Orai Londone: klimato, metų laikai, ir vidutinės mėnesio temperatūra

Posted on

 Orai Londone: klimato, metų laikai, ir vidutinės mėnesio temperatūra
Londono oro žinomas už tai, kad gana nenuspėjamas. Tiesą sakant, Londono reguliariai atlieka tiek akiniai nuo saulės ir ištisus metus skėtis. Tačiau Londono oras niekada nebuvo taip ekstremalus, kad atitrauktų nuo visų didžiųjų ką daryti mieste.

Šilčiausias metų mėnuo paprastai rugpjūtį, kai piko temperatūra gali būti 90 F (30 ° C), tačiau vidutinė temperatūra rugpjūtį yra apie 70 F (22 C). Šalčiausias mėnuo yra paprastai sausį, kai temperatūra gali nuskandinti iki maždaug 33 F (1 C). Sniego yra gana retas Londone, bet jei ji patenka, tai paprastai sausį ar vasarį. Kai geležinkelių paslaugos gali būti paveikti nepalankių oro sąlygų. Nepamirškite patikrinti su savo transporto teikėjo prieš kelionę, jei sniego prognozuojama.

Londonas yra ištisus metus paskirties, todėl pagrindinės vertybės neturi įtakos turi sezoniškumas. Yra paprastai in lankytojų liepą ir rugpjūtį padidėjo todėl geriausia planuoti kelionę skirtingu metų laiku išvengti perpildymo.

Apskritai, Londono oras yra lengvas ištisus metus, bet tik nepamirškite pakuoti lengvas lietpaltis išlaikyti savo daypack. Sezonai keisti palaipsniui ir žiemą gali pasirodyti vis dar kabo ant kai ji turėtų būti pavasaris, bet oras niekada taip blogai, kad sustabdyti jus nuo planuoja išeiti ir apie. Yra tiek daug padaryti Londone, tiek patalpose, tiek lauke, kad jums niekada nereikės nerimauti apie orą gadinti savo planus. Jūs visada rasite kažką vyksta šioje gyvą miestą!

Greitas Klimato faktai

  • Karščiausias mėnuo: liepa (66 F / 19, C)
  • Šalčiausias mėnuo: Sausis (41 F / 5 ° C)
  • Drėgniausias mėnesį: Spalio (2,79 colių)

Pavasario Londone

Pavasario Londone yra gana nenuspėjamas, su oru, kad gali svyruoti nuo šilta (su temperatūra į 70s) iki vėsus ir drėgnose dienų. Kartais, yra net dar šalnos visoje pavasarį.

Laimei, iki vėliau sezono, dienos ilgėja, ir tai akivaizdu, kad vasara yra kelyje. Nenuostabu, kad trumpas dušai yra bendro metu Londono pavasaris-lietaus vidurkiai apie 2,5 colių per mėnesį pavasarį.

Ką Pack:  Atsižvelgiant į Londono pavasario oras kintamumas, jūs norite pakuoti efektyviai, su daug sluoksnių ir vandeniui drabužių. Lengvas švarkelis ir žemyn liemenė-abu gali būti lengvai pašalinti, jei jums per šilta-yra gerų idėjų.

Vidutinė temperatūra Mėnesio

Kovo:  48 F (9c)

Balandis:  52 F (11 C),

Gali:  57 F (14 C),

Vasaros Londone

Londonas gali turėti šlovingai saulėtas vasaros dienas, bet visada savaičių nuolatinio lietaus. Tai geriausia būti parengta tiek scenarijus! Jei jūs galų gale su buvusios, apsvarstyti sau labai pasisekė, nes saulėta vasaros diena Londone yra miela.

Kaip pavasarį, Londonas mato aplink 2,5 colių kritulių per mėnesį vasarą, todėl pats sausiausias sezoną apskritai. Vis dėlto, kartais sunkūs liūtys ar thundershowers gali pasireikšti po pietų.

Ką Pack:  Būkite pasiruošę saulės ir lietaus, pakavimo sluoksnius, pavyzdžiui, marškinėliai, megztiniai, ir Pashmina ar didelis šalikas, kurį galite įtraukti arba kilimo, kaip reikia. Be to, Londone turi puikias vasaros pardavimai-turėtumėte kažką pamiršti, tai bus lengva pakeisti! (Taip pat galite sutaupyti šiek tiek į savo lagaminą kambarį.)

Vidutinė temperatūra Mėnesio

Birželis:  61 F (16 C),

Liepa:  66 F (19 C),

Rugpjūtis:  66 F (19 C),

Fall Londone

Rudenį Londone gali atnešti gerą orą ir gražiau temperatūrą, ypač ankstesnių mėnesių. Iki spalio, tačiau temperatūra sumažės ir kritulių tampa dažnesni. Lapkričio šalnos tampa įprasta.

Vėlai rudenį yra drėgniausias laikas Londone metus, tačiau tai nėra labai drėgna, nei bet kuriuo kitu metų laiku, todėl neleiskite, kad įdėti amortizatorius-kalambūras, skirtas-savo kelionę. Dienos pat mažėja greitai rudenį metu.

Ką Pack:  sumažėjimas gali būti šilta, drėgna, šalta, ar kai derinys. Pakavimo džinsus, megztinį ir liemenė yra beveik paprastų derinys, kuris pamatys jus per bet kokiu oru, kad miestas turi parduotuvėje. Jūs vis dar norite pakuoti marškinėlius ar du, jei stebėtinai šilto dieną.

Vidutinė temperatūra Mėnesio

Rugsėjis:  63 F (17 C)

Spalis:  55 F (13 C)

Lapkričio: 50 F (10 C)

Žiema Londone

Žiemą Londone yra šalta, bet ne šaltas, kaip kai kurie iš jos kaimynų. Kaip klimato kaita progresuoja, sezono išaugo labiau švelnesnis su atsitiktiniais burtai įmantraus oras kaip padidėjo sningant, kuris yra gana retas miesto dėka savo “šilumos salos” reiškinį.

Krituliai viršūnės žiemą, vidutiniškai maždaug trijų colių per mėnesį. Skirtingai nuo kitų metų laikais, tačiau tai kritulių paprastai įvyksta dulksna arba šviesos dušai, kuris reiškia, kad jūs praleisti žiemos sezono šlapio daug! Londonas taip pat yra daug tamsesnis žiemą, todėl sezoną iš bukas tiek laiko aplankyti, išskyrus neįtikėtinai Kalėdų papuošalų, kurie yra vieni geriausių pasaulyje.

Ką Pack:  Kaip ir dauguma šalto žiemos klimatas, pakavimo šiltą paltą, jaukų skrybėlę ir skara yra būtina. Kaip bazinis sluoksnis, stambusis trikotažo bus jus šilta. Jei jums pasiseks, jums reikia tik jūsų sunkiausią sluoksnį ant miesto šalčiausių dienų.

Vidutinė temperatūra Mėnesio

Gruodis:  45 F (7, C)

Sausio:  41 F (5 c)

 Vasaris:  45 F (7, C)

Vidutinis mėnesinis temperatūra, kritulių, ir saulėtų valandų

  temperatūra kritulių kiekis saulėtų valandų
sausis 41 F (5 ° C) 2 į. 1
vasaris 45 F (7, C) 1.5. 2
Kovas 48 F (9 C) 1.4. 4
Balandis 52 F (11 C) 1.7. 5
Gegužė 57 F (14 C) 1.9. 6
birželis 61 F (16 C) 1.7. 7
liepa 66 F (19 C) 1.6. 6
Rugpjūtis 66 F (19 C) 1.8. 6
rugsėjis 63 F (17 C) 1.9. 5
Spalio mėn 55 F (13 C) 2,8. 3
lapkritis 50 F (10 C) 2.4. 2
gruodis 45 F (7, C) 2 į. 1