Pai İyi Müzik ve Bars bul Nerede – Pai, Tayland gece hayatı Rehberi

Posted on

Pai İyi Müzik ve Bars bul Nerede - Pai, Tayland gece hayatı Rehberi

Sırt çantalı ve “hippi” sakinleri, bir nehir kenarında sakin bölge harika bir gece hayatı var bir kere Sen, Pai şey istemem, ama öyle.
Bu durumda, boyut önemli değil: Pai gece hayatı çok daha büyük Chiang Mai gece hayatı daha tartışmasız daha zengindir! Chiang Mai Bazı uzun vadeli sakinleri Pai için 4 saatlik yolculuk sadece hafta sonları eğlenmek olun. Sadece Pai yürüyerek kolayca (gerekirse hiçbir tuk-tuk) üzerinde tökezledi olduğunu da akşamdan unutuyor için sağlıklı faaliyetler bol.

Ama merak etmeyin, Pai barlar buldukları için ne kadar kaçınmak için de kolaydır. Tayland’da Diğer taraf yerlerde farklı olarak, muhtemelen çok büyük müzik kaçmak için kulaklıklar kullanarak endişelenmenize gerek olmayacaktır. Bir gece yarısı sokağa çıkma yasağı şehirdeki eylem yüzde 90’ını kapatır açık kalmaya cezaları ödemeyi tercih küçük avuç kenara.

Şehrin her yerinde bulunan ücretsiz haritalardan birini kapın ya da nerede bu harika yerleri bulmak için yerel bir sorun!

Craft Beer For

Pai (şimdilik) Sokak zanaat bira için tek seçenek olabilir Walking üzerinde yer küçük Jikko Bira bar. Neyse ki, atmosfer insanlar izlerken fırsatları bol, kolay ve yer sürekli neşeli görünüyor.

Eğer Tayland’ın zamanki üç yerli bira seçenekten birini istiyorsan, başka bir yere gitmek. Uluslararası bir seçimi için, Jikko doğru yerdir!

Hip-Hop Müzik için

Eski okul 90s hip-hop müziği daha “rahat” nehir kasabasında yersiz hafifçe görünse de, bazı … için nostaljik olabilir ahem … eski yalnız. Büyük Neden değil? Sağ Yürüyüş Sokak patlamaların orta bölümünde Bar gece Dr Dre ve arkadaşlarından yener. Onların mutlu saatler special sorun.

Punk Rock için

İronik olarak, sessiz küçük Pai Güneydoğu Asya’nın en iyi punk rock barlardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Blah Bar, sadece Witching Well restoranda geçmiş Walking Street’e köşeyi vintage afiş ve Berlin’den serseri yağma dolu Splattered edilir.

İçecekler ucuz ve dekora daha tek şey stresli müziktir. Blah Bar tam anlamıyla bir kulübe olduğunu. Eğer grafiti süslenmiş bir zincirleme-up yapı görürseniz, daha sonra-you’ll gel sen mi mutlu.

Canlı Müzik ve Atmosfer için

Odalar, yiyecek, içecek ve müzik: Caz Evi hepsini vardır. Yetenekli canlı performans olağan, klişeleşmiş o kadar sık ​​duydum kapaklar daha iyisini olarak atmosfer hoş ve soğuk çoğu gecedir.

Caz Evi aşağı (tapınak önce sağa sola) nehir yolunda Walking Street dışında yer almaktadır.

DJ’ler ve Siyah Işıklar için

Sadece Yürüyüş Street ana viraj Boom Bar duvarlarda dizüstü bilgisayarlar ve siyah ışık sanatı üzerinde terleme DJ’ler var. Ucuz içecekler, gıda, sosyalleşmek için durur, elektronik müziğin keyfini sırt çantalı popüler tutun.

Bir “Gizli” Rahat Space için

Ruh Bar gerçekten bir sır değil, ama bu şekilde hissediyor. dar giriş anlamıyla Yürüyüş Caddesi üzerinde düz görünürde gizlidir. 7-Eleven yakın çok dar sokak binalarla çevrili bir şirin küçük ama-açık alan yol açar; lazer ışıkları için bak! Güzel aydınlatma, bir ateş çukuru ve canlı sanatçılar bazı geceler sıkışmış huzurlu küçük kuytu tutun.

kanepeler beton (gerçekten) yapılmış olsa bile, Ruh Bar kolayca şehirdeki coziest sırlarından biridir.

Havuz ve Socializing Lots için

Sarı Güneş Bar Geç Saatler Neden Değil Bar doğru göç çoğu insan için ikinci-en son duraktır. Gecenin o zaman, bu işlek biri şehirdeki en sosyal yerler söz konusu!

Kanepeler, bir bilardo masası, ve caddeye bakan koltuklar genç gezginler için çok sosyal bir atmosfer yaratır. En, Sarı Güneş etrafında 1 am kapatır ve Bar Do not Cry yolu üzerinde elverişli bir konumdadır daha sonra açın.

Geç yiyecek ve içecekler için

nehrin hemen karşısında rezil Do not Cry çubuğu 01:00 Müzik, üç bar, bir kamp ateşi, klimalı bir dans odası sonra birkaç açık seçeneklerden biri olduğunu ve zaman zaman yangın gösterileri insanlar bazı geceler güneş doğana kadar anlamıyla eğlendirecek.

munchies ile çok gece kalabalığa Catering, Pai’nin sadece gece yarısı gıda arabaları karşısında stratejik olarak park edilmiş.