Paris Carrousel du Louvre Alışveriş Merkezi All About

Posted on

 Paris Carrousel du Louvre Alışveriş Merkezi All About
Carrousel du Louvre halkı ve ziyaretçiler arasında favori Paris alışveriş merkezi olduğunu ve kendi adını taşıyan müzede ünlü sanat koleksiyonları ziyaret bir mola için harika bir yol sunar.

Açık haftada yedi gün, lüks merkezi dükkanlar onlarca bir düzine restoranlar ile bir gurme gıda kortu ve zarif ve havadar ortamına sahiptir. Eğer ışık şehrin Pazar günleri alışveriş yere ararken, Carrousel uçağa geri getirmek için bakılmaksızın yeni giysiler, takılar, kitaplar, ya da özel bir hediye arıyorsanız olsun, çok iyi bir seçim yapar .

Carrousel de mimari açıdan nefes kesici: Çin mimar IM Pei tarafından tasarlanan ünlü cam piramidi du Louvre (Louvre Piramidi), alt bölümünde, alışveriş merkezinin bir kanat görülebilir. Buna ek olarak, Carrousel du Louvre gibi büyük yıllık olaylar geniş bir sergi alanı kapsamaktadır  Paris Photo  sergi düzenlenmektedir.

Ulaşım ve İletişim Bilgileri:

Adres: 99, rue de Rivoli (alışveriş merkezi erişmek için Louvre kompleksinin alt seviyeye gelen uzun yürüyen merdiven almak)
Metro: Palais Royal-Louvre Müzesi (Hat 1)
Otobüsler: Çizgiler 21, 24, 27, 39, 48, 68, 69, 72, 81, 95
Park: Avenue du Général Lemonnier (700 boşluklar mevcuttur)
telefonla bilgiler: 33 (0) 1 43 16 47 10
Erişilebilirlik:  Tüm düzeylerdeki Carrousel du Louvre engelli ziyaretçilere erişilebilir.

Açılış saatleri:

Carrousel du Louvre 22:00 restoranlar 9:00 ‘dan her gün açıktır aynı saatlerde açıktır. Birkaç istisna dışında, dükkanlar 10:00 8:00, haftanın 7 günü açıktır.

Carrousel’den en Mağazalar ve Özellikleri:

alışveriş merkezi moda, ev tasarımı, hediyeler, kitap ve diğer birçok uzman butikler içermektedir. vurgulandığı gibi moda değilken Takı, hediyeler ve ev dekorasyonu, Carrousel’de güçlü renklerdir. küçük yerel butikler yanı sıra merkezde daha iyi tanınmış markalar ve mağazalar şunlardır:

  • L’Occitane en Provence : Provence Fransız kozmetik ve hediyeler Orta fiyatlı ama kaliteli
  • Esprit : kadın ve erkek giyiminde hem sunan
  • Sephora : go-to önemli tasarımcıların kozmetik, güzellik dişli ve parfümler için yere
  • Swarovski : ikonik kristal makinesinden hediyeler bul
  • Bodum : Kahve meraklıları Fransız pres ve diğer yüksek kaliteli kahve yapma donanımları bu popüler yapımcısı akın edecek
  • Hertz Oto Kiralama : Paris’te bir araba kiralamak gerekiyorsa, bu dikkate almak iyi bir seçenektir

, Atıştırma İçme ve Carrousel’den yemek yemek:

asma düzey “Evrensel Resto” food court Fransız Fas, Japonca veya Meksika dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından lezzetler ile 13 gurme gıda tezgahlarda sunmaktadır. Tüm kredi kartları kabul edilir. Daha sonra atıştıracak bir şeyler almak isterseniz, alışveriş merkezinin aynı seviyede RAGUENEAU / Pastane du Louvre pastane deneyin.

Yakın yerler ve Turistik Enjoy için:

  • Tuileries Bahçeleri
  • Louvre-Tuileries Mahalle
  • Musée d’Orsay (Orsay Müzesi)

Bunun gibi?

Eğer nereye gitmek biliyorum ve özel hediyeler veya nadir öğeleri bulmak her zaman bir olasılık ise Fransız başkentinde Alışveriş sıkıcı veya standart asla. Louvre’un yakın ulaşmak daha dolaşmak yerler ve pencere mağaza için, kendi görkemli alışveriş galerileri ile yakındaki Palais Royale göz atın. Ayrıca Colette, küresel moda seti arasında bir favori dahil ve erkekler ve kadınlar moda, tasarım ve ev kalemlerinde son trendler sunan Paris’in en iyi butik ve konsept mağazaları göz atın.