Padomi apstrāde Money Francijā

Posted on

Padomi apstrāde Money Francijā

Pirms jums uz plaknes vai vilcienu uz Parīzi, jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jums ir labs izpratni par to, kā rīkoties ar naudu, kamēr jūs esat ārzemēs. Daudzi apmeklētāji pilsētas gaismas, ir apmulsuši, lai atrastu, ka savus pieņēmumus par to, kā izņemt skaidru naudu, maksājot ar kredītkarti vai debetkarti, vai pat noglabāšana jāstrādā vienkārši ne vienmēr piemēro Francijā. Jūs izvairīties no stresa, ja jūs uzzinātu, pirms laika, ko gaidīt.

Lasīt atbildes uz dažiem no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par apstrādes naudu, bet Parīzē, un nodrošināt, ka naudas jautājumi nav izvirzīti krampji jūsu reisā.

Naudas, kredītkartes, vai ceļotāju čeki?

Plāno maksāt ar kombināciju naudas, kredīta vai debeta kartēm, un ceļotāju čekus, var būt labākā stratēģija, apmeklējot Francijas galvaspilsētu. Lūk, kādēļ: bankomāti ne vienmēr ir viegli pieejami dažās vietās un ap Parīzi, lai paļautos tikai uz naudas, var novest pie nepatikšanas. Kas ir vairāk, lielākā daļa bankomāti iekasēt vidēji uz stāvajām maksu par izņemšanas naudu, papildus tiem, ko iekasē savu bankas mājās.

Tāpat līdzi lielas naudas summas nav drošākais pieeja: kabatzagļu ir Parīzes visizplatītākais noziegums.

Tagad var pieņemt, ka maksāt tikai ar kredīta vai debeta kartēm būs jūsu labākais, bet jūsu plāni, visticamāk, tiks novērsti. Parīzē, daži veikali, restorāni, vai tirgi būs pieņemt kredītkaršu maksājumus summām zem 15 vai 20 eiro.

Turklāt daži kredītkartes, jo American Express un Discover, netiek pieņemti daudzās Parīzes pārdošanas punktos. Visa ir visplašāk pieņemts kredītkartes Parīzē veikalos un restorānos, ar Mastercard krīt cieši aiz. Ja jums ir Visa karti, plāno izmantot šo karti bieži.

Attiecībā uz ceļotāju čeki, zina, ka tie tagad reti kā maksāšanas līdzekli pieņem ar pārdevējiem Parīze-kaut American Express ir birojs Parīzes centrā!

Vairumā gadījumu, jums ir naudas tos vispirms.

Padoms Izvairieties izpērkot ceļojuma čekus pie valūtas maiņas birojiem lidostā vai tūrisma smagā Parīzes rajoniem, vai arī jums rodas dūšīgs maksu par pakalpojumiem. Galvu taisni uz American Express aģentūra par 11 Rue Scribe (metro: Opera vai RER Line A Auber). Jums nebūs jāmaksā nekādas papildu maksas šeit un līnijas bieži ir garas šī precīzu iemesla dēļ.

Gatavojas Jūsu Trip: 3 Svarīgi soļi, lai Take

Neatkarīgi maksājumu veidi jūs galu galā izvēlēties par savu nākamo Parīzes brīvdienas, pārliecinieties, ka veikt šādus 3 būtiski soļi, lai jūs finansiāli gatavi savam ceļojumam.

  1. Konsultējieties ar savu banku un kredītkaršu uzņēmumiem un ļaut viņiem zināt, ka jūs esat ceļojumā ārzemēs un ir nepieciešams, lai pārbaudītu savu abstinences un kredīta limitus. Pārliecinieties jebkādi ierobežojumi, kas neļauj jums ir iespēja saņemt naudu vai veikt maksājumus Parīzē, tiek atcelti pirms dodaties: Daudzi nonāk galamērķī tikai, lai atrastu, ka viņi nevar izmantot savas kartes, jo pastāv ierobežojumi starptautisko maksājumu. Tāpat pārliecinieties, ka jūs saprotat jūsu bankas pakalpojuma maksas shēmu: Nedarot radīs šķebinošs pārsteigumiem uz savu nākamo bankas paziņojumā.
  2. Lai veiktu maksājumus un izņemt skaidru naudu Parīzē, jums būs nepieciešams izmantot savu PIN kodu, vairumā gadījumu . Parīze ATM un kredītkaršu mašīnas parasti ir aprīkoti ar PIN kodi, kas sastāv tikai no cipariem. Ja PIN kods ir arī burti, pārliecinieties, lai mainītu savu kodu, pirms jūs atstāt. Mēģinot to darīt, kad ārzemēs var nebūt iespējams, atkarībā no jūsu bankas politiku. Tāpat pārliecinieties, lai iegaumēt PIN kodu, pirms jūsu reisā. Nepareizu kodu ievadīšana trīs reizes pēc kārtas no bankomāta radīs jūsu karte ir “ēd” ar mašīnu, kā drošības līdzeklis.
  3. Ja jūs joprojām vēlaties, lai paļauties galvenokārt uz naudas, nopirkt naudas jostu . Naudas jostas ir viens no labākajiem veidiem, kā pasargāt sevi no kabatzagļu.

Vai man ir nepieciešams zināt franču lietot bankomātus?

Nē Lielākā daļa ATM mašīnas Parīzē ir angļu valodas variantu. Turklāt daudzi elektroniskie maksāšanas termināli, tostarp biļešu terminālus Parīzes metro, ļauj jums izvēlēties valodu, pirms padarot savu izvēli un maksā.

Kā es varu sazināties ar manu bankas Back Home?

Uzdod savu banku, lai dotu jums starptautisku bezmaksas numuru, kas jums būs iespēja zvanīt gadījumā, ja Jums rodas kādas problēmas. Arī, sazinieties ar savu banku, lai redzētu, vai tie ir “māsa”, bankas vai filiāles Francijā. Jūs, iespējams, var rīkoties ar jebkuru ārkārtas finanšu situāciju pie māsas aģentūrā Parīzē.

Kā es varu uzzināt, kāda ir pašreizējais valūtas kurss ir?

Īpaši spēcīga eiro pēdējos gados ir veikusi naudu un budžetā sāpīgs punkts Ziemeļamerikas ceļotājiem, kuri bieži vien ir pārsteigti, lai redzētu, cik daudz viņu parīziešu brīvdienas maksās tos ASV vai Kanādas dolāru.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, jūs varat konsultēties tiešsaistes resursus kā, lai uzzinātu, cik daudz jūsu valūta ir vērts eiro.

savu kontu pārbaude tiešsaistē vai pa tālruni vairākas reizes jūsu ceļojuma laikā, lai izsekotu savus izdevumus un valūtas kurss var arī palīdzēt jums pārvaldīt savu budžetu jūsu ceļojuma laikā.

Kas Par Tipping etiķete?

Tipping Parīzē nav pienākums tas var būt Ziemeļamerikā. 15 procenti pakalpojuma maksa tiek automātiski pievienota rēķinam kafejnīcās un restorānos. Tomēr Waitstaff Parīzē nav parasti saņemt šo pakalpojuma maksa par papildu atalgojumu, tādēļ, ja pakalpojums ir labs, pievienojot papildus 5-10% no kopējās summas ir ieteicama.

Kā es varu izvairīties no veida izkrāpšanu?

Diemžēl, neliela daļa pārdevēji Parīzē var mēģināt izmantot apmeklētājiem, kuri nerunā franciski, pārgājieni mazumtirdzniecības cenu precēm vai pakalpojumiem. Tas var būt īpaši patiesi mazos uzņēmumos, blusu tirgos, un citiem ne-ķēžu pārdošanas vietās. Pārliecinieties, lai pārbaudītu cenas sevi, pirms maksāt, un lūgt pārdevēji, lai parādītu kopējo reģistrā, vai uz papīra, ja viņi nespēj to darīt. Ar iespējamu izņēmumu blusu tirgos, nav, tomēr mēģinājums bartera. Francija nav Maroka, un mēģina kaulēties cenu var izvilinātu skābu reakciju. Ja pamanāt, ka jums ir jāmaksā vairāk, nekā cena atzīmēta, tomēr, pieklājīgi norādīt to ārā.

ATM mašīnas var būt mīļākie klipus potenciālajiem krāpniekiem un kabatzagļiem Parīzē. Palieciet ļoti piesardzīgiem, izņemot skaidru naudu, un nepiedāvā palīdzību ikvienam, kas vēlas, lai “iemācīties lietot mašīnu” vai kas sniedz jums sarunā kamēr jūs ievadot savu PIN kodu. Ierakstiet savu kodu kopā privātumu.