Pakavimo šviesa savo kelionę į Prancūziją

Posted on

Pakavimo šviesa savo kelionę į Prancūziją

Pakavimo šviesos, ypač jei jūs planuojate aplankyti daugiau nei vieną miestą ar atsižvelgiant į traukinį, yra menas. Lengvas krepšys gali daryti skirtumą tarp malonaus ar nemalonaus patirties skirtumą.

Pasinaudokite šiais patarimais ir gudrybės pakuoti šviesą.

Nors visi pagrindiniai Paryžius traukinių stotys nepaliko bagažo įrenginius, daugelis prancūzų traukinių stotys neturi saugykla, ir greitas dienų kelionė į artimųjų kaime gali būti nepakeliamas vilkdami sunkiųjų lagaminus aplink miestą.

Tačiau, jūs nenorite patekti į Prancūzijos ir suprantate, jūs neturite savo receptinis vaistas, papildomi kontaktinius lęšius, esminius drabužius, apatinius, ir tt

Yra meno pakavimo lengvas ir pakavimo pat tuo pačiu metu. Pasinaudokite šiais patarimais ir gudrybės keliauti kuo švelniau, be trūksta svarbių elementų nuo namų.

Bendrieji patarimai prieš išvykdami

 • Kai tik jūs žinote, kad jūs ketinate aplankyti Prancūziją, įdėti langelį arba krepšį patogioje vietoje lašas poreikius už kelionę į. Taip pat pasitarkite pakavimo kontrolinį sąrašą ir laikyti jį ant viršaus. Jūs galite nuolat pridedant elementus, tikrinti juos išjungti.
 • Pirkti mažą sulankstomą krepšį sulankstyti ir prisikimšti į jūsų pagrindinį maišą. Jūs galite būti tikri, jums ką nors nusipirkti Prancūzijoje, o tai reiškia, kad turite vieną valdomą maišą be išlaidų pinigus per Prancūzijoje.
 • Galvoti ilgai ir sunkiai apie tai, ką jūs planuojate ten pirkti . Jei yra kažkas, jūs pakavimo, bet tikriausiai pirkti, o Prancūzijoje, palikite jį pirkti jį savo atostogų.
 • Gauti riedėjimo lagaminą ar kuprinę . Net ir lengvas kuprinė galite gauti sunkiųjų po vykdydamas jį aplink. Nemanau, kad ratai bus jums sutaupyti visą laiką, nors. Jeigu maišelis yra per sunkus nešti, jums nebus suteikta galimybė gauti ją aukštyn ir žemyn traukinių platformų (dažnai laiptai). Bus laikas, kai jūs turite atlikti, kad maišelį.
 • Padaryti, kad lagaminą mažą pakankamai vykdyti plokštumoje. Tokiu būdu jums nereikės vargintis su už bagažo laukti, ar dėl prarastų krepšiai potencialą.

Ką jūs turite imtis

Yra tam tikrų daiktų, kad būtų pražūtingas, ar tikrai labai nepatogu, palikti. Bandant pakuoti šviesa, būti tikri, jums nereikia palikti privalomą elementą atsilieka. Būtinai jums atnešti:

 • Visi būtini kelionės dokumentai , pavyzdžiui, pasą ar vizą. Taip pat palikti šių dokumentų kopijas su patikimu draugu ar šeimos nariu, jeigu jie prarasti.
 • Popieriaus lapo biuletenio telefono numerius visiems kredito korteles ir sąrašas Nepilni skaičių nuo kelionės čekius, jei jie pasimeta.
 • Kopijas visų viešbučių patvirtinimų . Jei nebuvo gauti patvirtinimą elektroniniu paštu arba faksu iš viešbučio, reikalauti, o jūs vis dar namuose.
 • Išsamios žemėlapiai ir kryptys iš traukinių stoties arba oro uosto į viešbutį. Nemanykite, taksi vairuotojas žinos.
 • Eurų! Niekada įvažiuoti į šalį be bent šiek tiek vietine valiuta. Žinoma, nereikia pereiti riešutų ir gauti šimtus eurų už jūsų vietinio banko, kur keitimo kursas yra pusėtinai. Daugiau patarimų, kreipkitės  Kelionė grynaisiais pinigais Prancūzija – DO & klaidas.
 • Receptiniai vaistai . Ne tik tai būtų sunku gauti receptą užpildyti keliaujant, tai gali būti neįmanoma, jei tas pats vaistas yra neprieinama Prancūzijoje. Taip pat nepamirškite, atsargines kontaktinius lęšius.
 • Piniginės, piniginės ir kitų daiktų, kuriuos būtų paprastai atlieka visais laikais. Atsižvelgiant paskutinės minutės pakavimo beprotybės, šie pagrindai gali gauti pamiršti.
 • Lėktuvų bilietai ir lėktuvų bilietai arba informacija apie jūsų telefoną.
 • Elektros valiutų konverteriai ir prijungti adapteriai (taip, tai yra du skirtingi dalykai, ir abu yra būtini). Jei planuojate atsinešti nešiojamąjį kompiuterį, kurį aš nepatarčiau, jei esate pakavimo šviesos, jums taip pat reikės telefono adapterį. Turėkite omenyje, kad dauguma viešbučių turi laisvą prieigą prie interneto ir daugelis miestų turi interneto kavinių Prancūzijoje.

Drabužiai sudarys liūto dalį savo pakavimo, todėl ji reikalauja daugiausia dėmesio. Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant palengvinti krūvį:

 • Ieškoti plonų sintetinių audinių . Jie ne tik užima mažiau vietos, tačiau jie išdžius greičiau, jei reikia rankomis plauti juos viešbučio kambaryje. Nereikia praleisti apkrovų pinigų ant “Travel” drabužius. Ieškokite poliesterio arba viskozė mišiniai, kurie nuo raukšlių nemokamai. Namuose, atkreipti dėmesį, į kurią drabužiai išeiti iš gręžimo ciklas beveik sausas. Promyk kelionės dydžio Woolite su jumis, ar bent žiupsnelis, naudokite viešbučio šampūnas.
 • Investuokite į drabužių suspaudimo maišeliai , kurie paleisti apie $ 20-25 per kelionių parduotuvėse ir lauko parduotuvėse. Jie nebus padaryti jūsų drabužiai lengvesni, bet jie padaryti jiems daug, daug mažesnis. Tiesiog įsitikinkite, kad jums nereikia pakuoti taip tvirtai guzas savo maišą avialinijų svorio ribas.
 • Nustatyti, ką tikrai reikia imtis . Siūlyčiau panaikinti visus drabužius manote, kad reikia pakuoti. Tada gyventi tik dėl tų drabužių iš dienų skaičiaus jums bus Prancūzijoje. Negalima daryti jokių skalbinius, bet jei norite iš naujo dėvėti ką nors pakankamai; ranka nuplaukite jį. Jūs tikriausiai bus nustebinti tuo, kiek elementų jūs niekada nešiojo per tą laikotarpį. Kirvis tuos gabalus išjungti savo sąrašą.
 • Aš žinau, tai gali skambėti pasibaisėtina, kad kai kurie iš jūsų, bet investuoti į vieną porą batų nešioti ir ne daugiau. Jeigu jūs einate į komfortas batų parduotuvėje, galite tikriausiai rasti porą, kuri bus patogu apkrovų vaikščioti, bet atrodo pakankamai malonu dėvėti apsirengęs viršų valgomasis. Jūs praleisti daugiau, bet tai bus verta. Ir jums nereikės didelių gabaritų batus pakuoti.
 • Pack drabužius visiems išilgai panašiu spalvų schemą , todėl jūs galite maišyti ir rungtynės. Kodėl turime tris pilnus marškinėliai sijonas-švarkas combo, kai jūs galite turėti marškiniai, vienas sijonas, viena pora kelnių ir vieną megztinį pora, pavyzdžiui.
 • Pašalinti beveik visus Negabaritinis. Negalima pakuoti daugiau nei vieną porą džinsų ar sunkiųjų megztinis. Viena vertus, galima tikriausiai vėl dėvėti kai sunkesnius elementus. Už kitą, užims erdvę ir svorį kelių lengvesnių elementų.
 • Radote seną drabužius ar pigūs apatiniai, kad jums bus ne tai, paliekant kaip jūs nešioti jį. Tai bus atlaisvinti šiek tiek vietos, kaip jūs einate kartu.

Mes visi turime keletą labai pagrindinius tualeto, kai mes keliaujame. Kas gali gyventi be dantų šepetėliu ar muilu, po visų? Tačiau yra keletas triukų, siekiant panaikinti nereikalingas elementus arba juos išlaikyti lengvas ir mažas.

 • Daugelis pagrindinių elementų , pavyzdžiui, šampūnai, muilas ir kondicionierius, tikriausiai bus pateikta jūsų viešbutis. Aš visada manau, reikia pakuoti šią medžiagą, ir galų gale su lagaminu pakrautas su maža viešbučių butelius. Net jei nebus būna kažkur su dideliu tualeto reikmenys, kas gali būti smagiau, nei turintys pasiteisinimą nusipirkti prancūzų nulukštentų muilo Marselyje, pavyzdžiui?
 • Išsaugoti sau per mokesčius supirkimo imties dydžius. Gauk keletą mažų buteliukų ir užpildyti juos su savo pasirinkimą ir pridėti etiketę. Arba eikite aplink nemokama svetainių rasti įmones, atiduoti mėginius. Kai paketais vietoj mažų buteliukų, kurie pakuoti net geriau ateiti.
 • Gauti mažą kelionių tualeto reikmenys maišą laikyti visa tai organizavo. Jei gaunate mažas, tai taip pat padės jums išlaikyti tualeto reikmenys kontroliuoti.
 • Negalima pakuotės Plaukų džiovintuvas , jei galite išvengti. Beveik kiekvienas viešbutis Prancūzijoje yra plaukų džiovintuvas.