Orta Bali Ubud ve Çevresinde Alışveriş

Posted on

 Orta Bali Ubud ve Çevresinde Alışveriş
Ubud onun başlıca turistik merkez dahil Orta Bali alışveriş sahnesi, söz konusu alışveriş merkezleri ve depo çıkışları Güney Bali’nin kadarıyla sayısının bir soluk gölgesi. Ama daha az modernitenin baştan tarafından alınan Merkez Bali, kendi başına bir canlı perakende sahne sahiptir.

Ondan ışıltılı sokaklarında keşfetmek sonra, Ubud kent merkezinde yayılan Pasar Ubud alışveriş başlayın – Jalan Monkey Forest, özellikle, üst sınıf sabunlar, takı ve korur satan butikleri ile çevrilidir.

Ubud dışına sürün ve yakında Bali’nin soylu ve ruhban sınıfı için esnaf köylülerin nesiller takı, heykel üreten bir düzenli yaşam yapmış köylerde, ve tekstil çok sayıda ulaşırsınız. Bugünlerde bu turizme ve ihracat odaklı talep tedarik etme becerilerini döndüler. Onların mallar Güney Bali herhangi alışveriş merkezinde mevcuttur, ancak, toptan fiyatlarda ince altın takı veya zarif ahşap oymalar olsun bir pazarlık dolanabilir kendi atölyelerinde Ubud birkaç dakika uzaklıkta ziyaret etmek istiyorum.

Ubud Market Alışveriş (Pasar Ubud)

Ubud’ın asiller Nesiller, bunlar bu güne kadar devam rol sanatçılar ve sanatkarlar Balinese için patronlarının olarak görev yaptı. Başından beri ustalar sonra kendi köylerinde kendi el işi yaratmak sonraki Ubud Kraliyet sarayına, Pasar Ubud satmak için bitmiş ürünler getirecek.

Fiyatlar nedeniyle pazara atölyeden kısa mesafe ve kabzımal yokluğu, Pasar Ubud nispeten düşüktür. Turistler Jalan Raya Ubud boyunca girişlerinden Pasar Ubud yürümek ve giysi, resim, parfümler, tütsü, dericilik ve penis şeklinde şişe açacakları gibi ilginç hediyelik eşya satan dükkanlar iki düzeyde arasında gezinebilirsiniz.

Sadece Pasar Ubud parçası düzgün sabah 8 akşam 6 arası açıktır “sanat piyasasını,” daha spesifik batı bölümü, denir. et, sebze ve diğer günlük ihtiyaçlarını Satıyoruz: doğu bölümü geleneksel pazarları yaptığım şeyi yapıyor, halk hitap etmektedir. Geleneksel piyasaların nasıl çalıştığını Asya görmek istiyorsanız Hala göz atmaya değer.

Malların çeşitliliği bunaltıcı olabilir. Buda doğru yola gelen sanat piyasası, geleneksel ve dini temaları ile sanatın bol satan topeng Wisnu ve Garuda heykeller için maskeler. Ayrıca el boyaması uçurtma, parlak renkli sarongs ve girift desenli batiks alabilirsiniz. Ev dekor ve ev eşyaları incenses, kokuları, seramik, duvar boyunda ve satışı oyulmuş resim çerçeveleri çoğalması ile de Pasar Ubud güçlü gösteren olun.

karartılmış koridorlar dar ve mal tavana kadar yığılı olarak dükkanlar ikinci kat, oldukça klostrofobik olabilir. Ama pazarın ikinci hikaye mağazalar pazarlık daha uygun olabilir.

Pazarlık anahtarıdır.  Alışverişleriniz için pazarlık bekleniyor – Bali alışveriş satışa her öğe için taban çizgisini bilir ve onlar satıcılarla iyi niyetli pazarlık olarak o seviyeye fiyatları tutmaya çalışın yaşadı. Daha sonra ilerledikçe bu fiyata bu kadar yakın tutmaya çalışın, alıntılanan fiyatının yüzde 50 başlatarak güvenli olacak.

Bayiler günün ilk alıcılara daha hoş olma eğilimindedirler. 8 am tarafından orada olun etrafına bir göz ve turistik acele yaklaşık 10 am geliyor önce neye ihtiyacınız olsun. O zamana kadar, sen rekabetin bol olur ve satıcıları olarak hoşgörülü olmayacaktır.

Jalan Monkey Forest boyunca Butikler

o Jalan Monkey Forest ile kesiştiği Pasar Ubud itibaren noktaya batıya Jalan Raya Ubud inilir. kuzeyden güneye, Ubud Kutsal Maymun Ormanı yokuş aşağı için ikinci yol çalışır; dar sokağın her iki tarafı butikler, mağazalar ve kafeler doldu.

Çoğu pencere alışveriş bir esinti yapmak büyük cam ekranlara sahip ve iddialı, back-to-doğa sunulan malların hissediyorum sizinle alışveriş terapisi sürdürmeye sağlar: Hava istekli Jalan Monkey Forest boyunca dükkanlar göz atmak eğlenceli hiçbir suçluluk az.

Burada genel bir alışveriş deneyimi Kuta veya başka bir yerde Güney Bali herhangi bir perakende gezinti daha sessiz, serin ve daha gevşek olduğunu. Turistler sadece dar yürüyüş yolları ve Jalan Monkey Forest aşağı acele hız motosiklet gezinmek için aklın varlığı gerekir.

Jalan Maymun Ormanı’na bağlayan diğer sokaklar da kafe ve butikler bir dizi var. futbol sahası başlar Jalan Maymun Ormanı’na Jalan Dewi Sita dalları kapatır. Eğer daha doğuda yürürken, yol Jalan Jembawan ve güney Jalan Sugriwa ve doğu ile bağlanır Jalan Hanoman, içine birleştirir.

bu sokaklarda mal daha ucuz olabilir veya ana yol üzerinde daha seçkin mağazaları ile karşılaştırıldığında, pazarlık onun satıcıların daha makul.

Ubud Sanat Galerileri

Ubud Sanat Pazarı ve Jalan Maymun Ormanı boyunca dükkanlar evin etrafında için iddialı desenli bol sağlayabilir, ancak pahalı sanat için piyasada iseniz, Ubud bunu da karşılayabilir.

Ubud uzun bölgenin hareketli kültürü ve yerel asalet sıcak himayesi sayesinde sanatçılar için bir sığınak olmuştur. Sen kırsal boyunca serpilir sanat galerilerinde resim, reprodüksiyon, sanat kitap satın alabilirsiniz.

Orta Bali Esnaf Köyleri

Gianyar bütün saltanat ustaları Bali’nin pazarları, mağazalar ve butikler için kaliteli çalışmaları çalkalama ile doludur. Onların köyleri ziyaret ve kaynağından düz şeyler satın alarak aracıyı önleyebilirsiniz.

  • Çevresinde Tegallalang ve yakındaki kasaba, toptan fiyatlarda ahşap heykel bol bulabilirsiniz – bu parçalar kendi vasıflı nakkaşlar ünlüdür. Onların çalışmaları da Güney Bali etrafında ancak ağır bir biçimlendirme bulunabilir.
  • Batubulan genellikle Bali çevresindeki ocaklardan bol volkanik kayadan oyularak taş heykel, yerdir. Sen özel sipariş Heykelini can ve ev adresine geri gönderilir ağır çok (volkanik kaya uçuşunuzda taşımak bir kaltak) var.
  • Kasaba Celuk altın ve gümüş takı dışarı çalkalama bir düzenli yaşam yapar. Birçok Bali takı markalarından atölyeleri burada bulunur ve bunların ana yol dükkanlar onların en son çalışmalarını hawking ile kaplıdır.
  • Bambu için ana beraberlik Belega ve Bona : bölgenin atölyeleri mobilya, rüzgar çanları, müzik aletleri ve torbalarına mütevazi ot dönüşümü.

Bu şehirlerde de ustalar size bir fikir ve bunun için ödemek için para ile gösterilmesi sipariş üzerine yapılır isteklerinizi oluşturabilirsiniz.

Bu kasaba ulaşmak için bir araba kiralamak gerekir.