Pai Canyon Tai: The Complete Guide

Posted on


Pai Canyon ( Kong Lan Tai) on kõige populaarsem looduslik atraktsioon asub Pai, populaarne turistide linn Põhja Tai.

Kuigi nimi viitab geoloogilise hiilgus, Pai kanjon ei ole tegelikult nii suur. Sõltumata, vaated kitsas suusarajad on suurepärased ja päikeseloojangut on suurejooneline viik õhtuti.

Matkamine ja ikka ümber kanjoni ei võta rohkem kui paar tundi, kuid hoiatatakse: kõrguse ja käsipuude puudumine anda rohkem kui paar reisijaid higine peopesad!

Kuidas sinna saada

Pai kanjon asub Highway 1095 peamine põhja-lõuna maantee, umbes 5 miili (8 km) lõuna Pai linn Mae Hong Son provintsi.

Sõites lõuna Pai poole Chiang Mai, otsida parkimisala paremal varsti pärast eksami “Love Maasikas” atraktsioon vasakul. Kui näete Memorial Bridge vasakul olete läinud liiga kaugele.

Parim viis saada vahel paljude väikeste vaatamisväärsusi Pai on rentida roller. Renditud algab US $ 5 päevas. Kui te ei ole rahul kahel rattal, otsida songthaew (pickup transport Pinkistmetega taga), ja kokku leppida hind enne saada. Taksod ja tuk-tuks ei ole tavaline Pai.

Mida teada enne külastamine

  • Sissepääs Pai Canyon on tasuta.
  • Külmad joogid ja suupisted on saadaval kioskites trailhead.
  • Rajad kanjon on päikest; ei ole palju varju.
  • Kuidas esimese seisukohast nõuab matkamine üles palju treppe.
  • Reisijad kõrgusekartus võib saada närvis matkamine mööda esimesest seisukohast.
  • Kitsad rajad ja vähene sõimamine teha läheb kaugele Pai Canyon sobi väikestele lastele.

Matkad Pai Canyon

Matkad Pai Canyon ei ole umbes võrgustik suusarajad; te ei saa eksida ja ei kaardi või ellujäämise käik on vajalik. Tehniliselt on ainult üks rada mõned seisukohad, mis ulatuksid. Tolmune rajad valgustatud ja tõusnud üle puud. Mõned muutuvad kitsas ohtlik tilka üle 100 jalga mõlemale poolele. Isegi kui kõrgused ei tüüta sind, siis päikest enamiku ajast seal.

Kui olete tõsiselt skrambleerimise välja kaugemal seisukohti, siis on parem, turvalisem kogemus spordijalatseid või matkasaapad. Kuigi palju Backpackers teha rüselus läbi kanjoni sandaalid, seal on mõned kohad, kus peate kasutama kõiki nelja jäseme ja on usaldusväärne veojõukontroll kaljudel.

Parim aeg matkata ja segamine Pai Canyon on hommikul. Pead jõudma enne 10:00 võita rõhuva pärastlõunal soojust. Õhtuti veidi jahtuda, kuid päike soojendatud kivid ikka kiirgavad soojust.

Big rühmad hakkavad saabuvad umbes 17:30 päikeseloojangut, ja paljud inimesed võivad soovida rüselus ümber enne, kui see algab. Rajad on lineaarne teatud näputäis-punkte mööda teed, mis võivad ummistada voolu rada. Kui keegi üles edasi on probleeme navigeerimise väljakutse, pead ootama.

Esimene argument on päris hästi ligipääsetav matkajatele kõigil kuid nõuab matkamine üles kaua venitada sillutatud trepid. Täiendav trepist viib vaateplatvormile, kus inimesed järjekorda fotosid.

Sunset at Pai Canyon

Catching päikeseloojangut Pai Canyon on väga populaarne tegevus Pai. Motorollerid ja songthaews koguneda parklas gruppidena ümardatuna linna laskuda teemal “velg.” Kõrghooajal, eriti kuud detsembrist märtsini, tahad jõuda natuke vara.

Irooniline, mõned kõige spectacular näitab tekkida “põletamine hooajal” (märtsist kuni maini), kui suitsu ja tahkete osakeste õhku abi liialdada hiilgavaid värve.

Vihje: Kui olete juba näinud päikeseloojangut Pai kanjon, või oli see natuke liiga hõivatud, hea võimalus on ronida palju treppe ja vaadata suurelt Valge Buddha kuju (Wat Phra See Mae Yen) linna lähedal. Pea meeles, et see “päikeseloojangut spot” on tempel, mitte ainult turismimagnetiks; käsitleme seda püha koht.

Muud Lähedal atraktsioonid

Pai kanjon võtab ainult üks kuni kaks tundi, sõltuvalt sellest, kui kaua te jõlkuma. Kui olete lõpetanud, sul palju näha ja teha mööda Highway 1095.

  • Memorial Bridge: Lihtsalt miil lõuna kanjoni paremal on vana Memorial Bridge. Kõnni üle ajaloolise silla ja lugeda sõja ajaloos. Suupisted, joogid ja nipsasju on olemas. Sissepääs on tasuta ja see võtab aega umbes 20 minutit, et näha.
  • Land Split: Sõida põhja Pai Canyon 3,1 miili, siis otsige märke omakorda vasakul jaoks Pam Bok juga. Kui kõnnitee möödub vasakul küljel tempel, olete leidnud õige. Maa Split põhjustas seismilise aktiivsuse 2008. sõbralikud piirkonna põllumeeste pakkuda mõned kuivatatud puuviljad ja kodumaine suupisteid ja kutsutakse külalisi istuda chat. Maksumus on tasuta, kuid väike annetus on soovitatud. See reis kestab umbes 30 minutit kokku.
  • Pam Bok juga: Kui sa riides märjaks, leiavad jätkuvalt sama teed nagu Land Split et Pam Bok juga. Maaliline juga asub lõpus gorge ja annab suurepärase võimaluse rahuneda (eeldusel, et on vesi) pärast röstimist Pai kanjon. Langus on vaevalt käputäis tipuajal kuiv hooaeg. Pead Wade veidi nautida.
  • Bamboo Bridge: Jätkates mööda juga viib teid Boon Ko Ku Nii Bridge. Bambuse silla lookleb läbi riisipõldude, mis on eriti haljendav ja maalilised kasvuperioodil (märg) hooajal. Nagu maa jagatud, sõbralik rahvas töötab kohvikus alguses silla on suur osa külastuse põhjus. Kulud on tasuta, ja kulub aega selleks on umbes 30 minutit.

Trekking Pai

Pai Canyon hõivata parimal ühe hommikul. Kui olete huvitatud rohkem tõsiseid Trekking Pai, tehes ise giidiga on väga keeruline. Rajad ei tohi hästi tähistatud; Mõnes ületama eraomandit ning läbi riisipõldude kuuluvate küla.

Sa oled parem tellimus õige organiseeritud kogemuste kaudu üks seiklus ametite linna või küsida oma vastuvõtu rentides kohalik giid. Juhend ja transport ja algusest punkte on vaja mitme päeva kogemusi.

Mõned matkad saadaval Pai visiite põlisrahvaste mägihõimude külade ja proovivõtu kohalike huviväärsusi. Kõik kuuluvad toitu ja vett.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *