Palais de Chaillot: The Complete Guide

Posted on

 Palais de Chaillot: The Complete Guide

Paljud turistid sattuma grand keeruline tuntakse Palais de Chaillot märkamata, mis see on või mida ta on pakkuda-peale selle avaneb fantastiline vaade Eiffeli torni ja Trocadero, muidugi. Ehitatud aastal 1937 Universal Exposition et samal aastal Pariisis “palee” on koduks National Chaillot teater samuti mitmed muuseumid võite olla huvitatud uurida.

Cité de l’Arhitektuur et du Patrimoine (Arhitektuur ja kultuuripärandi keskuse), Musée de l’Homme (muuseum Man) ja Musée National de la Marine (meremuuseum) asuvad kõik seinad laialivalguv neoklassikalise keeruline.

Külastajatele huve etnoloogia, sõjaajaloo ja / või arhitektuuri ja kultuuri, Palais de Chaillot pakub palju huvitavaid asju teha hommikul või pärastlõunal, ehk enne või pärast külastavad kuulsa torni, et kangasteljed lähedal.

ajalugu

See suurejooneline saidi alatasa ülerahvastatud turiste ja müüjad müüvad erinevaid Pikkurihkama ja suupisted on keeruline ja mõnevõrra võigas ajalugu. Pärast natside armee eesotsas Adolf Hitler, tungisid Pariisi 1940. aastal lavastus võidukas paraad Champs-Elysées ja all Arc de Triomphe, Hitler peatus Palais de Chaillot. Ta  on poseerinud foto oma suur terrass  koos kahe oma ametnikud.

Hiljem, 1948. aastal oli see ala erakorralise kohtumise ÜRO Peaassamblee. Pärast Teise maailmasõja lõppu II 1945, milles miljonid eurooplased olid hukkus lahinguväljadel ja surmalaagreis, ÜRO Peaassamblee kogutud samas kohas alla kirjutama Inimõiguste ülddeklaratsioon.

See oli apt koht seda teha ka koos “Musee de l’Homme” antropoloogia muuseum kohapeal.

Tipphetked ja muuseumid

Sõltuvalt sellest, kui palju aega sul ja su isiklikud huvid, otsustada, milline kogusid Palais soovite uurida oma külastuse ajal. Kahjuks ei ole ühispilet sisenemise kõik kolm muuseumi.

 Kas te valida külastada ühe või kõik need, ei veenduge, et võtta aeg pea läbi koridori suur, avatud terrass ja nautida vaateid sealt.

Cité de l’Arhitektuur et du Patrimoine: ajalugu Prantsuse Monumendid 
Kui olete huvitatud ajaloos Prantsuse arhitektuuri ja monumente, see muuseum  on potentsiaalselt väärt külastamist. Plaan keskajast kuni tänapäevani, muuseumi püsikollektsioon pakub külastajatele põhjaliku pilk arhitektuuri ja linna disaini ajalugu. Alates Roman perioodil kuni gooti, renessanss ja Varauusaeg, viiakse teid läbi pimestav arengut Prantsusmaa ja Euroopa arhitektuuri tähelepanu pöörata elemente nagu skulptuur, vitraaž, seina- ja laemaalingud ja rohkem .

Uuemad kaasaegse galeriid, avati 2007. aastal räägivad umbes 100 Prantsusmaa kõige-tähistas kaasaegsete hoonete ja monumentide, rõhutades arhitektide nagu Gustave Eiffel ja Jean Nouvel. Vahepeal ajutise exhabits juures “Cité” keskendub eelkõige arhitektuurikoolide tuntud arhitektide või muudatusi linnamaastiku aja jooksul.

Cite de l’arhitektuuri et du Patrimoine  on avatud kolmapäevast pühapäevani 11:00-19:00; hilja avamine kuni 09:00 neljapäeviti.

Suletud esmaspäeviti ja teisipäeviti samuti 1. jaanuarist 1. mail ja 25. detsember (jõulupüha).

Musée de l’Homme 
See vana maailma antropoloogia, bioloogia ja kultuuriajaloo muuseum uuritakse evolutsiooni inimeste ja nende keerulises ühiskonnas. Asub Passy tiiva juures Chaillot, muuseumi avati 1938. aastal, aasta pärast Palais Chaillot avati. Pärast mitu aastat kestnud renoveerimistööd, mille eesmärk on ajakohastada ja uuendada kogud (osaliselt tänu oma vastuolulise mineviku ), muuseumi taasavati 2015. Väide teistsugust lähenemist teistele muuseumidele antropoloogia, Musee de l’Homme toob teadus bioloogilise teadused ja kultuuriloo tabelis samuti.

Alaline näitus pakub muljetavaldav hulk esemeid, mis on seotud ajaloo ja evolutsiooni inimeste ja inimühiskonna, püsikollektsiooni keskendub kolmele põhiteemale: kes me oleme, kust me tuleme ja kuhu me suundume.

Külalised liikuda kronoloogiliselt osad näitus avastada Cro-Magnon inimestele ja nende igapäevaelus, rituaalide ja esemeid Paleoliitikum ja neandertallane ühiskondades, töötada ja hämmeldust meditsiiniseadmekategooriad keskajast kuni kaasaegse, jube vaha anatoomiliste mudelid ja palju muud . Kogu on põnev ja hoiab mõned Euroopa kõige väärtuslikum objektid eelajalooline periood.

Musée de l’Homme  on avatud iga päev, välja arvatud teisipäev, 10:00-06:00. See sulgeb 1. jaanuaril mai 1. ja esimesel jõulupühal.

Musée de la Marine
pühendatud ajaloo Prantsuse mereväe jõud, see muuseum on praegu suletud olulise rekonstrueerimise kaudu 2021. Selle püsikogude hulka mudelite mereväe pommitamine ja aurikud, täis näiteid väiksem Seacraft ja kanuud, maalid kujutavad mereväe stseene, objektide igapäevaelu kasutada Marines ja muud ajaloolisi esemeid.

National Dance Theatre
Üks parimaid kohti Pariisis näha live tantsuetendused ettevõtete kogu maailmas, teater National de Chaillot etapid mitu näitab aastas. Vaata ametlikul kodulehel täieliku ajakava ja osta pileteid online.

Asukoht ja kontaktandmed

Palais Chaillot  asub Lääne 16 arrondissement Pariisi linnaosas, tihedas kohas vaatamisväärsusi ja valdkondades, sealhulgas Champ de Mars, Jardins du Trocadero (suur avalik aed ideaalne peredele) ja mitmed kaasaegse kunsti muuseumi tasub kulutada aega külastamist.

  • Aadress:  1 koht du Trocadéro et du 11 november
  • Metro:  Trocadero (Line 6 või 9)
  • Bussiliinid:  22, 30, 32, 63, 72, 82

Piletid ja soodushinnaga Vastab

Vaata siit aktuaalse teabe ja sissepääs hinnad muuseumid ja teater de Chaillot. Külalised alla 25 kehtivate ELi passide nautida tasuta sissepääsu; Lisaks muuseumid pakuvad tasuta sissepääs esimesel pühapäeval iga kuu.

Pariisi muuseum Pass hõlmab sissepääs Cite de l’Arhitektuur et du Patrimoine. Kui teil on pass, tuleb kindlasti kasutada seda vaba sissepääs Kollektsiooni!

Kohapeal Teenused, Restoranid ja muud mugavused

Chaillot kompleksis suveniiripood, kus saab osta postkaarte ja meeneid, raamatupood, ja kaks restorani juhuslik hammustus või suupiste: Café de l’Homme ja Café Lucy, nii paikneb Musée de l’Homme.

Kui otsite rohkem formaalne lõuna- või õhtusöök, seal on kohapeal restoran ja kohvik lisatud Teater National de Chaillot, La Maison Pradierin mis teenindab tüüpiline Prantsuse kööki. See on ideaalne koht romantiliseks õhtusöögiks pärast etendust teatri ja vaatega Eiffeli torni ja Champs de Mars, asukoht on pigem parimate Restoran on avatud teisipäevast laupäevani 12:00-06:00 On tulemuste õhtuti hiljem õhtusöök 07:00-11:00 Seal on ka pühapäevane hiline hommikueine 11:00-04:00 lauda reserveerida, helistada +33 (0) 6 37 36 16 16 või saatke e-  chaillotpradier@pradierparis.com .

Vaatamisväärsused Külasta Lähedal

Nagu eespool mainitud, on mitmeid märkimisväärne muuseumid ja kohti, mida külastada Trocadero piirkonnas. Moodsa kunsti fännid, külastada lähedal moodsa kunsti muuseum Pariisi linnavalitsuses ja külgnevad Palais du Tokyo on midagi soovitame.

Kui olete huvitatud ajaloos mood ja stiil, veenduge, et Linnulennutee üle Palais Galliera, vaid viieminutilise jalutuskäigu kaugusel Chaillot keeruline. Selle ajutiste näituste disaini ja stiili ajalugu, retrospektiivid kohta suur “haute couture” disainerid ja austust mood ikoonid on suurepärane.

Lõpuks vaadake meie teejuht 7 kõige huvitavaid asju näha ja teha umbes Eiffeli torn rohkem ideid, kuidas kõige paremini oma aega valdkonnas.

Hoiatus Info Tasku kõnealuses piirkonnas

Kuigi üldiselt ümbrus Palais de Chaillot on üsna ohutu, olema teadlikud, et tasku tegutsevad sageli läheduses, ära suure rahvahulgaga. Loe meie täielikku juhend vältides tasku Prantsuse kapitali ja hoida oma asjad ohutu ja kättesaamatus kohas varastada.