje do Paryża z innych dużych miast europejskich. Ponadto, następujące spółki latać do Paryża na dobę:

Pakiety Travel

Planując swój paryski pielgrzymowali, rezerwując pakiet podróżny, który obejmuje przejazd w obie strony powietrza, pobyt w hotelu, a może i inne funkcje, takie jak wycieczki lub talonów restauracyjnych może być wielką oszczędność pieniędzy. Ale zanim wydostać swoją kartę kredytową, upewnij się, aby przeczytać drobnym drukiem i przebiec opinie konsumentów opakowania bierzesz pod uwagę buying– ograniczy to ryzyko wystąpienia oszukany lub po prostu rozczarowany.

 • Trip Advisor jest to bardzo przydatna strona oferuje opinie konsumentów pakietów wakacyjnych paryskich. Można również dokonać rezerwacji bezpośrednio na miejscu przez wiele właściwości.
 • Epinions jest również doskonałym źródłem informacji dla podejmowania decyzji w sprawie pakietu podróży do Paryża.
 • Air France regularnie oferuje specjalne oferty na loty i pakiety podróży do Paryża, zwłaszcza w czasie wakacji.

Pociągi do Paryża: Stacje, taryfach, a bilety Zakup

Jeśli podróżujesz do Paryża od wewnątrz Europy kontynentalnej lub z Wielkiej Brytanii, tam dostać pociągiem może być doskonałą alternatywą do latania. Po pierwsze, Europa liczy coraz więcej pociągów TGV kulach (zwane „dla szybkiego pociągu” we Francji), które może zmniejszyć czas przejazdu kolejowego w dół o połowę.

Pociąg Eurostar łączy Londynu do Paryża przez tunel kanału, czyli „chunnel”, co dla prawdziwie niezapomnianym doświadczeniem. Nie ma również tę zaletę, rezygnując niekończące lotnisko lines– nie wspominając coraz bliższy wgląd w francuskim lub europejskiej wsi. Ostatni, ale nie najmniej, będziesz wybierając znacznie bardziej przyjazny dla środowiska sposób poruszania się i zmniejszając węgiel footprint– coś można z pewnością czuć się dobrze, nawet jeśli nie kończy się spędzać trochę więcej pieniędzy. Jeśli masz więcej czasu i jesteś w podróży do Paryża z innym miejscu w Europie, podróż koleją może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Główne Paryż Dworce kolejowe

Paryż ma sześć głównych dworców kolejowych obsługujących zarówno połączenia krajowe i międzynarodowe.

 • Gare du Nord jest hub dla pociągów podróżujących z Wielkiej Brytanii, północnej Francji i Europie Północnej. Pociąg Eurostar przybywa na Gare du Nord z Londynu.
 • Gare de Lyon jest miejscem dla pociągów z Lyon, Aix en Provence, Marsylia, francuskiej Riwierze, Genewie i we Włoszech. Wiele pociągów przyjeżdżających na Gare de Lyon są torpedy. Na przykład, można uzyskać z Lyon do Paryża w 2 godziny, a z Marsylii do Paryża w ciągu 3 godzin.
 • Gare d’Austerlitz służy docelowe w południowo-zachodniej Francji (czyli Tuluza i Bordeaux), Doliny Loary i Hiszpanii.
 • Gare Saint-Lazare służy Normandię (centralne północnej Francji) i Anglii (non-Eurostar).
 • Gare de l’Est jest hub dla pociągów pochodzących ze wschodniej Francji (Strasburg, Alzacja), części Niemiec, Luksemburga i centralnej Europie Wschodniej.
 • Gare Montparnasse jest głównie zarezerwowane dla superszybkich pociągów obsługujących Nantes i Bordeaux.

Do taryf kolejowych, harmonogramów, sprzedaży biletów i rezerwacji, należy odwiedzić stronę internetową krajowego przedsiębiorstwa kolejowego SNCF.

Paris pociągiem: Eurostar

Dojazd do Paryża przez Eurostar może być dobrym pomysłem dla wielu powodów, zwłaszcza jeśli odchodząc od Londynu.

 • Międzynarodowe loty do Londynu może być tańsze niż loty do Paryża. W niektórych przypadkach można obniżyć koszty na temat podróży lecąc do Londynu, a następnie pozycji na Eurostar do Paryża. Daje to również możliwość spędzenia dzień lub dwa w Londynie jako wstęp do swojej paryskiej wakacje.
 • Bullet Train Eurostar łączy stację London St Pancras do paryskiego dworca Gare du Nord w zaledwie 2 godziny i 15 minut.
 • Tunel kanał jest wyczynem inżynieryjnym i dreszcz doświadczenia. Jeśli nie jesteś klaustrofobiczna, podróżując przez tunel, który został starannie wykopanego pod wodami kanału powinno być doświadczane przez każdego, co najmniej raz.
 • Jeśli podróżujesz do Paryża od gdzie indziej w Europie czy Francji , w tym Brukseli, Lille, Awinion, albo Alpach francuskich ośrodków narciarskich jak Aime la Plagne lub Bourg St. Maurice, biorąc Eurostar przyspieszy do Paryża w bardzo krótkim czasie. Eurostar oferuje połączenia do ponad 100 innych miejsc w Europie.

Dyskontowe i Promocje na podróż do Paryża

Studenci i seniorzy podróże do Paryża, może wiele skorzystać z zakupu kartę rabatową. Nawet jeśli nie wpaść w „prawo” przedziale wiekowym, biura podróży regularnie ogłaszać oferty dla dyskontowej podróży do Paryża.

Karty rabatowe

 • Rail Europe oferuje karty rabatowe dla nieograniczonego podróżowania w obrębie Francji dla studentów, seniorów, par i osób często podróżujących. Kilka karnety dostępne są:
 • Tanie Rail Europe w pociągach i podań: Kupujesz bezpośrednio
 • Rail Europe Youth przechodzi (dla podróżnych poniżej 26): Kupujesz bezpośrednio
 • Rail Europe Senior Hasło: Kupujesz bezpośrednio
 • Firma szyna francuska SNCF oferuje różnorodne karty rabatowe dla studentów, seniorów i osób często podróżujących. Karty te, które pozwalają na rabaty aż do 50% zniżki na ceny przejazdu, są dobrym rozwiązaniem, jeśli planujesz podróż do kilku miejsc w zasięgu Francji, lub w przypadku podróży do Francji więcej niż raz w roku. Ponadto SNCF karty rabatowe mogą być wykorzystywane do zniżek na bilety kolejowe Eurostar, a nawet na przelot.
 • Eurail Pass to dobry wybór, jeśli jesteś w podróży do Paryża jako część większej trasy koncertowej po Europie. Dostępny dla turystów w każdym wieku. (Kup swoje Przełęcz Eurail kierować na Rail Europe)

Specjalne oferty:

Istnieją liczne promocje tam dla podróży pociągiem, ale wymaga to trochę za wcześnie pracę dochodzeniową. Poznaj niektóre z tych opcji:

 • Znajdź najnowsze oferty taryf Eurostar Rail Europe
 • Air France oferuje regularny specjalny lot i pakietów wakacje do Paryża z największych miast w USA. (Książka bezpośredni)
 • Strona rezerwacja SNCF pozwala przeprowadzić wyszukiwanie niestandardową oferty last-minute. Możesz zaoszczędzić nawet do 50% przy zakupie biletów w ostatniej chwili, albo „Prems”. Należy pamiętać, że te bilety nie podlegają zwrotowi i nie wymienny, choć.

You may also like