Skip to main content

Paris Ceļojumu piedāvājumi un paketes: Lidojumi, vilcieni, un īpašie Caurlaides

 Paris Ceļojumu piedāvājumi un paketes: Lidojumi, vilcieni, un īpašie Caurlaides

Viens no Eiropas svarīgākajiem rumbas

Plānošanas brauciens uz Parīzi var būt stresa, bet ne trūkuma iespējas. Parīze ir pasaulē vadošais tūrisma galamērķis, un viena no lielākajām Eiropas gaisa un dzelzceļa mezglu, tāpēc ceļotāji tiek gandrīz applūst ar piedāvājumiem par lidojumiem, ceļojumu paketes, un dzelzceļa variantiem, lai cauri. Noklikšķiniet mūsu padomu, kas palīdzēs jums veikt labi informēts un budžeta saderīgu lēmumu par iegūt uz Parīzi un atpakaļ.

Lidošana uz Parīzi: galvenajām lidostām

Paris ir divas galvenās starptautiskās lidostas: Roissy-Charles de Gaulle un Orly.

 • Roissy-Charles de Gaulle lidosta ir otrais aktīvākais lidosta Eiropā pēc Londonas Hītrovas, ar dažiem 200.000 pasažieri pārvietojas caur katru dienu. Šarla de Golla lidosta atrodas apmēram 15 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Parīzes centra, piedāvā ātru un uzticamu sauszemes transporta uz Paris.Charles de Golla lidosta ir trīs termināli vai “aerogares” :
  • Terminal 1: lielākā daļa nepilsoņi Air France starptautiskie lidojumi, tostarp United Airlines, US Airways, Lufthansa, un Virgin Atlantic.
  • 2 termināls ir lielākais un ir sadalīts 6 mazākās termināļiem (AF). Lielākā daļa Air France lidojumi, kā arī American Airlines, British Airways, Delta Air un Northwest Airlines, lidot 2 terminālī.
  • Terminal T-3 ir rezervēts budžeta un čartera lidojumus, tajā skaitā Ryanair un Easyjet.

Orlī lidosta ir mazāka, un vairākas grādiem mazāk traks kā Šarla de Golla lidostas. Hosting aptuveni 30 aviosabiedrības, Orly rokturi galvenokārt iekšzemes un Eiropas lidojumus. Atrodas tikai 10 jūdzes uz dienvidiem no Parīzes lidostas ir divi termināli:

Gan Parīzes lidostas piedāvā virs vidējā pakalpojumus un ērtības , ieskaitot pasaules klases beznodokļu un luksusa iepirkšanās, bezmaksas transporta pakalpojumus starp termināliem, liela izvēle restorāniem, atpūtas un spēļu laukumi bērniem. Turklāt daži termināļi, tostarp Terminal 2 pie Charles de Gaulle, ir bezmaksas bezvadu interneta piekļuves punktos.

Apmeklējiet Parīzes lidostu Website

Informācija pa tālruni:

 • Orly Ouest apstrādā galvenokārt iekšzemes lidojumus, tostarp Air France.
 • Orly Sud apstrādā starptautiskus un čārterreisiem.
 • Balss pasta servera (lidojuma laiki reāllaikā)
  0 892 681 515 (0,34 eiro minūtē)
 • Lidostas informācija uzticības tālruņi:
  Parīze-Orly: 01 49 75 15 15 (6:00-11:45)
  Parīzes CDG: 01 48 62 22 80 (24 stundas diennaktī)

Parīze ar Air: pārvadātājiem un Fares

Lidošana uz Parīzi var izrādīties dārgi, bet, ja jūs plānojat labi uz priekšu, jūs varat sieksta labu darījumu. Parasti, rezervēt biļetes vismaz 3 mēnešus pirms sava ceļojuma datumu, un uzskata, ka lidojot uz Parīzi ārpus maksimuma periodu (maija vidus līdz septembrim). Turklāt, kas savieno uz Parīzi no Londonas bieži vien ir lētāks veids, kā nokļūt uz pilsētu gaismas. Kad lido no Eiropā, izvēloties zemo izmaksu pārvadātājs ir gudrs tik ilgi, cik jūs esat gatavi atteikties frills.

Pārvadātāji: Ko Company lidot?

Turpmāk aviokompānijas sniedz regulārus pakalpojumus no galvenajiem ASV un Kanādas pilsētās Parīzē:

Par gaisa satiksmi uz Parīzi no laikā kontinentālajā Eiropā un Lielbritānijā, lielākā daļa uzņēmumu, kas uzskaitīti iepriekš piedāvājums pakalpojuma Parīzi no citām lielākajām Eiropas pilsētām. Turklāt šādi uzņēmumi lidot Paris dienas:

Ceļojumu paketes

Plānojot parīziešu pēcnācējiem, rezervējot ceļojuma paketi, kas ietver turp aviobiļetes cena, viesnīcas uzturēšanos, un, iespējams, citas funkcijas, piemēram, ekskursijas vai restorānu kuponiem var būt liels naudas taupīšana. Bet pirms jūs saņemsiet savu kredītkarti, pārliecinieties, lai izlasītu fine print un berzt patērētāju pārskatus par paketi jūs apsver buying– tas ierobežo risku scammed, vai vienkārši vīlies.

 • Ceļojuma padomnieks ir ļoti noderīga vietne , kas piedāvā patērētāju pārskatus par Parīzes atvaļinājuma paketes. Jūs varat arī pasūtīt tieši tajā vietā, lai daudzas īpašības.
 • Epinions ir arī lielisks resurss, lai padarītu lēmumu par ceļojuma paketi uz Parīzi.
 • Air France regulāri piedāvā īpašus piedāvājumus lidojumiem un ceļojumu paketes uz Parīzi, īpaši brīvdienās.

Vilcieni uz Parīzi: Stacijas, maksām un pērk biļetes

Ja jūs dodas uz Parīzi no iekšpuses kontinentālo Eiropu vai no Lielbritānijas, Nokļūšana ar vilcienu var būt lieliska alternatīva lidošanai. No vienas puses, Eiropā skaitās vairāk un vairāk bullet vilcienu (ko sauc TGV par “ātrgaitas vilcienu” Francijā), kas var samazināt dzelzceļa ceļojuma laiku pa pusi.

Eurostar vilciens savieno Londonu ar Parīzi caur Lamanša tuneli vai “Chunnel”, padarot patiesi neaizmirstamu pieredzi. Tur ir arī priekšrocība iepriekš minēto bezgalīgu lidostai lines– nemaz nerunājot iegūt tuvāk ieskatu Francijas vai Eiropas laukos. Pēdējais, bet ne mazāk, jums tiks izvēloties daudz videi draudzīgāku ceļojuma režīmu, un samazināt savu oglekļa footprint– kaut ko jūs varat noteikti justies labi par to, pat tad, ja jūs galu galā izdevumu mazliet vairāk naudas. Ja jums ir papildu laiku, un jūs esat dodas uz Parīzi no citur Eiropā, dzelzceļa transports var būt pareizais risinājums jums.

Galvenie Paris dzelzceļa stacijas

Paris ir sešas galvenās dzelzceļa stacijas, kas apkalpo gan iekšzemes, gan starptautiskos galamērķiem.

 • Gare du Nord ir rumbas vilcieniem ceļo no Lielbritānijas, Ziemeļu Francijā un Ziemeļeiropā. Eurostar vilciens ierodas Gare du Nord no Londonas.
 • Gare de Lyon ir galamērķis vilcieni no Lyon, Aix en Provence, Marseļā, Francijas Rivjērā, Ženēvā un Itālijā. Daudzi no vilcienu ierodas Gare de Lyon ir bullet vilcieni. Piemēram, jūs varat saņemt no Lionas uz Parīzi 2 stundas un no Marseļas uz Parīzi 3 stundu laikā.
 • Gare d’Austerlitz apkalpo galamērķus dienvidrietumu Francijā (proti, Tulūzas un Bordo), Luāras ieleja un Spānijā.
 • Gare Saint-Lazare kalpo Normandijas reģionu (centrālā Ziemeļu Francija) un Anglijā (nav Eurostar).
 • Gare de l’Est ir mezgls vilcienu nāk no Francijas austrumos (Strasbūrā, Elzasas), daļu no Vācijas, Luksemburgas, un centrālā Austrumeiropā.
 • Gare Montparnasse galvenokārt rezervēta ātrgaitas pasažieru vilcieniem apkalpo Nante un Bordo.

Par dzelzceļa pārvadājumu tarifiem, grafikiem, biļešu un atrunām, apmeklējiet SNCF nacionālās dzelzceļa kompānijas mājas lapā.

Parīze ar vilcienu: Eurostar

Nokļūšana uz Parīzi ar Eurostar var būt laba ideja daudzu iemeslu dēļ, it īpaši, ja jūs izlido no Londonas.

 • Starptautiskie lidojumi uz Londonu, var būt lētāk nekā lidojumus uz Parīzi. Dažos gadījumos, jūs varat samazināt izmaksas par ceļošanu, kas peld uz Londonu un tad pozīcijas uz Parīzi Eurostar. Tas arī dod jums iespēju pavadīt dienu vai divas Londonā kā ievads jūsu Parīzes brīvdienas.
 • Eurostar aizzīme vilciens savieno London St Pancras stacijas Parīzes Gare du Nord tikai 2 stundas un 15 minūtes.
 • Kanāls tunelis ir feat inženierzinātņu un aizraušanās pieredzi. Ja vien jūs esat klaustrofobiski, ceļo caur tuneli, kas tika rūpīgi zemnīca zem kanāla ūdeņos būtu pieredzējuši ikvienam vismaz vienu reizi.
 • Ja jūs dodas uz Parīzi no citviet Eiropā vai Francijā , arī Briselē, Lille, Avignon, vai Francijas Alpos slēpošanas kūrortiem, piemēram, Aime la Plagne vai Bourg St Maurice, ņemot Eurostar paātrinās uz Parīzi, jo nav laika. Eurostar piedāvā savienojumus uz vairāk nekā 100 citiem galamērķiem visā Eiropā.

Atlaide kartes un īpašie piedāvājumi ceļojumiem uz Parīzi

Studentiem un pensionāriem, kas ceļo uz Parīzi, var gūt ievērojamu labumu no iegādes atlaižu karti. Pat ja jums nav nonākt “pareizo” vecuma grupā, ceļojumu kompānijas regulāri reklamēt īpašus piedāvājumus atlaides ceļojumiem uz Parīzi.

Atlaide kartes

 • Rail Europe piedāvā atlaižu kartes neierobežotu ceļošanai Francijā, studentiem, pensionāriem, pāriem, un bieži ceļo. Vairāki caurlaides ir pieejami:
 • Atrast Rail Europe nodarbojas vilcienos un caurlaides: Pirkt tieši
 • Rail Europe Youth caurlaides (ceļotājiem zem 26): Pirkt tieši
 • Rail Europe Senior Pass: Pirkt tieši
 • Francijas dzelzceļa uzņēmuma SNCF piedāvā dažādas atlaižu kartes uz studentiem, pensionāriem, un bieži ceļo. Šīs kartes, kas ļauj atlaides līdz 50% atlaidi par vilcienu biļetes, ir laba izvēle, ja jūs plānojat doties uz vairākiem galamērķiem ietvaros Francijā, vai arī, ja ceļojat uz Franciju vairāk kā vienu reizi gadā. Turklāt SNCF atlaižu kartes var izmantot samazināšanu par Eurostar vilcienu biļetes un pat par aviobiļetes.
 • EURAIL Pass ir laba izvēle, ja jūs esat ceļojumā uz Parīzi, kas ir daļa no lielāka ceļojumu apkārt Eiropai. Pieejams ceļotājiem visu vecumu. (Nopirkt jūsu EURAIL Pass tieši pie dzelzceļa Eiropā)

Speciālie piedāvājumi:

Ir daudzi piedāvājumi, kas tur par vilcienu ceļa, bet tas prasa mazliet agri izmeklēšanas darbu. Izpētiet dažas no šīm iespējām:

 • Atrast jaunāko piedāvājumus Eurostar cenām pie dzelzceļa Eiropā
 • Air France piedāvā regulārus īpašu lidojumu un atvaļinājuma paketes uz Parīzi no lielākajām pilsētām ASV. (Book tiešais)
 • SNCF rezervēšanas lapā ļauj veikt pielāgotu meklēšanu pēdējā brīža piedāvājumi. Jūs varat ietaupīt līdz pat 50%, pēdējā brīža biļetes iegādei, vai “PREMS”. Paturiet prātā, ka šīs biļetes ir atdoti, un nav nomaināmi, lai gan.

You may also like