Opakowanie światło dla swojej podróży do Francji

Posted on

Opakowanie światło dla swojej podróży do Francji

Opakowanie światło, zwłaszcza jeśli planujesz odwiedzić więcej niż jedno miasto lub pociągiem, jest sztuką. Worek światło może zrobić różnicę między przyjemne lub nieprzyjemne doświadczenie.

Skorzystaj z tych porad i sztuczek, aby spakować światło.

Podczas gdy wszystkie główne stacje kolejowe Paryż opuściły przechowalnie bagażu, wiele francuskie stacje kolejowe nie posiadają schowki dostępne i szybkie wycieczkę do przejeżdżającego wsi może być nie do zniesienia przeciąganie ciężkich walizek po mieście.

Jednak nie chcesz, aby dostać się do Francji i uświadomić sobie, że nie ma lekarstwa na receptę, dodatkowe soczewki kontaktowe, niezbędne ubrania, bielizna, etc.

Nie jest sztuką do pakowania lekki i pakowania oraz w tym samym czasie. Skorzystaj z tych porad i sztuczek, aby podróżować tak lekko, jak to możliwe, bez brakuje ważnych elementów z domu.

Ogólne wskazówki przed podróżą

 • Tak szybko, jak wiesz, masz zamiar odwiedzić Francję, umieścić pudełko lub kosz w dogodnym miejscu do spadku potrzeby na wycieczkę do. Również skonsultować się z listą kontrolną opakowania i zachować go na górze. Można zachować dodawanie elementów, sprawdzając je.
 • Kupić małą składaną torbę złożyć się i dopchać do głównej torby. Możesz mieć pewność, kupisz coś we Francji, a to oznacza, że masz jeden zarządzaniu worek bez wydawania pieniędzy na we Francji.
 • Długo i ciężko myśleć o co planujesz tam kupować . Jeśli coś jest nie jesteś pakowania, ale prawdopodobnie będzie kupić podczas gdy we Francji, należy pozostawić ją kupić na wakacjach.
 • Dostać toczenia walizkę lub plecak . Nawet lekki plecak można uzyskać ciężki po chwili niosąc go dookoła. Nie myśl, że koła pozwoli Ci zaoszczędzić cały czas, choć. Jeśli torba jest zbyt ciężki do wykonania, nie będzie w stanie uzyskać go w górę iw dół platformach kolejowych (często schody). Nie będzie wtedy, gdy mają nosić tę torbę.
 • Sprawiają, że walizka mała wystarczy nosić w samolocie. W ten sposób nie będą musieli przejmować się czekać na bagaż lub potencjału utraconych worków.

Co należy wziąć

Są pewne elementy, które byłyby katastrofalne, lub z pewnością bardzo niewygodne, aby zostawić. Gdy próbuje się pakować światło, upewnij się, że nie pozostawiają obowiązkową pozycję z tyłu. Upewnij się zabrać ze sobą:

 • Wszelkie niezbędne dokumenty podróży , takich jak paszport lub wizę. Również zostawić kopie tych dokumentów z zaufanego przyjaciela lub członka rodziny w przypadku ich zgubić.
 • Kawałek papieru numerów notowań dla wszystkich kart kredytowych i numerów aukcji stubs z czeków podróżnych w przypadku ich zgubić.
 • Kopie wszystkich potwierdzeń hotelowych . Jeśli nie otrzymasz potwierdzenie e-mailem lub faksem z hotelu, nalegać na to, gdy jesteś jeszcze w domu.
 • Szczegółowe mapy i wskazówki od dworca kolejowego lub lotniska do hotelu. Nie należy zakładać, taksówkarz będzie wiedział.
 • Euro! Nigdy wprowadzić kraj bez przynajmniej trochę walucie lokalnej. Oczywiście, nie zwariować i uzyskać setki euro w lokalnym banku, gdzie kurs jest tak-tak. Aby uzyskać więcej wskazówek, skonsultuj  Pierwsze gotówkę w Francja – Dos i niemile widziane.
 • Leki na receptę . Nie tylko, że będzie trudno dostać receptę wypełniona podczas podróży, to może być niemożliwe, jeśli ten sam lek nie jest dostępny we Francji. Nie zapominaj także zapasowych soczewek kontaktowych.
 • Portfel, portmonetka , i inne przedmioty, które zwykle noszą przez cały czas. W szaleństwie ostatniej chwili pakowania, te Essentials można się zapomnieć.
 • Bilety lotnicze i bilety na samolot lub informacja o telefonie.
 • Elektryczne konwerterami walut i adaptery wtykowe (tak, to są dwie różne rzeczy, a obie są konieczne). Jeśli masz zamiar przynieść laptopa, którego nie polecam, jeśli jesteś pakowania światło, będzie trzeba także kartę telefoniczną. Należy jednak pamiętać, że większość hoteli ma bezpłatny dostęp do Internetu oraz wiele miast mają cyber-kawiarni we Francji.

Odzież nadrobi lwią swojego opakowania, więc wymaga najwięcej uwagi. Istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby zmniejszyć obciążenie:

 • Szukaj cienkich tkanin syntetycznych . Oni nie tylko zajmują mniej miejsca, ale schną szybko, jeśli trzeba ręcznie myć je w pokoju hotelowym. Nie ma potrzeby, aby spędzić mnóstwo gotówki na „Travel” ubrania. Sprawdzić poliestru lub sztucznego jedwabiu mieszanek, które są zmarszczek. W domu, należy zwrócić uwagę na ubranie, które pochodzą z cyklu wirowania prawie suche. Przynieść turystyczna wielkości Woolite ze sobą lub w celowniku, korzystać z hotelowej szampon.
 • Zainwestować w ubrania worków kompresyjnych , które poruszają się na około $ 20-25 w sklepach turystycznych i sklepów na zewnątrz. Nie uczyni twoje ubrania lżejsze, ale oni robią ich dużo, dużo mniejszy. Wystarczy mieć pewność, że nie pakować tak mocno uderzyc swoją torbę lotnicze limitów wagowych.
 • Ustalić, co naprawdę trzeba wziąć . Sugerowałbym uchylenia wszystkie ubrania, które zdaniem trzeba się pakować. Następnie żyć tylko na tych ubrań dla liczby dni będziesz we Francji. Nie rób żadnych pranie, ale jeśli chcesz coś na tyle ponownie nosić; Handwasch go. Prawdopodobnie będziesz zaskoczony, jak wiele elementów nigdy nie nosił w tym okresie. Siekiery te kawałki swoje listy.
 • Wiem, że to może brzmieć przerażający dla niektórych z was, ale inwestować w jednej pary butów do noszenia i nic więcej. Jeśli pójdziesz do sklepu wygoda obuwia, prawdopodobnie można znaleźć parę, która będzie wygodna dla ładunków chodzenia ale wygląda na tyle miły do noszenia ubrany-up restauracji. Spędzisz więcej, ale będzie warto. I nie będzie miał nieporęczne buty na opakowaniu.
 • Pakować ubrania wszystko wzdłuż podobnej kolorystyce , dzięki czemu można mieszać i łączyć. Dlaczego trzy pełne combo koszula spódnicy kurtki, kiedy można mieć kilka koszul, jedną spódnicę, jedną parę spodni i jeden sweter, na przykład.
 • Wyeliminować niemal wszystkie nieporęczne, ciężkie przedmioty. Nie pakuj więcej niż jedną parę dżinsów lub ciężki sweter. Po pierwsze, prawdopodobnie można ponownie założyć niektórych cięższych przedmiotów. Po drugie, będzie trwać przestrzeń i ciężar kilku lżejszych przedmiotów.
 • Znaleźć jakieś stare ubrania lub tanią bieliznę, że nie przeszkadza pozostawiając jak go nosić. Że usunie trochę miejsca jak iść.

Wszyscy potrzebujemy pewne bardzo podstawowe kosmetyki podczas podróży. Kto może żyć bez szczoteczki do zębów lub mydła, po wszystkim? Ale istnieją pewne sztuczki do wyeliminowania zbędnych elementów lub utrzymując je lekkie i małe.

 • Wiele z podstawowych elementów , takich jak szampony, mydła i odżywka, będą prawdopodobnie dostarczone przez Państwa hotelu. Zawsze myślę, muszę się pakować te rzeczy, a kończy się z walizką obciążonego drobnymi butelek hotelowych. Nawet jeśli nie będzie zatrzymać się gdzieś ze świetnych kosmetyków, co może być bardziej zabawa niż mieć pretekst do kupna francuskiego zmielonego mydła w Marsylii, na przykład?
 • Oszczędź sobie nadmiernej opłaty z zakupem rozmiary próbek. Dostać kilka małych butelek i wypełnić je z ulubionych i dodać etykietę. Albo przejść się do gratisy stronach znaleźć firmy, które dają dala próbek. Niektórzy przychodzą w pakietach zamiast małych butelkach, które pakują jeszcze lepiej.
 • Uzyskać małą torbę kosmetyków podróży , aby utrzymać to wszystko zorganizowane. Jeśli masz mały jeden, będzie to również pomóc utrzymać kosmetyki pod kontrolą.
 • Nie pakuj suszarki do włosów czy można go uniknąć. Prawie każdy hotel we Francji ma suszarki do włosów.