Padomi par pirmā vizīte uz Luvras muzeja

Posted on

Padomi par pirmā vizīte uz Luvras muzeja

Apmeklējot Luvras muzejs Parīzē, var būt milzīgs, un provocēt veida maņu un intelektuālās pārslodzes, ja jūs mēģināt veikt pārāk daudz.

Īpaši uz pirmo vizīti, tūristi galu galā padarot dažas ļoti kopējas kļūdas un galu galā sajūta nosusināšana claustrophobic. Tāpēc, manā grāmatā, tas ir tik svarīgi, lai uzzinātu, kā nav pieeja ekskursijā uz pasaules slaveno muzeju. Izpildiet šos pamata padomus par to, kā uzņemties šo mamuts no muzeja, un mēs visi varam, bet garantijas, ka jūs nākt prom ar daudz bagātinātu un atbilstošu pieredzi.

Tas viss ir pārāk viegli ciest no pēkšņa cīkstēšanās izdegšanas, apmeklējot Louvre. Tas var šķist neizbēgama, ņemot vērā muzeja kolekcija 35000 mākslas darbu un astoņu masveida kuratorisko departamentiem.

Pat ja tas ir vilinoši, lai mēģinātu iekarot kolekcijas vienā dienā, un līdz ar to nopelnīt bragging tiesības, kad jums mājās, tas ir iespējams, sliktākais stratēģija var veikt. Tā vietā, vispirms  pārlūkojot kolekcijas online  pirms jūsu apmeklējumu (vai atsauce uz brošūras var paņemt pie ieejas kolekcijām), un nosēšanos uz vienu vai diviem spārniem laikā tie ir jākoncentrējas. Jūs varat arī  izvēlēties tematisko taku  , ja jūs vēlaties, lai koncentrētos uz noteiktu periodu vēsturi vai mākslas skolās. Jūs varētu atrast pieredze daudz patīkamāku un bagātinošs, ņemot vērā šo pieeju.

Louvre šobrīd lepojas vidēji vairāk nekā astoņi miljoni apmeklētāju gadā – padarot to diezgan skaidrs, kāpēc izvairīties no maksimālā reizes ir absolūti nepieciešama, ja jūs vēlaties izjust kolekcijas vairāk nekā virspusēji. Izvairieties darba dienās un pirmajā svētdienā mēneša, kad ieeja ir bez maksas visiem apmeklētājiem. Brīvā uzņemšanu opcija var izklausīties kārdinošu piedāvājumu, bet, ja jūs vairāk interesē glezniecība un tēlniecība nekā pleciem, elkoņiem un galvu, mēs iesakām jums izvairīties.

Luvras kolekcijas ir galva-spinningly bagāta un sarežģīta. Nevis atvairīt par sevi, biļešu ekskursija var būt laba izvēle, jo īpaši attiecībā uz pirmo vizīti. Louvre piedāvā virkni ekskursijas iespējamo, lai atbilstu visvairāk apmeklētāju vajadzībām un centrus interesēm, tostarp ekskursijas bērniem un ģimenēm, indivīdiem ar invaliditāti vai personu grupām un tematiskām galeriju sarunas koncentrējas uz konkrētām mākslas kustībām vai savākšana highlights– piemēram, holandiešu krāsošana meistariem kā Vermeer.

Uz pirmo vizīti Luvru, daudzi, ja ne lielākā daļa, cilvēki veikt gaisa līnija Monas Lizas un Venus de Milo. Tas ir pilnīgi saprotams, bet pārliecinieties, ka nedrīkst aizmirst dažas mazāk labi publiskoti dārgumiem glabājas muzejā.

Daži no tiem ietver izpētīt Louvre ir viduslaiku pamatus , šedevri islāma mākslas , nesen restaurēta Apollo Galerija  un babiloniešu tablete pazīstams kā Hammurapi kodeksā.

Kā jau iepriekš minēts, traipsing caur Louvre par visu rīta vai pēcpusdienā var viegli izraisīt sajūtu maņu un garīgās pārslodzes. Viens veids, kā izvairīties no slikta pārpūle jūsu apmeklējuma laikā, ir veikt virtuālu ceļojumu kolekcijām un lasīt līdzi muzeja vēsturi un izceļ pirms laika. Jums būs lielāka iespēja, lai varētu ielikt lietas jēgpilnu kontekstu un baudīt koncentrējoties jūsu koncentrēšanās uz pašu darbu.