Par Capitoline Muzeji un Capitoline Hill Romā

Posted on

Par Capitoline Muzeji un Capitoline Hill Romā
Ar Capitoline Muzeji Romā, vai Musei Capitolini, satur kādu no Romas lielākajiem mākslas un arheoloģisko priekšmetu. Patiesībā viens muzejs sadalīts divās ēkās – Palazzo dei Conservatori un Palazzo Nuovo – tā Capitoline Muzeji sēž atop Capitoline Hill, vai Campidoglio ēkā, kas ir viens no slavenā septiņiem pakalniem Romā. Aizņem vismaz kopš 8. gadsimta pirms mūsu ēras, Capitoline Hill bija joma seno tempļi. Ar skatu uz Romas Forumu un Palatine Hill ārpus, tas bija un ir ģeogrāfiskais un simboliskā pilsētas centrā.

Muzeji tika izveidota saskaņā ar pāvesta Klementa XII 1734, padarot tos pirmos muzejus pasaulē atvērti sabiedrībai. Jebkuram apmeklētājam ar interesi izprast vēsturi un attīstību Romā no senā laikmeta līdz renesanses, tad Capitoline muzeji ir jāredz

Lai nokļūtu Capitoline Hill, lielākā daļa apmeklētāju uzkāpt Cordonata, elegants, monumentāls kāpnes projektējis Mikelandželo, kas arī paredzēti arī ģeometriski rakstaina Kapitolija laukums augšpusē kāpnēm. In centrā Piazza stāv bronzas statuju imperatora Marka Aurēlija uz zirga. Lielākā bronzas statuja no romiešu senatnē, versija par Piazza faktiski kopija, oriģināls ir muzejā.

Palazzo dei Conservatori


Kā jūs stāvēt pie augšpusē Cordonata, tad Palazzo dei Conservatori ir jūsu tiesības. Tā ir lielākā ēka Capitoline, un tas ir sadalīts vairākās sadaļās, tostarp conservators “Apartments, pagalmā, uz Palazzo dei Conservatori muzejs un citas zāles. Tur ir arī kafejnīca un grāmatnīca atrodas šajā spārnā Capitoline.

Palazzo dei Conservatori ir vairāki slaveni mākslas darbi no antīkajiem laikiem. Primārais no tiem ir Viņa-Wolf bronzas ( La Lupa ), kas aizsākās piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras, un tas ir de facto simbols Romas. Tajā attēlots Romulus un Remus , seno dibinātājiem Romā, zīšanu ir viņa-vilks. Citi labi pazīstami darbi no seniem laikiem ir Il Spinario , pirmo gadsimtu pirms mūsu ēras marmora zēnam noņemot ērkšķis no viņa kājām; sākotnējais jātnieka statuja Aurēliju, un fragmenti no milzu statuja Emperor Constantine.

Romas leģendas un triumfē arī izstādīti freskas, statujas, monētas, keramikas, un senās rotaslietas no Palazzo dei Conservatori . Šeit jūs atradīsiet attēlojumu pūniešu kari, uzraksti romiešu maģistri, pamatiem seno templi veltīts Dieva Jupiters, un apdullināšanu kolekcija statujas sportistiem, dievu un dieviešu, karavīri, un imperatoru sākot no dienu laikā kopš Romas impērija ar baroka laika posmu.

Papildus daudziem arheoloģiskajiem atradumiem ir arī gleznas un skulptūras no viduslaiku, renesanses un baroka māksliniekiem. Trešajā stāvā ir attēlu galerija ar darbiem Caravaggio un Veronese, among others. Ir arī ļoti slavena krūšutēls galvas Medusa sculpted ar Bernini.

Galleria Lapidaria un Tabularium

Pazemes eja, kas ved no Palazzo dei Conservatori uz Palazzo Nuovo ir īpaša galerija, kas atver uz skatu uz Romas forumu. Galleria Lapidaria satur epigraphs, epitaphs (kaps reģistrēšanos) un pamatu divu seno romiešu mājās. Tas ir arī, kur jūs atradīsiet Tabularium , kas satur papildu pamatus un fragmenti no senās Romas. Iet caur Galleria Lapidaria un Tabularium ir lielisks veids, kā iegūt labāku izpratni par Senās Romas un iegūt unikālu skatu uz Romas forumu.

Palazzo Nuovo

Kamēr Palazzo Nuovo ir mazāks par diviem muzejiem Capitoline, tas ir ne mazāk iespaidīgs. Neskatoties uz tās nosaukumu, “jaunā pils” ietver arī daudzus objektus no senatnes, tostarp lielu lounging statuja ūdens dieva nosaukumu “Marforio”; grezni sarkofāgi; statuja diskobols ; un mozaīkas un statujas atguvusies no Adriāna villas Tivoli.

Capitoline Muzeji Apmeklējot informācija

Atrašanās vieta: Piazza del Campidoglio 1, uz Capitoline Hill

Darba laiks: Katru dienu 09:30 līdz 7:30 (pēdējā ieeja 6:30 pm), aizver at 2:00 gada 24. decembrī un 31. slēgts pirmdienās un 1. janvāri, 1. maijā, 25. decembrī.

Informācija: Pārbaudiet mājas lapu par atjaunināto stundas, cenām un īpašiem notikumiem. Tel. (0039) 060608

Uzņemšana: € 15 (no 2018). Tie, ar 18 vai virs 65 maksā € 13, un bērnus, 5., un saskaņā ievadīt brīvu. Saglabāt uzņemšanas ar romu Pass.