Palais de Chaillot: Complete Guide

Posted on

 Palais de Chaillot: Complete Guide

Daugelis turistų suklupti ant didžiosios kompleksas žinomas kaip Palais de Chaillot nesuvokdami kas tai yra ar ką ji turi pasiūlyti žemę iš savo kvapą gniaužiančiais vaizdais į Eifelio bokšto ir Trocadero, žinoma. Pastatytas 1937 už Universal ekspozicija, kad tais pačiais metais Paryžiuje “Palace” yra namų Nacionalinės Chaillot teatre, taip pat keli muziejai Jums gali būti įdomu tyrinėti.

Cité de l’Architektūra ET du Patrimoine (architektūros ir kultūros paveldo centras), Musée de l’Homme (muziejus Man) ir “Musee National de la Marine (jūrų muziejus) visos yra neviršydama ant neoklasikinė sienos kompleksas.

Lankytojams, turinčių interesų etnologijos, karo istorijos ir / ar architektūros ir kultūros, Palais de Chaillot siūlo daug įdomių dalykų daryti iš ryto arba po pietų, gal prieš ar po apsilankymo garsųjį bokštą, kad staklės netoliese.

Istorija

Tai ambicinga svetainė, nuolat perkrautas turistų ir pardavėjų, parduodančių iš smulkmenų ir įvairūs užkandžiai, turi sudėtingą ir šiek tiek grėsmingas istoriją. Po nacių kariuomenė, vadovaujama Adolfo Hitlerio, įsiveržė Paris 1940, sustojimo pergalingas paradą apie Eliziejaus laukus ir žemiau Arc de Triomphe, Hitleris sustojo Palais de Chaillot. Jis  pozavo nuotraukoje jo didele terasa  kartu su dviem savo pareigūnų.

Vėliau, 1948 metais, tai buvo specialus Jungtinių Tautų Generalinės asamblėjos posėdyje svetainė. Po Antrojo pasaulinio karo pabaigos 1945 m, kurioje milijonai europiečių žuvo ant mūšio ir mirties stovyklas, Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja susirinko toje pačioje vietoje pasirašyti Visuotinė žmogaus teisių deklaracija.

Tai buvo apt vieta tai padaryti, taip pat su “Musee de l’Homme” antropologija muziejaus REMONTO.

Svarbiausi ir muziejai

Priklausomai nuo to, kiek laiko jūs turite ir savo asmeninius interesus, nusprendžia, kuri kolekcijos rūmuose norėtumėte ištirti per savo vizitą. Deja, yra ne bendra bilietas įvažiavimo į visų trijų muziejų.

 Nesvarbu, ar pasirinksite aplankyti vieną ar visi jie, padarysiu tikrai imtis laiko galvą ant didelio, atvira terasa ir mėgautis vaizdais iš ten.

Cité de l’Architektūra ET du Patrimoine: Istorija Prancūzijos paminklų 
Jei domina Prancūzijos architektūros ir paminklų istoriją, šis muziejus  yra potencialiai verta aplankyti. Aprėpties viduramžių laikotarpį iki šios dienos, muziejaus nuolatinės kolekcijos siūlo lankytojams nuodugniai pažvelgti architektūros ir miesto dizaino istorijoje. Nuo Romos laikotarpį iki gotikos, renesanso ir naujieji laikai, jums bus imtasi per apakinti evoliucija Prancūzijos ir Europos architektūros, glaudžiai dėmesį skiriant elementų, tokių kaip skulptūros, vitražo, sienų ir lubų tapyba, ir dar daugiau ,

Naujesnis šiuolaikiniai galerijos, atidarytas 2007 metais, pasakyk, kad apie 100 Prancūzijos populiariausiuose švenčiama modernių pastatų ir paminklų istoriją, pabrėžiant architektai, pavyzdžiui, Gustave Eiffel ir Jean Nouvel. Tuo tarpu, laikini exhabits tuo “Cité” dėmesio ypač architektūros mokyklos, žinomų architektų ar pakeitimų miestų kraštovaizdžių laikui bėgant.

Cite de l’architektūra ET du Patrimoine  yra atvira trečiadienį sekmadienį 11 val 7 val; vėlai atidarymo iki 9 val ketvirtadieniais.

Nedirba pirmadieniais ir antradieniais taip pat sausio 1, gegužės 1 ir gruodžio 25 (Kalėdos).

Musee de l’Homme 
Ši sena-pasaulis antropologija, biologija, ir kultūros istorijos muziejus tyrinėja žmonių ir jų sudėtingų visuomenių raidą. Įsikūręs Passy sparno prie Chaillot, muziejus buvo atidarytas 1938 metais, praėjus metams po Palais Chaillot buvo atidarytas. Po kelerių metų renovacija, skirtas modernizuoti ir atnaujinti kolekcijas (iš dalies dėl savo prieštaringai praeityje ), muziejus atidarytas 2015 m, tvirtinančių, priimti kitokį požiūrį iš kitų muziejų antropologijos, Musee de l’Homme atneša tyrimus nuo biologinių mokslų ir kultūros istorija prie stalo, taip pat.

Nuolatinė eksponatas funkcijos įspūdingą artefaktų, susijusių su istorija ir evoliucija žmogaus ir žmogaus visuomenių, nuolatinės kolekcijos orientuota į tris pagrindines temas: kas mes esame, iš kur atėjome, ir kur mes vadovauja.

Lankytojai pereiti per chronologiškai išdėstyti skyriuose eksponuoti atrasti Cro-Magnon žmones ir jų kasdienį gyvenimą, ritualus ir artefaktus iš paleolito ir neandertaliečiais visuomenes, įmantrius ir nenuosekli medicinos prietaisus nuo viduramžių laikotarpio modernių, klaikus vaškas anatominių modelių, ir daug daugiau , Kolekcijoje yra įspūdingi, ir turi kai kurių Europos brangiausių daiktų iš priešistorinių laikotarpį.

Musee de l’Homme  dirba kiekvieną dieną, išskyrus antradienį, nuo 10:00 iki 6:00 val. Jis užsidaro sausio 1, gegužės 1 dieną ir Kalėdas.

Musée de la Marine
Skirta Prancūzijos karinių jūrų pajėgų istoriją, šis muziejus šiuo metu uždarytas kapitalinės renovacijos per 2021 Jo nuolatiniai kolekcijos modelių jūrų Šarvuotiniai ir garlaiviai, pilnas pavyzdžių mažesnio Jūrų laivas ir kanojos, paveikslai, vaizduojantys karinio jūrų laivyno scenas, objektai kasdieniame gyvenime naudojami jūrų pėstininkų ir kitų istorinių paminklų.

Nacionalinis Šokių Teatras
Vienas iš geriausių vietų Paryžiuje pamatyti gyvų šokių pasirodymų iš įmonių visame pasaulyje, Teatro National de Chaillot etapai keletas rodo metus. Pamatyti oficialioje svetainėje už visą grafiką ir pirkti bilietus internetu.

Vieta ir kontaktinė informacija

Palais Chaillot  įsikūręs vakarinėje 16 arrondissement rajone Paryžiuje, nepasiekiamoje vietų ir vietovių, įskaitant Champ de Mars, Jardins du Trocadero (didelė visuomenės sodas puikiai tinka šeimoms), ir keletą šiuolaikinio meno muziejų verta skirti šiek tiek laiko glaudžiai apsilankymą.

  • Adresas:  1 Place du Trocadero ET du 11 Novembre
  • Metro:  Trocadero (6 linija arba 9)
  • Autobusų linijos:  22, 30, 32, 63, 72, 82

Bilietai ir nuolaida Leidimai

Žiūrėkite čia už dabartinę informaciją ir priėmimo kainos muziejuose ir teatro de Chaillot. Lankytojai iki 25 metų galiojančius ES pasų mėgautis nemokamą įėjimą; Be to, muziejai siūlo nemokamą įėjimą į pirmą kiekvieno mėnesio sekmadienį.

Paryžiaus muziejus Pass “apima priėmimą į Cite de l’architektūros ET du Patrimoine. Jei turite perdavimo, būtinai jį naudoti nemokamą įėjimą į šios kolekcijos!

Vietoje Paslaugos, restoranai ir kiti patogumai

Chaillot kompleksą sudaro dovanų parduotuvė, kurioje galite įsigyti atvirukus ir suvenyrus, knygyną ir du restoranai atsitiktinis įkandimo ar užkandžio: Café de l’Homme ir kavinė Lucy, tiek viduje Musée de l’Homme.

Jei ieškote daugiau formalaus pietums ar vakarienei, ten vietoje restoranas ir kavinė pridedamas prie teatro National de Chaillot, La Maison Pradier, kuri tarnauja tipiškas prancūzų virtuvės. Tai ideali vieta romantiškai vakarienei po teatre šou, ir su vaizdu į Eifelio bokšto ir Eliziejaus Marso, vieta yra, o neprilygstama Restoranas dirba nuo antradienio iki šeštadienio nuo 12 val iki 6 val našumo vakarais , vėliau pietūs tiekiami nuo 7 val iki 11 val taip pat yra sekmadienis Brunch nuo 11 val iki 4 val Norėdami rezervuoti staliuką, skambinkite +33 (0) 6 37 36 16 16 arba siųsti el.laišką  chaillotpradier@pradierparis.com .

Paminklai ir pramogų aplankyti Netoliese

Kaip minėta pirmiau, yra keletas dėmesio vertų muziejų ir lankytinų vietų į Trocadero srityje. Dėl šiuolaikinio meno gerbėjų, vizitas į netoliese Modernaus meno muziejus, Paryžiaus miesto ir gretimų Palais du Tokijas yra kažkas, mes labai rekomenduojame.

Jei jus domina mados ir stiliaus istorijos, įsitikinkite, kad Beeline perkelti į Palais GALLIERA, tik penkios minutės pėsčiomis nuo Chaillot kompleksas. Jos laikinos parodos apie dizainą ir stilių istorija, retrospektyvos apie Didysis “Haute couture” dizainerių ir duoklė mados piktogramos yra puikus.

Galiausiai, pamatyti mūsų vadovas 7 įdomiausių dalykų pamatyti ir nuveikti aplink Eifelio bokštą daugiau idėjų apie tai, kaip padaryti didžiąją dalį savo laiko zonoje.

Įspėjimo apie kišenvagiai iš erdvės žodis

Nors Bendras plotas aplink Palais de Chaillot yra gana saugus, reikia žinoti, kad kišenvagiai veikti dažnai netoli, pasinaudojant didelės minios. Skaityti visą mūsų vadovas išvengti pickpockets Prancūzijos sostinėje, ir laikyti savo daiktus saugiai ir nepasiekiamoje vietoje vagių.