Parim Nudist rannad Baleaarid

Posted on

Ei ole puudust nudist rannad Hispaanias, eriti ranniku Baleaari saared. Mis ilus ilm ja suhteliselt muretu kultuuri, paljud reisijad on “riietevaba” sordi otsima Hispaania rannad puhkepiirkonnas.

Baleaari saared Ibiza, Mallorca, Menorca ja Formentera on mõned kõige populaarsem rand sihtkohtadesse Hispaania, millest enamik on nudist rannad.

Kuid nagu külastavad rand, teha oma teadusuuringuid, enne kui planeerida oma reisi, sest mitte kõik rannad on samad reeglid, ja mõned võivad olla üksildane kui teised. Sõltuvalt sellest, kuidas innukalt te ribad alla teiste ees, teades, mis rannad pakuvad parimat alasti päevitamiseks on oluline.

Pea meeles, et rannad on ainus koht, kus riided on õiguslikult vabatahtlik riigis. Kuid paljud hispaanlased ja naturists üle maailma osalema iga-aastase protesti jooksmine Bulls nimetatakse Pamplona jooksmine Aktid, ja mõned naturists isegi nautida alasti rattasõit.

Sa Caleta: Ibiza

Vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Playa d’en Bossa ja suhteliselt lähedal Ibiza lennujaamas lõunakaldal saare Sa Caleta rand on suhteliselt eraldatud punane kalju vooderdatud rannas, et on ka üks parimaid paella restoranid Baleaarid. Kui otsite süüa Sa Caleta restoran, broneerida laua ette, ja kui sa tõesti tahad nautida terve päeva rannas, sinna juba see väike, erarand täitub kiiresti, eriti suvel .

Playa Aigues Blanques: Ibiza

Tuntud ka kui Aguas Blancas, Playa Aigues Blanques kirde rannikul Ibiza on üks populaarsemaid alasti rannad kinni päikesetõusu ja alustada oma päeva päevitamiseks. Asub Cala de Sant Vicent, see rand on suhteliselt eraldatud ja kaitstud kaljud, mis toodab punane mustuse saab kasutada kogu keha koorija. Vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel San Carlos, kus saab nautida suurepäraseid Hispaania toitu Restaurante Cima del Mar, see rand muudab täiuslik päev-reisi saarel.

Platja des Cavallet: Ibiza

Platja des Cavallet asub venitada maa lõunarannikul Ibiza lähedal Ibiza Town ja on suurepärane vaade Formentera saare. Kuid tänu oma lähedal populaarne turismisihtkoht (ja lennujaam) Ibiza Town, see rand saavad pigem rahvarohke ajal kõrge turismihooaega. Des Cavellet on tõmmatud kahe äripindasid Ibiza; kui sa oled näljane, saate pea El Chiringuito Es Cavallet põhja pool või Chiringay lõuna pool mõned autentne Baleaari toidud.

Espalmador: Formentera

Asustamata saarel Espalmador lihtsalt maha Kirde rannikul Formentera on ainult paadiga, mistõttu on ideaalne nudist põgeneda inimestele, kes soovivad päevitada alasti, kuid ei taha tegeleda tohutu rahvahulgaga. Kuigi näete valge liivarandu Espalmador Playa de Illetes, tugev undercurrent siin muudab äpardunud püüda ujuda üle. Selle asemel, broneerida parvlaevaga lähedal sadamas La Savina ja nautida lõõgastav päev suhtelise vaikne.

Platja de Llevant: Formentera

Platja de Llevant asub idarannikul mõne miili lõuna põhjatipus Formentera ja on tuntud kui “ametlik” alasti rannas saarel. Parim aeg minna on üldiselt mais ja septembris, kui turismihooaeg on veel tegelikult kiirenemist või on hakanud just vaibuma. Platja de Llevant on kergesti ligipääsetav bike sadamast, kuid veenduge, et jõuda enne keskpäeva võita ühepäevase kes ettevõtmise üle Formentera Ibiza kui soovite saada hea koha valge liivaga.

Playa Es Trenc: Mallorca

Asub lõunakaldal Mallorca, Playa Es Trenc peetakse üheks kõige ilusad rannad saarel. Vahel asuv populaarne turismisihtkoht Colonia Sant Jordi ja vähem arenenud küla Ses Covetes, Es Trenc pakub lihtsat juurdepääsu hotellid, restoranid ja kauplused, kui sa väsinud, millega nähakse ette päikese käes.

Caló d’en Rafelino: Mallorca


Kuigi tehniliselt rohkem abajas kui terve rand, üksildane Caló d’en Rafelino on vaid lühikese viieminutilise jalutuskäigu kaugusel väikelinnas Cala Morlanda idarannikul Mallorca. Asub vahel S’Illot ja Porto Cristo, siis ei ole liiga kaugel baarid, vannituba, hotellid ja erasektori villasid rentida kui loodate jääda lähedal.

Caló d’en Rafelino on populaarne sihtkoht nudistide, kes tahavad vältida suuri rahvahulki, sest see on suhteliselt peidetud ja nõuab natuke jalutama (ja sa pead teadma, et on olemas!).

Platja Coll Baix: Mallorca

Kui sa tõesti tahad saada eemale turistide rahvahulgaga ja nautida peaaegu täielikult erarand ise, rändamine, et Coll Baix Põhja Mallorca on kindlasti rõõmu. Võite võtta paadi või autosõidu kaugusel sadamast Alcudia juurdepääsu sellele eraldatud rannale, kuid pidage meeles, et parklas on pisut alla poole miil rannast ise.

Playa Son Bou: Menorca

Mööda Kesk lõunakaldal Menorca, Playa Son Bou on peresõbralik kohtades, mis pakub osades alasti päevitamiseks, eriti lõpus rannas. Vaid üle miil, Son Bou on pikim rand Menorca, ja te saate seda kasutada, kui kõndides üle tee Santo Tomás Resort populaarne põgenemine sihtkohta lähedal. Seal on palju lähedal baarid, kauplused ja muud majutust juhul, kui soovite jääda ranna lähedal.

Playa de Algaiarensi: Menorca

Sest rohkem üksildane seiklus teie reisi sihtkohta Menorca, pea üles põhjarannikul lähedal Cala Morell kogumi rannad tuntud Algaiarensi. Et saada Siin saate autosõidu kaugusel Ciutadella, kuid pidage meeles, tee suunas rannas algab Poligno ja varuma tarvikud, enne kui minna nii ei ole võimalusi või lähikonnas kauplused Playa de Algaiarensi. Parim osa sellest rand, erinevalt teistest nimekirja, on see, et parklas on ainult ruumi 200 sõidukit, mis tähendab, te ei tohiks kunagi näha rahvahulga kogu venitada kuldse liivaga.