Oktobrī Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

 Oktobrī Francijā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Oktobris ir burvju mēnesī Francijā. Rudens krāsas ir savā labākajā, un bieži vien silts laiks ļauj krāšņās dienas ejot ārā. Vīnogu ražas sezona rit pilnā sparā visā Francijas vīna reģioniem, un Francijas mīlestība festivālos turpinās ar daudzām notikumu baudīt. Daudzi no objektiem ir atvērtas, bet bez pūļiem vasarā, un viesnīcas mēdz piedāvāt zemas plecu sezonas likmes.

Tā kā vakaros izdarīt, jūs priekšā sprēgāšana atklātas uguns var sēdēt beigās, dienā, malkojot glāzi vīna un vērojot saulrietu pār kritumu zaļumiem.

Francija Laiks oktobrī

Oktobrī laika apstākļi Francijā var būt ļoti mainīga, lai gan temperatūras vidējie 50.. Lielākā daļa dienas ir saulainas, bet aptuveni 12 dienas mēnesī saņemtu lietus vai gaismas dušas (īpaši Parīzē).

  Vidēji zems temperatūras Vidēji Augsta temperatūra Vidējās lietainām dienām
Parīze 50 F 64 F 12
bordo vīns 46 F 64 F 14
Lyon 45 F 61 F 12
jauks 63 F 70 F 11
Strasbūra 43 F 57 F 13

Ko Pack

Packing Francijai oktobrī ir grūts bizness. Jums noteikti vajadzētu sagatavoties aukstā kādā posmā apmeklējuma laikā, ja vien jums ir Francijas dienvidos sākumā mēneša. Bet pat šeit, tur var būt vēsi dienas. Ziemeļos, laika apstākļi var būt brīnišķīgi, bet tas ir tikpat nepastāvīgs. Pack slāņus, piemēram, džemperi un jakas, ūdensnecaurlaidīga vējjaka, siltu jaka vakarā, un labu pastaigu kurpes.

Ja lietus ir prognozes, celt zābaki un veselīgs lietussargu, kas var pretoties vēju.

Oktobris notikumi Francijā

Oktobris rada virkni pasākumu un festivālu uz Franciju.

  • Nuit Blanche  tiek svinēta visā Francijā gada 6. oktobrī, 2018. Gada mākslas festivāls ir tad, atrakcijas, muzeji, un parki palikt atvērta visu nakti. Apbrīnot mākslas, runāt ar saviem kolēģiem kultūras mīļotājiem, tad brokastis nākamajā rītā kādā kafejnīcā pa tvaicējot tasi cafe au lait un sviesta kruasāns.
  • Lumière filmu festivāls  notiek lielajā pilsētā Lionā, kur filma sākās ar Lumiere brāļi. No 13-21 oktobris, 2018, vairāk nekā 400 seansi demonstrēs 174 ārzemju filmas. Aktrise un producente Džeina Fonda tiks piešķirts Lumiere balvu 10. gadadienas festivāla.
  • Amiens Rederie , viens no valsts lielākajiem blusu tirgos un gadatirgos, pārņem Amiens gada 7. oktobrī, 2018. Tas ir otrais lielākais  brocante  gadatirgus Francijā pēc Lilles Braderie, kas pirmajā nedēļas nogalē septembra.
  • Džeza starp diviem torņiem  La Rochelle Atlantijas piekrastē atzinīgi aptuveni 100 starptautiskas mūziķus posmiem ap pilsētu. Nedēļu ilgais festivāls ir plānots 1-7 oktobrim, 2018.