Parduotuvė, Restoranas ir muziejus valandas Prancūzija

Posted on

Darbo laikas, grafikai ir Tipinės valandas Prancūzija

Parduotuvė, Restoranas ir muziejus valandas Prancūzija

Atvykimas į Prancūziją, galite sau atsižvelgdamas susidoroti su daugiau nei jet lag, kai kalbama apie laiko. Jūs taip pat pastebėsite, kad valgomasis, apsipirkti ir pažintinės turi sulenkti Prancūzijos grafiką. Vietoj kovos su ja, pasiduoti tipiškų valandas Prancūzijoje. Naudokite šį vadovą, kad būtų lengviau reguliuoti.

Tai užtrunka keletą dienų patekti į Prancūzijos gyvenimo ritmą. Iš pradžių jums rasti sau stengiasi apsipirkti ar aplankyti muziejus, kai ji buvo uždaryta … ir renkasi vėlai pietūs yra tikras ne eiti; Dauguma restoranų uždaryti 2pm.

Prancūzijos Parduotuvės

Prancūzijos parduotuvės linkę būti atviri rytais iki vidurdienio, ir daugelis (jei ne dauguma) Uždaryti nieko iki trijų valandų pietums. Jie paprastai iš naujo atidaryti 2,30 arba 3 val. Prancūzijos pietuose, gyvenimas įgauna karštą šalyje ritmą. Taigi jūs rasite maisto parduotuvės ypač atidarymo anksti ir būna iki vėlumos. Jie gali uždaryti pietums (ypač mažuose miesteliuose ir kaimuose), o pagrindinių kurortų jie atidaryti labai ilgas valandas.

Beveik kiekvienas parduotuvė uždaryta sekmadieniais , taip pat, todėl nereikia planuoti vizitą į miestą, jūs visada svajojo pamatyti ant poilsio dienos, nes jie pailsėti. Tai įstatymas. Tik parduotuvių, kurios parduoda maisto yra teisiškai leidžiama palikti atidarytas, Prancūzijoje, nors daugybė parduotuvių daryti puikuotis reglamentus. Jei lankotės per sekmadienį, ir reikės ką nors ne visi iš parduotuvės, jį nusipirkti šeštadienį!

Prancūzijos Muziejai

Jūs manote, kad muziejai turėtų likti atvira visą dieną.

Na, kai kurie, bet kai kurie ne, todėl jūs galite gauti sugauti dėmesį. Nėra nieko daugiau nelinksma kaip sukant iki vidurdienį rasti turite laukti 3 valandas, kol atrakcionai norite pamatyti atveria dar kartą.

Prancūzijos restoranuose ir kavinėse

Tais valandoms, restoranų ir kavinių atgyja. Jei neturite sugauti pietūs pietų metu, tu gali eiti alkanas kelias valandas (ypač mažesniuose miestuose ar net vidutinio dydžio miestuose).

Prancūzijos dinnertime paprastai vėlai, maždaug 8 val.

Kaip susidoroti

Geriausias būdas susidoroti yra tiesiog pasiduoti. Gaukite savo pusryčius ryte, kai nuostabių kepyklos ( BOULANGERIES ) yra atviri ir bandelės yra švieži. Užsakyti Café au išgerti kavos ir kimšti (ir, taip, jei kavinė neturi bandelėmis galite imtis savo). Apsipirkti ar aplankyti atrakcionų iki pietų, o tada imtis gražią, ilgas, neskubantis Prancūzijos pietus. Vėliau galite atnaujinti savo Lankytinos vietos, po vakarienės.

Yra keletas spragų taisyklių, nors, jei jūs neturite jaustis kaip lenkimo Prancūzijos planavimas bus. Štai keletas patarimų, kaip gauti aplink Prancūzijos būdu:

  • Ieškokite parduotuvių ir restoranų, kurie turi frazė non-stop “lange. Tai nereiškia, kad tai yra vieta, visuomet atvira. Iš tiesų, net tie, kurie sako, 24h / 24 7j / 7, kuris, kaip manoma, reiškia 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, galite uždaryti nenuspėjamai. Kas “non-stop” nereiškia, kad ji nebus uždaryti-žemyn iš dienos atidarymo viduryje. Pavyzdžiui, restoranas nebus uždaryti tarp pietų ir vakarienės metu, ar parduotuvėje nebus uždaryti pietums.
  • Vienas iš būdų, mano vyras ir radau elgtis su Prancūzijos muitinės yra suskaičiuoti pietų pertrauką kaip prastovos laiką. Mums būtų patraukti greitai sumuštinius iš greito sustojimo kavinėje, o gal ir butelį vyno, ir grįžti į savo viešbutį ir pailsėti už poros valandų. Tokiu būdu, mes visada būtų tiekiama energija, kai viskas yra iš tikrųjų vyksta Prancūzijoje: po pietų.
  • Net jei parduotuvės nedirba, tai nereiškia, kad jūs negalite langas parduotuvė. Net jei muziejai užrakinta, jūs vis dar galite aplankyti juos. Ne, jūs negalite eiti į vidų, bet jūs galite pamatyti išorėje. Dauguma katedrų yra stulbinantis, lauko ir. Daugelis muziejų įsikūręs istorinių vertybių, ir vien tik architektūra verta pamatyti.

Jūs taip pat gali paleisti į panašias problemas, o aplankyti sezono. Viešbučiai, parduotuvės, lankytinos vietos, kartais net turizmo biurai mažyčių kaimelių, uždarė visiškai arba sumažintas valandas. Tai paprastai nuo Kalėdų iki sausio ar vasario. Būtinai patikrinkite priekį.