Orai Egipte: klimato, metų laikai, o vidutinis mėnesio temperatūra

Posted on

 Orai Egipte: klimato, metų laikai, o vidutinis mėnesio temperatūra

Nors skirtingi regionai patirti skirtingus orus, Egiptas turi sausą dykumos klimatas ir paprastai yra tiek karšta ir saulėta. Kaip dalis šiauriniame pusrutulyje, laikai Egipte laikytis daug tą patį modelį, kaip Europoje ir Šiaurės Amerikoje, su žiemos mažėja nuo lapkričio ir sausio, ir piko vasaros mėnesių kritimo tarp birželio ir rugpjūčio mėnesiais.

Žiemą paprastai būna lengvi, nors temperatūra gali nukristi žemiau 50 laipsnių pagal Celsijų (10 laipsnių Celsijaus) naktį. Vakarų dykuma, įrašyti nuosmukių yra artimųjų žemiau užšalimo žiemą. Dauguma regionai turi labai mažai kritulių, nepriklausomai nuo sezono, nors Kairas ir sritys Nilo deltoje gali patirti keletą lietingomis dienomis žiemą.

Vasara gali būti nepakeliamai karšta, ypač dykumoje ir kitose šalies viduje. Kaire, vidutinis vasaros temperatūra nuolat viršija 86 laipsnių pagal Celsijų (30 laipsnių Celsijaus), o rekordas už Aswan, populiarus turizmo paskirties ant Nilo upės bankai, yra 124 laipsnių pagal Celsijų (51 laipsnių Celsijaus). Vasaros temperatūra išlieka aukštas pakrantėje, bet yra padaryta daugiau toleruotinos reguliariai cool Brizas.

Lankytinos sritys Egipte

Kairas

Egipto sostinė turi karštą dykumos klimatas; Tačiau, vietoj to, kad sausas, artumas iki Nilo deltoje ir kranto gali padaryti miestas išskirtinai drėgna. Birželis, Liepa, ir rugpjūtis yra šilčiausias mėnesių vidutinė temperatūra maždaug 86 iki 95 laipsnių pagal Celsijų (nuo 30 iki 35 laipsnių Celsijaus). Šviesa, laisvi medvilnės drabužių yra labai rekomenduojama tiems, kurie nori aplankyti miestą šiuo metu, o saulės ir dideliu kiekiu vandens yra labai svarbus.

Nilo deltos ir Asuanas

Jei jūs planuojate kruizinių žemyn upės Nilo, orų prognozė Aswan ar Luksoras suteikia geriausią nurodyti, ko tikėtis. Nuo birželio iki rugpjūčio, temperatūra nuolat viršyti 104 laipsnių pagal Celsijų (40 laipsnių Celsijaus). Kaip rezultatas, jis paprastai patartina vengti šių piko vasaros mėnesius, ypač mažai atspalvis galima rasti netoli tos teritorijos senovės paminklų, kapų ir piramides. Drėgmė yra žemas, o vidutinis daugiau nei 3800 valandų saulės per metus make Asuanas vienas iš labiausiai saulėtų vietų Žemėje.

Raudonoji jūra

Pakrantės miestas Hurgada suteikia bendrą supratimą apie ne Egipto Raudonosios jūros kurortų oru. Palyginti su kitomis vietų Egipte, žiemos ant kranto paprastai švelnesnis, o vasaros mėnesiais yra šiek tiek aušintuvas. Vidutinė vasaros temperatūra siekia apie 86 laipsnių pagal Celsijų (30 laipsnių Celsijaus), Hurgada ir kitų raudonųjų jūros paskirties siūlome atsikvėpti nuo alpus šilumos interjero. Jūros temperatūra yra idealiai tinka snorkeling ir nardymas, vidutinis rugpjūčio temperatūra 82 laipsnių pagal Celsijų (28 laipsnių Celsijaus).

Vakarų dykuma

Jei planuojate kelionę į Siwa Oasis ar bet kur kitur Egipto Vakarų dykumos regione, geras laikas aplankyti yra per anksti pavasarį ir vėlyvą rudenį. Šiais laikais, jums bus išvengta prideginimas temperatūra vasarą ir šaltas nakties temperatūra žiemą. Įrašas didelis Siwa yra 118 laipsnių pagal Celsijų (48 laipsnių Celsijaus), o temperatūra gali nukristi mažiau kaip 28 laipsnių pagal Celsijų (2 laipsnių Celsijaus) žiemą. Nuo kovo vidurio iki balandžio, Vakarų dykuma yra linkę smėlio audros sukeltų Khamsin vėjo.

Pavasario Egipte

Pavasario Egipte gali būti everchanging. Tai paprastai šilta, tačiau sezonas yra žinomas dėl stiprių vėjų, kurie gali sukelti smėlio audros. Tai yra labiausiai paplitusi ne didžiuosiuose miestuose, o kartais gali trukti iki trijų dienų. Nors temperatūra pakils per kovo iki gegužės, drėgmė yra labai protinga.

Kas pakuoti: Nepriklausomai nuo sezono lankotės, tvirtas pėsčiųjų batai yra būtina. Jūs taip pat norite pakuoti ilgas kelnes ir lengvas viršūnes (tiek trumpojo ir ilgojo rankovėmis) už pavasario kelionę.

Vasaros Egipte

Nenuostabu, kad vasarą į Egiptą reiškia slegiantį šilumos ir kepimo saulę. Temperatūra vasarą mėnesių vidutinis įspūdingą 104 laipsnių pagal Celsijų (40 laipsnių Celsijaus), bet gali pasiekti toks didelis, kaip 122 F (50 C). Net pakrančių zonos likti šiltas, kuris yra geras beachgoers-vandens paprastai kvepiantis 82 laipsnių pagal Celsijų (28 laipsnių Celsijaus). Šilčiausias laikotarpis, per vasaros apima liepos iki rugsėjo, todėl visi, bet dauguma oro atsparios lankytojai turi ignoruojama.

Ką pakuoti:  Laikydami atvėsti yra pagrindinis tikslas, jei lankotės Egiptas vasarą. Pack lengvas medvilnės ir lino drabužius, bet nereikia pamiršti, akinius nuo saulės ir plataus kraštais skrybėlę taip pat.

Patenka į Egipto

Rudenį Egipte atneša antplūdžio turistų. Tai nenuostabu, nes oras yra beveik tobulas. Iki rugsėjo pabaigos temperatūra gerokai nukrito. Dauguma dienas vidutiniškai apie 85 laipsnių pagal Celsijų (29 laipsnių Celsijaus), tačiau gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo vietovės. Tai populiarus sezoną, todėl tikėtis, viešbučių ir kitų veiklos rūšių, kainų padidėjimas atitinkamai padidinti.

Kas pakuoti:  pakuotės šviesos striukė, marškiniai sluoksniavimasis ir skėtį-jis gali ir daro lietų! Kaip ir kitų sezonų A kraštais skrybėlę ir aukštos faktorius nuo saulės visada yra gera idėja.

Žiemos Egipte

Egipte vėjai pasiimti žiemos sezono metu, bet nereikia nervintis: Temperatūra čia dar retai nukrenta žemiau 50 laipsnių pagal Celsijų (10 laipsnių Celsijaus). Gruodžio pradžioje yra puikiausias laikas aplankyti, nes jūra yra vis dar gana šiltas, kainos yra mažos, o blogiausia žiemą vėjai tikriausiai ne spardė iki dar. Turistai taip pat plūsta į šalį per trečią ir ketvirtą savaites gruodį švęsti Kalėdas ir Naujuosius metus.

Kas pakuoti:  (! Bus vėjo) Žiemos Egipte yra ne taip šalta, kaip kitose vietose, bet šviesos striukė ar neperpučiamoji yra gera idėja. Apskritai, net žiemą, drabužiai turi būti lengvas ir kvėpuojantis.