Oktobrī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt

Posted on

Oktobrī Londonā: Laika, Ko Pack, un ko redzēt
Tāpat daudz no pārējā gada laikā, laika Londonā oktobrī mēdz būt vēss, apmācies, un dažreiz slapjš. Pēcpusdienas temperatūra svārstīsies ap 60 F, un jā, tas būs lietus.

Bet ceļotājiem uz Londonu netiek apmeklējot sauļoties, un tur ir daudz, lai saglabātu tos izklaidē. Tātad pack daži slāņi un lietus rīkiem, kā jūs izpētīt visas ir ko redzēt un darīt Londonā laikā oktobrī.

Londona Laiks oktobrī

Tur nav daudz atšķirību vidējo ikdienas kāpumi un zemām temperatūrām Londonā oktobrī. Pēcpusdienas top veic ap 60 F, ar temperatūra nokritās līdz aptuveni 50 F naktī. Sākumā mēneša kāpumi varētu sasniegt vērā mid-60s F bet sagaidīt kāpumi tikai 50.g.vidū F pēc mēneša beigām.

Līst vidēji 10 dienu laikā, oktobrī, lai jūsu izredzes iegūt hit ar kādu mitru sīkumi ir salīdzinoši augsts. Ja tas nav līst, gaidīt daudz mākoņu; tas ir apmācies, vai pārsvarā mākoņains nedaudz vairāk nekā pusi laika.

Tā kā tas ir rudenī, saule virzās prom no ziemeļu puslodē, kā progresē oktobrī, dienas iegūt īsāks Londonā, ar pēdējo mēneša dienu, kam tikai deviņas stundas un 43 minūtes dienasgaismu. Britu vasaras laiks (BST) beidzas oktobra pēdējā svētdienā, un pulksteņi doties atpakaļ vienu stundu, tāpat kā Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ko Pack

Jums nav nepieciešams likt smagu jaku, cimdus vai siltas cepures un šalles savā Londonas ceļasomu oktobrī. Bet oktobrī, tāpat kā katru mēnesi gada Londonā, jums lietussargu, kā arī lietusmētelis vai trenchcoat. Bring drēbes, ka jūs varat slāni, piemēram, ar garām piedurknēm galotnēm vai krekli; kokvilnas vai gaismas vilnas džemperi; un vidēja svara cilindrs, piemēram, vilnas žakete vai ādas jaka. Ja tas kļūst auksts, jūs varat papildināt to visu ar savu trenchcoat.

Bring džinsus vai vidēja svara bikses dienas. Sievietes vēlētos dot svārki apģērbs vai divas restorānvagonos veic vai naktis pie teātra, un vīriešiem ir jābūt sporta jaka, bikses un kaklasaite vai uzvalku un kaklasaiti vakaros ārā.

Jums tiks darīt daudz pastaigas Londonā, vai jūsu interese ir iepirkšanās, vēsturi, arhitektūru, vai arī muzeji, tā lai labi sadalīti-in, slēgtas toe kurpes. Puszābaki ir lieliska izvēle šādām temperatūrām, un viņi saglabās jūsu kājām sauss, ja līst lietus. Veikt piemērotus apavus savam dressier apģērbu, bet jāapzinās, cik ērti tie ir, jo vakari, kas varētu arī ietvert būtisku kājām.

Oktobris notikumi Londonā

Filmu festivāli, Dzeja diena, šokolādes nedēļa, ražas svētki, un patriotisks parāde atzīmētu oktobra īpašu notikumu kalendārs Londonā.

 • Britu filmu institūta London Film Festival : ik gadu notika oktobra vidū kopš 1953. Šī milzīgā festivāla liecina simtiem filmas, dokumentālās filmas, un īsfilmu no vairāk nekā četriem desmit valstīm.
 • Perlamutra Kings & Queens Ražas svētki : Festivāls notiek  septembra beigās vai oktobra sākumā. Šis festivāls svin tradīcijas Londonas perlamutra ģimenēm, labdarības organizācija, kas sākās 19. gadsimtā, kad cilvēki rotāti tērpi ar pērļu pogām, lai piesaistītu uzmanību, kad paaugstinot naudu.
 • Raindance Film Festival : notiek septembra beigās vai oktobra sākumā. Šis notikums svin neatkarīgo filmu dažādās vietās visā Londonā.
 • London Restaurant Festival : Gatavojieties dažas lielas ēd šajā pilsētas mēroga svinībām ēšanas, ka iet uz visu oktobra mēnesi. Vairāki simti restorāni piedalīties restorānā lēciena ekskursijas, pavāru rīkoja pasākumu, un gastronomijas brīvdienās.
 • Oktobris Plenty uz Bankside : Šis ikgadējais rudens ražas festivāls apvieno senās tradīcijas, teātri un daudz mūsdienu notikumiem.
 • Valsts Dzeja diena : notiek visā ik oktobrī Apvienotajā Karalistē. Tā svin dzeju un tās spēku, lai pārvarētu atšķirības un padarīt cilvēkiem justies saistīts.
 • Šokolādes nedēļa : Nedēļu ilgais pasākums oktobra vidū pilna par dekadence. Tā ir Lielbritānijas lielākais šokolādes notikums un funkcijas degustācijas, demonstrācijas un darbnīcas. Tā kulminācija šokolādes Show Londonas Olympia.
 • Frieze Art Fair : Mūsdienu gabalus no vairāk nekā 160 vadošo galerijās visā pasaulē piedāvā šī gada mākslas gadatirgū Rīdžentparka.
 • Trafalgar Day Parade : Notika svētdien vistuvāk 21. oktobris, šis notikums Trafalgara laukumā iezīmē gadadienu Trafalgaras kaujā, kas 1805. Tā piedāvā virkni pasākumu un svētdienas parāde, kas redz vairāk nekā 400 jūras Kadeti no visā UK gājiens vārdā Royal Navy.

Oktobris Travel Tips

Ceļošana uz Londonu oktobrī nozīmē jūs sastopaties mazāk pūļus nekā augstas vasaras tūrisma sezonā. Jūs varētu aizķerties viesnīcas numuru ar nedaudz mazāku ātrumu un labāku plaknes cenām. Bet neļaujiet jūsu aizsargs leju par nepieciešamību pēc atrunām.

 • Teātra sezona ir augstas rīkiem oktobrī, un kopš Londonas West End ir pasaules slavena un daudz apmeklētāju “un vietējie” must-do sarakstu, grāmatu teātra biļetes, cik iepriekš, cik vien iespējams.
 • Grāmatu viesnīcas numuri, tiklīdz jūs zināt savus datumus, lai jūs varētu aiznaglot jebkuru plecu sezonas cenas, pirms tās sāk aizbērt, līdz ar to likmes iet uz augšu.
 • Ja jūs vēlaties ēst pie īpašā restorānā, kas ir augsts pieprasījums no vietējiem vai teātra rajonā, grāmatu agri.
 • Plānojiet savu prioritātes, domājot par laika apstākļiem; ceru, ka jums nāksies pavadīt vairākas dienas vai daļu no dienas telpās muzejos un vēsturiskās vietās tiks pasargāti no lietus.