Palais de Chaillot: The Complete Guide

Posted on

 Palais de Chaillot: The Complete Guide

Daudzi tūristi paklupt uz grand kompleksa pazīstama kā Palais de Chaillot neapzinoties, kas tas ir un ko tā var piedāvāt, malā no brīnišķīgu skatu uz Eifeļa torni un Trokadero, protams. Uzcelta 1937.gadā par Universal Ekspozīcijas tajā pašā gadā Parīzē, “pils”, ir mājvieta Nacionālajā Chaillot teātrī, kā arī vairāki muzeji Jums var būt interesē izpētīt.

Cité de l’Architecture et du Patrimoine (arhitektūras un kultūras mantojuma centrs), Musée de l’Homme (muzejs Man), un Musée National de la Marine (Jūras muzejs) visas atrodas sienās sprawling neoklasicisma sarežģīts.

Apmeklētājiem ar interesēm etnoloģija, militārās vēstures un / vai arhitektūras un kultūras, Palais de Chaillot piedāvā daudz interesantu lietu, ko darīt, lai no rīta vai pēcpusdienā, varbūt pirms vai pēc apmeklējot slaveno torni, kas krīt tuvumā.

Vēsture

Šī grandiozs vietā, mūžīgie pārpildīts ar tūristiem un pārdevēji pārdod dažādas nieciņiem un uzkodām, ir sarežģīta un nedaudz draudīgs vēsturi. Pēc nacistu armijas, ar Ādolfa Hitlera vadītās iebruka Parīzē 1940. gadā, iestudējot triumfējošs parāde uz Elizejas laukiem un zem Triumfa arkas, Hitlers apstājās pie Palais de Chaillot. Viņš  rada uz foto savā plašajā terasē  kopā ar diviem saviem darbiniekiem.

Vēlāk, 1948. gadā, tas bija vietā īpašā sanāksmē Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā Asambleja. Pēc Otrā pasaules kara 1945. gadā, kurā miljoniem eiropiešu bija gājuši bojā par kaujas un nāves nometnēs, Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā Asambleja pulcējās tajā pašā vietā parakstīt Vispārējā cilvēktiesību deklarācija.

Tas bija apt vieta, lai to izdarītu, arī ar “Musee de l’Homme” antropoloģija muzeja klātienē.

Uzsver un Muzeji

Atkarībā no tā, cik daudz laika jums un jūsu personīgās intereses, izlemt, kuru kolekcijās Palais vēlaties izpētīt jūsu apmeklējuma laikā. Diemžēl, nav kopīga biļete iekļūšanai visiem trim muzejiem.

 Vai jūs izvēlaties apmeklēt vienu vai visus no tiem, vai pārliecinieties, ka jūs veikt laiks, lai galvu ārā uz lielo, atklātā terasē un baudīt skatu no turienes.

Cité de l’Architecture et du Patrimoine: vēsture Francijas pieminekļu 
Ja jūs interesē vēsturē franču arhitektūras un pieminekļu, šis muzejs  ir potenciāli vērts apmeklēt. Aptverot viduslaiku periodu līdz mūsdienām, muzeja pastāvīgā kolekcija piedāvā apmeklētājiem padziļinātu apskatīt arhitektūras un pilsētu dizaina vēsturē. No romiešu perioda līdz ar gotikas, renesanses un jaunie laiki, jūs nonāksit ar žilbinošas attīstību Francijas un Eiropas arhitektūru, ar tuvu uzmanību pievēršot tādiem elementiem kā skulptūra, vitrāžas, sienu un griestu gleznojumi, un vairāk .

Jaunākās mūsdienu galerijas, atklāja 2007. gadā, stāsta par aptuveni 100 no Francijas visvairāk svinēja modernas ēkas un pieminekļi, izceļot arhitekti, piemēram, Gustavs Eifelis un Jean Nouvel. Tikmēr pagaidu exhabits pie “Cité”, koncentrējoties uz konkrētiem arhitektūras skolu, slavenu arhitektu vai izmaiņas pilsētas ainavām laika gaitā.

Cite de l’arhitektūra et du Patrimoine  ir atvērts no trešdienas līdz svētdienai 11:00 līdz 7 vakarā; vēlu atvēršanas līdz 9 vakarā ceturtdienās.

Slēgts pirmdienās un otrdienās, kā arī gada 1. janvāra, 1. maijā, un 25. decembrī (Ziemassvētki).

Musée de l’Homme 
Šī vecās pasaules antropoloģija, bioloģija, un kultūras vēstures muzejs pēta evolūciju cilvēkiem un viņu sarežģītās sabiedrībās. Atrodas Passy spārnā pie Chaillot muzejs tika atvērts 1938. gadā, gadu pēc Palais Chaillot tika atklāta. Pēc vairāku gadu rekonstrukcijas, kas paredzēti, lai modernizētu un atjaunināt kolekcijas (daļēji dēļ tā pretrunīgo pagātni ), muzejs atsāka 2015. pieprasīšana pieņemt atšķirīgu pieeju no citiem muzejiem antropoloģijā, Musee de l’Homme nes pētījumus no bioloģiskā zinātnes un kultūras vēstures tabulā, kā arī.

Pastāvīgā izstāde piedāvā iespaidīgu klāstu artefaktu, kas saistīti ar vēsturi un attīstību cilvēkiem un cilvēku sabiedrību, pastāvīgo kolekciju koncentrējas uz trīs galvenās tēmas: kas mēs esam, no kurienes mēs nākam un kur mēs esam nosaukumu.

Apmeklētāji pārvietotos pa hronoloģiski sakārtoti sadaļās izstādes atklāt Cro-Magnon cilvēkiem un viņu ikdienas dzīvi, rituālus un artefaktus no paleolītisks un Neandertālietis sabiedrības, izstrādā un mulsinoša medicīnas ierīces no viduslaiku perioda mūsdienu, baismīgs vasks anatomisko modeļus, un vēl daudz vairāk . Kolekcija ir aizraujoši, un pieder daži no Eiropas dārgmetālu objektus no aizvēstures periodā.

Musée de l’Homme  ir atvērts katru dienu, izņemot otrdienas, no 10:00 līdz 6:00. Noslēdzas gada 1. janvārī, 1. maijā, un Ziemassvētku dienā.

Musée de la Marine
veltīta vēsturē Francijas jūras spēku, šis muzejs šobrīd ir slēgts lielos renovācijas izmantojot 2021. Tās pastāvīgās kolekcijas ietver modeļus jūras kaujas un tvaikoņi, pilna piemērus mazāku jūras kuģis un kanoe laivas, gleznas ataino peldošām ainas, objekti ikdienas dzīvē Marines lietots, citas vēsturiskas artefaktiem.

Nacionālais Deju teātris
Viena no labākajām vietām Parīzē redzēt dzīvus deju priekšnesumus no uzņēmumiem visā pasaulē, tad teātris Nacionālais de Chaillot iestudē vairākas rāda gadā. Skatīt oficiālo mājas lapu par pilnu grafiku un iegādāties biļetes internetā.

Atrašanās vieta un kontaktinformācija

Palais Chaillot  atrodas rietumu 16. arrondissement Parīzes rajonā, ciešā sasniedzama atrakcijas un teritorijās, tostarp Champ de Mars, Jardins du Trocadero (liels skvēram ideāli piemērots ģimenēm), un vairākas modernās mākslas muzeju vērts izdevumu kādu laiku apmeklējot.

  • Adrese:  1 Trokadero et du 11 Novembre
  • Metro:  Trocadero (Line 6 vai 9)
  • Autobusu līnijas:  22, 30, 32, 63, 72, 82

Biļetes un atlaides caurlaides

Skatīt šeit, lai pašreizējo informācijas un uzņemšanas cenas muzejiem un teātra de Chaillot. Apmeklētāji zem 25 ar derīgu ES pasu baudīt bezmaksas ieraksts; Turklāt, muzeji piedāvā bezmaksas ieeju pirmajā svētdienā ik mēnesi.

Paris Museum Pass aptver uzņemšanu Cité de l’Architecture et du Patrimoine. Ja jums ir caurlaide, pārliecinieties, lai izmantotu to bezmaksas ieeju šajā kolekcijā!

Onsite pakalpojumi, Restorāni un citas ērtības

Chaillot kompleksā ietilpst dāvanu veikals, kur var iegādāties pastkartes un suvenīrus, arī grāmatnīca, un divas restorānus ikdienas kodiena vai uzkodas: Café de l’Homme un Café Lūsiju, gan atrodas iekšpusē Musée de l’Homme.

Ja jūs meklējat vairāk formāla pusdienas vai vakariņas, tur klātienē restorānu un kafejnīcu pievienots Theatre National de Chaillot, La Maison Pradier, kas piedāvā tipisku franču virtuvi. Tā ir ideāla vieta romantiskām vakariņām šādu izrādi teātrī, un ar skatu uz Eifeļa torni un Elizejas de Mars, atrašanās vieta ir diezgan nepārspējams Restorāns ir atvērts no otrdienas līdz sestdienai no 12 vakarā līdz 6 vakarā uz veiktspēju vakaros vēlāk vakariņas tiek pasniegtas no 7 vakarā līdz 11 pm ir arī svētdiena vēlās brokastis no 11 rītā līdz 4 pm lai rezervētu galdiņu, zvaniet +33 (0) 6 37 36 16 16 vai sūtiet e-pastu uz  chaillotpradier@pradierparis.com .

Apskates vietas un atrakcijas, lai apmeklētu tuvumā

Kā minēts iepriekš, ir vairāki vērā ņemami muzeji un vietas apmeklēt ar Trocadero zonā. Par modernās mākslas cienītājiem, apmeklēt tuvējo Modernās mākslas muzejs Parīzes pilsētas un blakus Palais du Tokiju ir kaut kas, mēs iesakām.

Ja jūs interesē vēsturē modes un stila, pārliecinieties Beeline nekā uz Palais Galliera, tikai piecu minūšu gājiena attālumā no Chaillot kompleksa. Tās pagaidu izstādes par dizainu un stilu vēsturi, retrospektīvas par lielu “haute couture” dizaineri un tributes modes ikonas ir lieliska.

Visbeidzot, skatiet mūsu ceļvedis 7 visvairāk interesantas lietas redzēt un darīt ap Eifeļa torni, lai iegūtu idejas par to, kā veikt lielāko daļu sava laika šajā jomā.

Vārds brīdinājums par kabatzagļiem šajā apgabalā

Kaut arī vispārējā teritorija ap Palais de Chaillot ir diezgan droša, ir jāapzinās, ka kabatzagļi darbojas bieži tuvumā, izmantojot lielo pūļa. Lasiet mūsu pilnīgu ceļvedi izvairoties kabatzagļi Francijas galvaspilsētā, un saglabāt savu mantu drošību un nepieejamā zagļiem.