Parim aeg külastada London

Posted on

 Parim aeg külastada London
Kerge aastaringselt temperatuur ja sotsiaalne kalender, mis kunagi sulgub, ei ole olemas sellist asja nagu halb aeg külastada London. See tähendab, et külastajate arv nii välismaal ja ümber UK paisub suvekuudel, kui kooli välja ja talvel puhkus jooksul. Niisiis, et vältida ummikuid, parim aeg külastada London on ajal õla hooaega hilistalvel / varakevadel (jaanuar aprillini; va lihavõttepühad) ja sügisel (september kuni november).

Ilm London

London on maine on vihmane ja külm linn, kuid see pole päris täpne. Paljud USA linnad (sealhulgas New York) on tegelikult rainier kui London. Kuigi London ei kipuvad olema hägune, London on tegelikult riigi kuivem linna ja kogemusi neli aastaaega – mõnikord kõik ühe päevaga.

Winters harva kasta alla 40 F (4 ° C) ja lumi on haruldane veider plahvatuse kerge lumesadu harva kogunemist. (Väga harva võib juhtuda mis tahes kogunemise linna ja selle lennujaamade peatub.) Days lühikesed talvel, kui päike loojub umbes 16:00

Kevad saabub alguses Londonis ja hea ilmaga õitsevad puud mõnikord areneva juba veebruari lõpus. Keskmiselt kevadel ja sügisel kipuvad olema Londoni rainiest kuud, kuid see ei ole suur erinevus muudel aastaaegadel.

Suvi London on suhteliselt mugav võrreldes teiste Euroopa pealinnades, kus päevane temperatuur 70s F (20s C); Siiski esineb sageli nädala või kahe äärmise kuumuse ja niiskuse suhtes temperatuurid ulatudes 90 F (32 ° C). London ei ole varustatud lämbe ilm, nagu paljudes kohtades – sealhulgas mõned Londoni metroo read – pole kliimaseade. Aga sooja ilmaga toob välja Londoni droves ja suvel toob pikas päevavalgel (päike ei sea kuni umbes 11 pm).

Kõrghooaega Londonis

Suvi on Londoni kõrghooaega ja võite oodata pikad read turismiobjektid ja kõrge tube hotellides. Põhiliste vaatamisväärsuste, nagu London Eye ja Tower of London, saate eelnevalt broneerida pileteid online mitu kuud ette.

Kuna enamik muuseume on tasuta (trellitatud Erinäitused), ei ole vaja eelnevalt broneerida; Siiski, et vältida rahvahulgaga minna päeva alguses ja jätke nädalavahetusel külastusi London muuseumid on populaarne peresõbralik ajaviide britid elavad väljaspool linna.

Tänu arvu hotellid, hostelid ja Rentima saadaval London, seal puudust valik, kui tegemist on majutus, kuid raamatu ette, et vältida pettumust.

Nagu iga suur Euroopa linna, London on ka hõivatud jõulude ajal. Ühistransport on saadaval jõulupühal ja piiratud kohta jõulupüha (26. detsember). Enamik London kuulsaim vaatamisväärsusi ja ettevõtted on suletud jõulupüha ja teine ​​jõulupüha.

Ajal Briti koolivaheaegadel, linn on ka ülekoormatud. Koolivaheajad toimuvad suvel (tavaliselt juulist septembrini); jõulu ja lihavõttepühad; ja “semestrivaheaeg:” sügisel semestrivaheaeg tavaliselt oktoobri lõpuks ja kevadel semestrivaheaeg on tavaliselt veebruari keskel.

jaanuar

Kuigi peate talvemantlit, jaanuar-linna külmem kuu on suurepärane aeg külastada Londonis puhkus hordide on hõrendatud.
Sündmused, et kontrollida:

 • 1. jaanuaril ümbritsevatel tänavatel Piccadilly võõrustab Londoni uusaasta Parade . Sa võid osta tribüün piletid festivalile ja paraad ette.
 • Esimese kahe nädala jaanuaril sisseoste nõrkemiseni jaanuarikuu müügiga. Tulemus kõrge tänavatel (peamine shopping läbikäidavad) nagu Oxford Street ja Regent Street ja kultuuripärandi kaubamajad nagu Harrods , Selfridges ja Fortnum & Mason .
 • 25. jaanuar on Burns öö, austusavaldus Šoti luuletaja Robert Burns, mida tähistatakse kogu Ühendkuningriigis Šoti-teemastatud toidu ja joogiga serveeritakse palju pubisid ja mõned restoranid. (Seal on tavaliselt Haggis kaasatud.)

veebruar

Kuna kevadel semestrivaheaeg langeb kuu keskel, on rohkem laste ja perede London veebruaris võrreldes jaanuariga, kuid see on ikka hea kuu külastada-eriti kui sa ei liigu koos lastega.

Sündmused, et kontrollida:

 • Tähista Hiina uusaasta Londoni Chinatown väikese paraad ja erinevate pidustuste.
 • Ystävänpäivä on au paljudes London restoranid erimenüüd või pidulik sisekujundus. (Tabelid kahele top London restoranid tuleks ettetellimisel.)

märts

Kevad on üks parimaid korda külastada, sest London on selline roheline linn ja on täis parke, puud ja lilled.

Sündmused, et kontrollida:

 • Püha Patricku päev on au Trafalgar Square koos London St Patricku päev Festival , mis toimub tavaliselt nädalavahetusel lähim Püha Patricku päev (märts 17). Mis märkimisväärne Iirimaa elanikkonna oodata rahvahulgad Londoni paljud iiri pubid.
 • Ühendkuningriigis, emadepäeva langeb märtsis (kuupäev varieerub põhineb Christian kalender), nii et oodata asju nagu ema-teemaline pärastlõuna teesid ja erimenüüd mõnedes restoranides.

aprill

Ära unusta oma vihmavarju, kui kevadel saab natuke vihmane. Ülestõusmispühade (suur reede ja teine ​​ülestõusmispüha) mõnikord langevad juba märtsis või nii hilja kui mais. Oodata pika nädalavahetuse tuua rahvahulgad, sulgurid ja pidustused. Koolid on tavaliselt suletud kaks nädalat ümber lihavõtted.

Sündmused, et kontrollida:

mai

Mai on algusest tipp turismihooajal, kuid see on ilus aeg külastada, sest ilm. On kaks mai riigipühadel (riigipühad kui pangad ja paljud ettevõtted on suletud). Nad tavaliselt toimub esimene ja viimane esmaspäeviti kuu.

Sündmused, et kontrollida:

 • Ehe Briti Chelsea Flower Show on viie päeva tähistamine kõik asjad lille ja toimub Kallis naabruses Chelsea.

juuni

Sotsiaalne kalender on täies hoos juunis, ja linn on Täpötäysi rahvusvaheliste ja Briti turiste, nautida lisatunde päevavalgust.

Sündmused, et kontrollida:

 • Pilet Värv (Kuninganna sünnipäev Parade) ulatub Buckinghami palee ja sisaldab välimus Tema Majesteet kuninganna. Pead riietuda jaoks sündmus ja osta piletid ette.
 • Pride London meelitab hinnanguliselt üks miljon külastajat linna ja paljud LGBT ürituste, sealhulgas paraad, toimub umbes Oxford Street.
 • Wimbledon , maailmakuulus tenniseturniir, mõnikord algab juuni lõpus.

juuli

Juuli on Londoni kuumim kuu ja üks selle kõige kiiremal ja kõige elava.

Sündmused, et kontrollida:

 • On tonni muusikafestivalid toimub Londonis suvel, kuid kõige kuulsam on Proms , kahe nädala seeria kaasaegse ja klassikalise muusika kontserdid Royal Albert Hall South Kensington.

august

Nagu juulis, augustis on soe ja rahvarohke. Seal on Pangapüha viimasel esmaspäeval kuus.

Sündmused, et kontrollida:

 • Notting Hill Carnival on üks Euroopa suurimaid tänava isikutele. Tähistamine Londoni West Indian kogukonna korral toimub kogu suve Bank Holiday nädalavahetusel.
 • Carnaval del Pueblo  kiitusega Ladina-Ameerika kultuuri ja toimub Burgess Park.

september

Nagu koolis algab uuesti ja ilm läheb külmemaks, rahvahulgad hakkavad õhuke Londonis, mistõttu on suurepärane aeg külastada.

Sündmused, et kontrollida:

 • Pakatav loominguline ja erinevaid üritusi, Thames Festival toimub kahe esimese nädala jooksul kuus.

oktoober

Oktoober toob veidi vihma, kuid natuke vähem inimesi.

Sündmused, et kontrollida:

november

November on ka hea aeg külastada, ilm on taganemise veelgi enam rahvahulgad on üsna väike.
Sündmused, et kontrollida:

 • Bonfire Night või Guy Fawkes päeva tähistatakse 5. novembril kogu Ühendkuningriigis ja mälestab Guy Fawkes “rike õhkida House parlamendi. On ilutulestiku näitab jaanituli kogu linna.
 • Massiivne linnapea Show on töötada paraad ja show, ja see sulgub palju Londoni päev. See on tasuta vaadata rongkäik, kuid pileteid müüakse jaoks tribüünidel.

detsember

Detsembris London on praktiliselt pakatav pidulik cheer. Linna sätendab jõulud tuled (eriti ümber Oxford Circus) ja paljud puhkus turgudel. Jõulupüha ja teine ​​jõulupüha (26. detsember) on mõlemad riigipühad ja kõige äri suletakse. Umbes pühade ajal, seal on piiratud transport ja ühistransporti pole jõulupühal.

Sündmused, et kontrollida:

 • On aastavahetus, London paneb suur ilutulestikuga Thamesi jõel. Piletid alati müüa varakult välja