Oras šalyje Prancūzija – klimato ir temperatūrų Prancūzijos miestuose

Posted on

 Oras šalyje Prancūzija - klimato ir temperatūrų Prancūzijos miestuose

Iš anksto žinant, koks oras yra tarsi Prancūzijoje svarbu žinios planuojant kitą Prancūzija atostogas.

Tai vieta, išsiaiškinti, ar Paryžius tikrai taip lietinga, arba jei Nica taip saulėta, ar tiesiog kiek sniego tikėtis Alpėse sausio mėn. Sužinokite, kurie mėnesių yra Lietingiausias įvairiuose miestuose, ir ką vidutinė temperatūra yra visoje Prancūzijoje. Čia yra informacijos apie orus ir klimatą Prancūzijoje.

Nors Prancūzija yra tik Teksaso dydžio, tai yra didžiausia šalis Vakarų Europoje, todėl jo oras labai skiriasi nuo regiono ir iš miesto į miestą. Paryžius yra gana toli į šiaurę, todėl gali turėti tiesiog Čili dienas, net liepos mėnesį. Viduržemio jūros paplūdimiai yra netoli Alpių ir Pirėnų, o ant kranto, lyginant su kalnų klimatas yra gana skirtingi. Gražus gali būti kvepiantis žiemos viduryje ir jo geografinė padėtis reiškia, kad galima maudytis ryte, tada šokti į savo automobilį ir galvą iki mažų Alpių kurortų kelias valandas slidinėjimas prieš gaunant į šiltesnio mieste.

Su šiame vadove, galite atrasti Kuris miestas gauna daugiausiai kritulių, labiausiai sningant ar naudojasi šilčiausius vidutines temperatūras.

Tai taip pat suteiks jums tai, ką pakuoti savo atostogų idėją.

Vidutinė temperatūra Prancūzijoje (pagal Celsijų)


Vidutinė temperatūra Prancūzijoje gali labai skirtis iš miesto į miestą, su Šiaurės Prancūzijos miestų ir kalnuotose vietovėse daug šaltesnis nei pietų Prancūzijoje miestuose palei Viduržemio iš Arles į Marselis, iš Avinjonas į Antibes. Štai vidutinė temperatūra visoje Prancūzijoje, rodantis kuri miestai šilčiausia arba šalčiausias.

Taip pat atminkite, tai yra 24 valandų vidurkiai, todėl tai nėra tipiškas dienos temperatūra. Tai yra vidurkis, atsižvelgiant tiek į naktinį darbą rekordinį lygį ir kuriuo paros metu aukštumas.

Vidutinė temperatūra Prancūzija (Celsijaus)


Prancūzijoje temperatūra yra ne visi lygūs. Kai kuriose vietose turi švelnų klimatą, o kiti gali būti labai šalta kartais. Ar žinote, kad Nicos ir Perpinjanas yra tarp šilčiausių miestų, o Strasbūras Ruanas yra tarp šalčiausias? Paryžius taip pat turi reputaciją tikrai šaltų Snaps oru, todėl eiti pasirengę.

Būdama viena iš šaltesnių miestuose dar ne viskas blogai, tačiau. Jei lankysis vasaros piko, jis gali būti gražus reljefas aplankyti miestą su aušintuvu temperatūros.

Sniegas Prancūzijoje

Sniegas Prancūzijoje svarbi informacija žinoti. Jei planuojate slidinėti viename iš Prancūzijos didžiųjų slidinėjimo regionuose, norite žinoti, kad jis gauna padorų sniego. Jei norite aplankyti Kalėdų rinkose visoje Prancūzijoje, tačiau įdomu žinoti, kad yra mažiau sniegas, nei galite tikėtis. Čia yra vidutinis sningant miestų Prancūzijoje.

Vidutinis kritulių kiekis ir lietaus Prancūzijoje


Vidutinis kritulių ir kritulių Prancūzijoje gali atskleisti keletą stebinančių faktų. Nors yra vaizdai Paryžius yra neįtikėtinai lietinga, ji iš tikrųjų yra vienas iš žemiausių kritulių sumos iš pagrindinių Prancūzijos miestų. Gražus, žinomas dėl savo saulėtą klimatą, iš tikrųjų yra vienas aukščiausių kritulių sumos, bet tik tam tikrais metų mėnesiais. Patikrinkite didžiuosiuose miestuose.

Prancūzija Mėnesio Informacija

Štai greitas būdas skaityti apie tai, ką galima tikėtis, kai jūs planuojate savo prancūzų kelionę. Spauskite ant kiekvieno mėnesio už iš oro, ką Pack ir ką Svarbiausi įvykiai yra pasiūla idėja. Atraskite metiniai pardavimai sausį ir liepą; pagrindiniai karnavalai žiemą ir pavasarį; top vasaros džiazo festivaliai; didieji meno festivaliai ir įvykių, pavyzdžiui, Romos žaidimų didžiosios arenos Nimes ir dar daugiau.

Sausis
vasaris
kovas
balandis
gegužė
birželis
liepa
rugpjūtis
rugsėjis
spalis
lapkritis
gruodis