Pakkimine Light oma reisi Prantsusmaale

Posted on

Pakkimine Light oma reisi Prantsusmaale

Pakkimine kerge, eriti kui te plaanite külastada rohkem kui ühe linna või võtta rongi, on kunst. Kerge kott saab teha vahet meeldiv või ebameeldiv kogemus.

Kasutage neid näpunäiteid Pakattavaa.

Kuigi kõigi suuremate Paris rongijaamades lahkunud pagasi võimalusi, paljud Prantsuse rongijaamades ei ole kapid olemas ja kiire päev reis kulgeb küla saab väljakannatamatu lohistades raske kohvreid linna.

Kuid te ei taha saada Prantsusmaa ja mõistad, sa ei pea oma retseptiravimite ekstra kontaktläätsed, oluline riided, pesu jne

On kunsti pakkimine valguse ja pakkimine hästi samal ajal. Kasutage neid näpunäiteid reisida kergelt kui võimalik, ilma puudu olulisemat punkti koju.

Üldised nõuanded enne reisi

 • Niipea kui sa tead sa lähed külastada Prantsusmaa, panna kasti või korvi mugav koht tilk vajaduste jaoks reis. Samuti konsulteerige pakkimine kontrollnimekiri ja hoida seda üleval. Saate hoida lisades punkte, kontrollides need ära.
 • Osta väike kokkupandav kott voltida ja tuupima oma peamise kott. Võite olla kindel, et saad osta midagi Prantsusmaal, ja see tähendab, et teil on üks juhitavuse kott ilma raha üle Prantsusmaa.
 • Mõtle pikalt ja mida te kavatsete osta seal . Kui on midagi, mida sa oled pakkimine, kuid tõenäoliselt osta, kuid Prantsusmaal, jätke see välja osta oma puhkust.
 • Saa jooksva kohvri või seljakoti . Isegi kerge seljakott saab raske mõne aja pärast, kes ta ümber. Ärge arvake, et rattad säästa kogu aeg, kuigi. Kui kott on liiga raske kanda, siis ei oleks võimalik saada see üles ja alla rongi platvormid (sageli trepid). Seal saab korda, kui on läbi, et kott.
 • Tee, et kohver väikese piisavalt läbi lennukis. Nii et sa ei pea vaeva ootamist pagasi või potentsiaali kaotanud kotid.

Mida peab

On teatud asjad, mida oleks katastroofiline, või kindlasti väga ebamugav, maha jätta. Kui püüame Pakattavaa, olla kindel, sa ei jäta kohustuslik element taga. Ole kindel, et sa tuua:

 • Kõik vajalikud reisidokumendid , nagu pass või viisa. Lahku ka nende dokumentide koopiaid usaldusväärse sõbra või pereliikme puhul nad eksida.
 • Paberile kirje telefoninumbreid kõik krediitkaardid ja loetletakse vald numbreid reisitšekid juhul nad eksida.
 • Koopiad kõik hotelli kinnitused . Kui te ei saanud kinnituse e-posti või faksi hotelli, nõudma seda, kui olete ikka kodus.
 • Detailne kaardid ja juhised raudteejaamast või lennujaamast hotelli. Ära eelda taksojuht teavad.
 • Eurot! Ära kunagi sisesta riik ilma vähemalt natuke kohalikus valuutas. Loomulikult ei lähe pähklid ja saada sadu eurosid oma kohaliku panga, kus vahetuskurss on nii-nii. Rohkem nõuandeid, konsulteerib  Kuidas raha Prantsusmaal – DOS ja keelud.
 • Retseptiravimeid . Mitte ainult see oleks raske saada retsepti täidetud reisil, siis võib olla võimalik, kui sama ravimi puudub Prantsusmaal. Samuti ärge unustage backup kontaktläätsed.
 • Rahakott, rahakott ja muud esemed, mida teeksid tavaliselt kogu aeg. In hulluse viimase hetke pakkimine need põhialused saavad unustatud.
 • Lennupiletid ja lennupiletid või teavet telefoni.
 • Elektri valuutakonverteerimiskursid pistikuadapterite (jah, need on kaks erinevat asja, ja nii on vaja). Kui teil on kavas tuua sülearvuti, mida ma ei soovitaks, kui te pakkimine valgust, siis on vaja ka telefoni adapter. Pea meeles, et enamik hotelle on tasuta internetiühendus ja paljud linnad on cyber-kohvikutes Prantsusmaal.

Riided moodustavad lõviosa oma pakkimine, nii et see nõuab kõige enam tähelepanu. On mitmeid asju, mida saate teha, et koormat kergendada:

 • Otsi õhuke, sünteetilised kangad . Nad mitte ainult võtavad vähem ruumi, kuid nad kiiresti kuivada, kui teil on vaja käsitsi pesta neid hotellituppa. Ei ole vaja kulutada koormatele raha “reisimine” riideid. Otsi polüester või rayon segusid, mis on kortsudeta. Kodus pöörama tähelepanu mis riided välja tulema pöörlemistsüklit peaaegu kuiv. Tooge mõned reisi suurusega Woolite teiega või vähemalt näputäis, kasutada hotelli šampooni.
 • Investeerida riided compression kotid , mis kestab umbes $ 20-25 Travel kauplustes ja välistingimustes poed. Nad ei tee oma riided kergem, kuid nad ei tee neid palju, palju väiksem. Lihtsalt olla kindel, et sa ei pakkida nii tihedalt te keemistsentrid oma kotti üle lennufirma kaalupiirangutega.
 • Määrata mida tõesti vaja võtta . Pakun jätma kõik riided te arvate vaja pakkida. Siis elada vaid nende riideid päevade arvu siis Prantsusmaal. Ära tee mingit pesu, aga kui sa tahad uuesti kanda midagi piisavalt; käsi pesta. Sa ilmselt üllatunud, kui palju punkte sa kunagi kandis sel perioodil. Ax need tükid välja oma nimekirja.
 • Ma tean, see võib tunduda kohutav mõned teist, kuid investeerida ühe paari kingi kanda ja mitte rohkem. Kui lähete mugavuse kingapood, saab ilmselt leida paari, mis on mugav koormate kõndimine aga vaata kena piisavalt kandma riides-up söögituba. Sa veedad rohkem, kuid see on seda väärt. Ja sa ei pea kogukas kingad pakkida.
 • Paki riided kõik mööda sarnane värvilahendus nii võite segada ja sobitada. Miks on kolm täis särk-seelik-jope transistor kui teil on paar särgid, üks seelik, üks paar pükse ja üks kampsun, näiteks.
 • Likvideerida peaaegu kõik mahukad, rasked esemed. Ärge pakkige rohkem kui üks teksapükse või raske kampsun. Sest üks asi, mida saab ilmselt uuesti kandma mõned raskemad esemed. Teiselt poolt, siis võta ruumi ja kaalu mitme kergem esemeid.
 • Leia mõned vanad riided või odav pesu, et te ei pahanda jättes maha nagu seda kanda. See selge ruumi lähete mööda.

Me kõik peame mõned väga põhilised tualett, kui me reisida. Kes saab elada ilma hambaharja või seep ju? Aga seal on mõned trikke kõrvaldades mittevajalikud esemed või nende hoidmine valguse ja väike.

 • Paljud põhilised teemad , nagu šampoonid, seebi ja konditsioneer, tõenäoliselt antakse teie hotellis. Ma alati arvan, et ma vaja pakkida see kraam, ja lõpuks oma kohvri koormatud pisikesi hotelli pudelid. Isegi kui sa ei peatuvad kusagil suure tualett, mis võiks olla lõbusam kui võttes vabandus osta Prantsuse jahvatatud seep Marseille näiteks?
 • Salvesta endale üle tasu osta valimi suurus. Get mõned väikesed pudelid ja täitke neid oma sõprade ja lisage silt. Või minge ümber freebies saite, et leida ettevõtteid kinkida proove. Mõned tulevad paketid asemel väikestes pudelites, mis pakkida isegi parem.
 • Saa väikese reisi tualett kott hoida see kõik korraldatud. Kui teil tekib väike, see aitab ka teil hoida tualett kontrolli all.
 • Ärge pakk föön , kui saate vältida. Peaaegu iga hotell Prantsusmaal on föön.