Parim aeg külastada Singapur

Posted on

 Parim aeg külastada Singapur
Otsustavad parim aeg külastada Singapuri sõltub sellest, kas soovite vältida hõivatud perioode festivalid või omaks rahvahulgad ja liituda lõbus. Kui soovite, et maksimeerida kuiva ilmaga, parim aeg külastada Singapur on suvekuudel juuni, juuli ja august.

Singapur on tõsine sulatusahi erinevate religioonide ja etniliste rühmade, eriti Hiina, malai ja India. Plus, väike saareriik, mis on linnriik, on üks suurimaid protsendid võõrtööliste maailmas. Nii palju erinevatest rahvustest ühes kohas, seal on alati midagi tähistada! Võite ootamatult leida ennast keset tohutu festival või tänaval rongkäigu sa ei tea tuli.

Ilm Singapur

Singapur asub väga lähedal ekvaatori. See on lihtsalt 85 miili lõuna linna. Sa ei saa kunagi külm Singapur, kui see on sellepärast, konditsioneer on alatasa fikseeritud maksimaalse sees palju kaubanduskeskused. Muuseumid ja filmi kino on veel hullem-võtta jope! Temperatuurid jäävad samaks aastaringselt, koos tõusud 88 kraadi Fahrenheiti ja mõõnad keskel 70s.

Paljud esmakordne reisijatele Singapur on üllatunud, et näha nii palju haljasalasid ja arvukus matkaradadest. Nad ootasid futuristliku linn, kus hingetu betooni ja liigub kõnniteed on asendatud kõik rohelus. Aga saare jääb roheline põhjusel: Singapore saab palju thundershowers. Erinevalt ülejäänud Kagu-Aasias, kus on vähe pole vihma tipptundidel kuiv hooaeg, ootamatu dušid pop up sageli Singapuris. Õnneks nad tavaliselt ei kesta kaua, ja päike naaseb tõsta niiskus.

Keskmine õhuniiskus Singapur on alati üle 80 protsendi.

Sademeid on enamasti järjepidev aastaringselt, välja arvatud täiendavate vihma november, detsember ja jaanuar. Singapur kogeb vesiseim kuud mussoon hooajal novembrist jaanuarini.

Mida teha, kui sajab Singapur

Singapur keskmised 178 vihmase ilmaga aastas-see on peaaegu üks kahe päeva aastas natuke vihma! Koos omavahel maatriksi kaubanduskeskused, sise toidu kohtud ja kohalikel turgudel, on palju maailmatasemel muuseumid Singapur nautida läbimisel dušid.

Suitsu ja vine Sumatra

Singapur saab ennustatav haze ja suitsu igal aastal kaldkriipsuga ja põletada põllumajanduse tulekahjude raev kontrolli ümberkaudsetes Sumatra, Indoneesia, vaid läände. Tekkivat saastet need tulekahjud on ainult üks näide sellest, kuidas jätkusuutmatu palmiõli istanduste muutunud ökoloogiline katastroof. Vaatamata pahameeletorm valitsuse, tulekahjud tavaliselt algab mai paiku ja võib jätkata kogu keemiline suvekuudel.

Muutused tuule suund mõnikord viia vine ära nii kiiresti kui ta tuli, siis ei tohiks vältida külastavad kui sa juba kannatavad hingamisteede probleeme. Nendel päevadel, kui osakeste tase tõuseb liiga kõrgeks, õhk võib ärritada silmi ja põhjustada lämbumist. Kohalikud sageli valida kandma kaitsemaskid kui vine tegemist; saad sinu igal apteek.

On mõned aastad, osakeste tasemele õhus tõuseb üle “ohutu” künnised, sundides mõned ettevõtete sulgemine. Travelers hingamishäiretega peaks kontrollima haze Singapur kodulehel loodud National Keskkonnaagentuur et näha, kas haze on tõsises ohus. On mõned väga udune päeva varem, elanikud on soovitatav vähendada väljas aega ja jääda siseruumidesse.

Riigipühad Singapur

Residendid Singapur nautida 11 riigipühadel aastas mahutada nelja suuremate religioossete rühmade (budist, moslem, Hindu ja Christian). Mõned ilmalik pühad nagu uusaasta (1. jaanuar) ei ole seotud konkreetsete rühmade ka täheldatud.

Mõned festivalid nagu Lunar uusaasta span palju kauem kui ühe päeva, ja kohalikega taotleda puhkus, enne või pärast maksimeerida aega. Ettevõtete omanduses teatud rahvusrühmad võib veel suletud järgides ja reisimine võib olla mõjutatud.

Kui riigipüha langeb pühapäeval, ettevõtete sulgeb esmaspäev asemel. Ministeerium Manpower seab riiklikke pühi Singapur igal aastal. Kontrolli oma kalendris, kui oma aega Singapur on lühike.

Paljud festivalid ja pühade Singapur põhinevad lunisolar kalendrid, nii kuupäevad muutuvad aasta-aastalt.

Pühadel erinevad etnilised rühmad. Regulaarne pühad Singapur sisaldama:

 • Uusaasta (jaanuar 1)
 • Hiina uusaasta (kaks päeva tähistatakse kas jaanuaris või veebruaris)
 • Suur reede (märtsis või aprillis; kuupäevad erineda)
 • Labor Day (mai 1)
 • Vesaki Day (kuupäevad on erinevad; tavaliselt maini)
 • Hari Raya Puasa (kuupäevad erinevad sõltuvalt Ramadan)
 • National Day (august 9)
 • Hari Raya Haji (kuupäevad erineda)
 • Diwali (Deepavali) (kuupäevad on erinevad; tavaliselt oktoobris või novembris)
 • Jõulupüha (25. detsember)
 • Valimispäeva üldvalimised ja presidendivalimiste päeva on puhkepäevad

Kõrghooaega Singapur

Nagu tavaliselt, reisides ajal suur riigipühadel võib olla lõbus, kuid eeldada kõrgemaid hindu majutust. Hotellid sageli paisutavad hinnad suurenenud nõudlus, eriti ajal Lunar New Year.

Festivalid ja üritused Singapur

Halvima stsenaariumi külastate Singapur on omakorda üles vaid päev või kaks pärast suurt festivali. Halva ajastuse, saate tegeleda rahvahulgad ja kõrgemad hinnad ilma saada nautida festivali ise. Suurim festivalid mõjutavad transpordi ja majutuse Singapur on jõulud (jah, üks 25. detsembril), Lunar uusaasta jaanuaris või veebruaris, Ramadan, ja National Day. Leiad palju väiksemad üritused, paraadid ja pidustused nautida teiste Aasia festivalidel.

kevad

Spring Singapur avalöögi riigi kuiv hooaeg, mistõttu on enamasti meeldiv aega külastada. Temperatuurid on tavaliselt umbes 76 kraadi Fahrenheiti järgi.

Sündmused, et kontrollida:

 • Singapur International Film Festival on riigi kõige pikema iseseisva kultuurisündmus. See toimub igal aprillil.
 • Mais Singapore Airlines sponsorid Singapore Airlines International Cup. Tänu $ 3 miljonit auhinna, see on üks Aasia rikkaim hobuste võidusõidu üritusi, meelitades hordide Turf Club.

suvi

Suvi on Singapuri dryest hooajal ja üks populaarsemaid külastajate seas, aga sa peaksid kaaluma õhukvaliteedi, kui külastate. Vaatamata palju vaeva, et ohjeldada kaldkriipsuga ja põletada põllumajanduse tavasid naabruses Sumatra, nad jätkavad ja suitsu ja uduvine luua õhu halva et kvaliteet drosselid kuni kohalikega ja reisijate igal suvel.

Sündmused, et kontrollida:

 • Singapur Toidu Festival on kuuajaline tähistamine toitu.
 • Suur Singapur Müük on taevas ostukottide. Maist kuni juuli kaubamajad, kaubanduskeskused, ja üksikute butiigid pakuvad uskumatu allahindlusi ja võõrustada hilisõhtul shopping üritusi.

kukkuma

Varasügisel näeb pausi turistide liikumist, mis laastab suvel. Kui sa tuled varakult, võite ka osta päris lõpus Suure Singapur Müük.

Sündmused, et kontrollida:

 • Singapuri Grand Prix on osa Vormel World Championship. See toimub igal sügisel Marina Bay Street Circuit.

talv

Isegi veebruar sageli kuivem kuu Singapur, ikka keskmised kaheksa päeva vihma. Näete palju elanikke, kes vihmavarjud üldse korda; need kasulikud nii kuum päike ja ootamatu vihma.

Sündmused, et kontrollida:

 • Chingay Parade on aastane paraad, mis toimub veebruaris. Värvikas tseremoonia tähistab sünnipäeva Hiina jumalused.
 • ZoukOut üks Aasia suurimaid tantsumuusika festivalid, toimub igal aastal detsembris.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *