Skip to main content

Pai Canyon Таїланд: Повне керівництво


Пай Каньйон ( Kong Lan на тайському) є найпопулярнішою природною пам’яткою розташований недалеко Пай, популярний туристичний місто в Північному Таїланді.

Хоча назва має на увазі геологічну грандіозність, Пай Каньйон не так уже й великий. Незалежно від того, вид з вузьких стежок чудові, і захід ефектний розіграш у вечірній час.

Туризм і зберігаються навколо каньйону не займе більше, ніж на пару годин, але майте на увазі: висота і відсутність поручнів дати більше, ніж кілька мандрівників спітнілі долоні!

Як туди дістатися

Пай Каньйон знаходиться на шосе 1 095, головний північ-південь шосе, близько 5 миль (8 км) на південь від міста Пай в Mae Hong Son провінції.

При русі на південь від Pai в сторону Чіангмай, шукати стоянку на правому незабаром після проходження тяжіння «Любов Полуничний» на лівій стороні. Якщо ви бачите Меморіальний міст зліва, ви зайшли занадто далеко.

Кращий спосіб отримати від багатьох невеликих пам’яток в Пай є орендувати скутер. Оренда починається в США $ 5 в день. Якщо ви не комфортно на двох колесах, зверніть увагу на Songthaew (пікап транспорту з лавками в спині), і домовитися про ціну, перш ніж потрапити в. Таксі і тук-туки не є загальними в Пай.

Що потрібно знати перед відвідуванням

  • Вхід в Пай Каньйон є безкоштовним.
  • Холодні напої і закуски з кіосків в Трейлхед.
  • Траси в каньйоні піддаються впливу сонця; там не так багато тіні.
  • Як дістатися до першої точки зору потрібно підтягувати багато сходів.
  • Мандрівники з острахом висоти можуть отримати нервував похід повз першої точки зору.
  • Вузькі стежки і відсутність поручнів роблять йти далеко в Pai Canyon невідповідною для маленьких дітей.

Похід в Pai Canyon

Похід в Пай Каньйон нема про мережі маршрутів; Ви не можете заблукати, і ніякої карти або рятувальне спорядження не потрібно. Технічно, є тільки одна траса з деякими точками зору, які стирчать. Пилові траси піддаються і піднятий над деревами. Деякі з них стають вузькі небезпечні краплі більше 100 футів по обидва боки. Навіть якщо висота не турбувати вас, ви будете піддаватися впливу сонця більшу частину часу там.

Якщо ви серйозно ставитеся скремблювання до більш далеких точок зору, ви будете мати більше, безпечний досвід спортивного взуття або похідні черевики. Хоча багато туристів роблять дертися через каньйон з сандалями, є кілька місць, де ви повинні будете використовувати всі чотири кінцівки і мають надійне зчеплення на скелях.

Кращий час для походу і звалище в Пай Каньйон вранці. Ви повинні прибути до 10 ранку бити виснажливу спеку. Вечори трохи охолонути, але нагріті сонцем камені до сих пір випромінюють тепло.

Великі групи починають прибувати в 5:30 вечора на заході, і багато людей можуть хотіти, щоб засекретити навколо, перш ніж він починає. Траси лінійні з деякими притискними точками вздовж шляху, які можуть засмітити потік слід. Якщо хтось попереду є проблема навігації виклику, вам доведеться почекати.

Перша точка зору досить добре доступна для туристів всіх рівнів, але вимагає підтягувати довгий ділянку з твердим покриттям сходи. Додатковий набір сходи веде до оглядового майданчику, де люди в чергу для фотографій.

Захід в Пай Каньйон

Ловля захід у Пай Каньйон є дуже популярним заняттям в Пай. Скутера і сонгтіе накопичуються в зоні парковки, як група округляється в місті сходити на «ободі.» Під час високого сезону, особливо місяці в період з грудня по березень, ви будете хотіти прийти трохи раніше.

Як не дивно, деякі з найбільш захоплюючих шоу відбуваються під час «палаючий сезон» (з березня по травень), коли дим і тверді частинки в повітрі допомогою перебільшують яскраві кольори.

Порада: Якщо ви вже бачили захід у Паї Каньйоні, або це було трохи занадто зайнято, хороша альтернатива , щоб піднятися на багато сходів і дивитися з великою статуєю Будди Білий (Wat Phra Це травня ієн) недалеко від міста. Пам’ятайте, що це «захід місце» є храмом, а не тільки для залучення туристів; розглядати його як священне місце.

Інші послуги поблизу:

Pai Canyon буде приймати тільки одну-дві години, в залежності від того, як довго ви затримуватися. Коли закінчите, у вас є багато, щоб побачити і зробити по шосе 1095.

  • Меморіальний міст: Тільки за милю до південь від каньйону по праву є старий Меморіальний міст. Прогулянка по історичному мосту і читати про історію війни. Закуски, напої і брязкальця доступні. Вхід вільний, і вона займає близько 20 хвилин , щоб побачити.
  • Land Split: Привід на північ від Pai Canyon 3,1 миль, то зверніть увагу на знаки , що вказують поворот ліворуч для Pam Бок водоспаду. Якщо невелика дорога проходить по лівій стороні храму, ви знайшли правильний. Земля Спліт був викликаний сейсмічної активності в 2008 Дружні фермери в області забезпечують деякі сушені фрукти і доморощені закуски, а відвідувачам пропонується сісти за чат. Вартість безкоштовно, але невеличкий внесок пропонується. Ця поїздка займе близько 30 хвилин всього.
  • Pam Бок водоспад: Якщо ви одягнені намокнути, розглянути питання про продовження вниз по тій же дорозі, що і Land Спліт в Pam Бок водоспад. Мальовничий водоспад знаходиться в кінці ущелини і забезпечує ідеальний спосіб охолодитися (за умови , що вода) після обсмажування в Pai Canyon. Падіння ледь цівка під час піку сухого сезону. Вам потрібно пробиратися трохи , щоб насолоджуватися цим.
  • Бамбуковий міст: Продовжуючи повз водоспаду приносить вам Boon До Ku So Bridge. Бамбука міст звивини через рисові поля , які є особливо зеленими та мальовничими під час вирощування (вологого) сезону. Як і в разі поділу земель, доброзичливі люди , що працюють в кафе на початку моста є великою частиною причини для відвідування. Вартість безкоштовно, а час це займе , щоб зробити це близько 30 хвилин.

Похід в Pai

Pai Canyon буде займати, в кращому випадку, один вранці. Якщо ви зацікавлені в більш серйозному поході в Пай, роблячи так самонавідні є досить складним завданням. Траси не може бути добре помітні; деякі проходять через приватну власність і через рисових полів, що належать до сіл.

Ви краще замовити правильний організований досвід через один з пригодницьких агентств в місті або попросити на ресепшені про наймання місцевого гіда. Керівництво і транспорт до і від стартових точок, необхідні для багатоденного досвіду.

Деякі з треків, доступних в Пай включають відвідування місцевих гірських племен, сіл і відбір проб місцевих пам’яток, що представляють інтерес. Все включають їжу і воду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *