Skip to main content

Paris Cestovné ponuky a balíky: Lety, vlaky, a Zvláštne preukazy

 Paris Cestovné ponuky a balíky: Lety, vlaky, a Zvláštne preukazy

Jeden z najvýznamnejších európskych Hub

Plánujete výlet do Paríža môže byť stresujúce, ale nie pre nedostatok možností. Paríž je špičkovou turistickou destináciou na svete a hlavné európske leteckej a železničnej rozbočovač, takže cestujúci sú prakticky zaplavený ponukami pre lety, zájazdy a možnosťou železničných na vyzdvihnutie prostredníctvom. Preklikať na našich rád, ktoré by vám mali pomôcť vytvoriť dobre informovaný a rozpočet kompatibilný rozhodnutie o dostať do Paríža a späť.

Lietajúce do Paríža: hlavné letisko

Paríž má dve hlavné medzinárodné letisko: Roissy-Charles de Gaulle a Orly.

 • Letisko Roissy-Charles de Gaulle je druhé najvyťaženejšie letisko v Európe po londýnskom Heathrow, s niektorými 200.000 pasažierov pohybuje cez deň. Nachádza sa asi 15 míľ severovýchodne od centra Paríža, na letisko Charles de Gaulle ponúka rýchly a spoľahlivý pozemnú dopravu do Paris.Charles de Gaulle letisko má tri terminály alebo “aerogares” :
  • Terminál 1: Most-Air France non medzinárodné lety, vrátane United Airlines, US Airways, Lufthansa a Virgin Atlantic.
  • Terminál 2 je najväčší a je rozdelený do 6 menších terminálov (AF). Väčšina letov Air France, rovnako ako American Airlines, British Airways Delta Air a Northwest Airlines, lietajú do Terminálu 2.
  • Terminál T-3 je vyhradené pre rozpočet a nepravidelných letov, vrátane Ryanair a easyJet.

Orly Airport je menší a niekoľko stupňov nižšia, než frenetický letisko Charles de Gaulle. Hosting okolo 30 leteckých spoločností, Orly spracováva prevažne domáce a európske lety. Nachádza sa len 10 míľ na juh od Paríža, na letisko má dva terminály:

Oba Paríž letisko ponúkajú nadpriemerné služby a vybavenie , vrátane duty-free a luxusných obchodov svetovej triedy, bezplatná kyvadlová doprava medzi terminálmi, veľký výber reštaurácií, salóniky a ihrísk pre deti. Okrem toho niektoré terminály, vrátane terminálu 2 na letisko Charles de Gaulle, sú bezplatné Wi-Fi hotspotov.

Navštívte parížskych letísk z webových stránok

Informácie na tel:

 • Orly Ouest spracováva prevažne vnútroštátne lety, vrátane spoločností Air France.
 • Orly Sud spracováva medzinárodné a charterové lety.
 • Voice Server (letové časy v reálnom čase),
  0 892 681 515 (0,34 euro za minútu)
 • Letiskové informačné horúcej linky:
  Paris-Orly: 01 49 75 15 15 (6 hodín do 23:45),
  Paris-CDG: 01 48 62 22 80 (24 hodín denne)

Paris by Air: Dopravcovia a Fares

Lietajúce do Paríža môže ukázať ako drahé, ale ak máte v pláne s dostatočným predstihom, môžete zachytiť veľa. Ako všeobecné pravidlo, rezervovať si vstupenky aspoň 3 mesiace pred dátumom cesty a zvažovať letí do Paríža von z vrcholného obdobia (mid-máj až september). Okrem toho, pripojenie do Paríža z Londýna je často lacnejší spôsob, ako sa dostať do mesta svetla. Pri lete v rámci Európy, rozhodli nosič low-cost je šikovný, ako dlho, ako ste ochotní vzdať ozdôbky.

Dopravcovia: Aké firmy sa lietať?

Tieto letecké spoločnosti poskytujú pravidelnú linku z hlavných amerických a kanadských miest do Paríža:

Pre leteckú dopravu do Paríža zvnútra kontinentálnej Európe a Veľkej Británii, väčšina z vyššie uvedených spoločností podnikajúcich autobusov a do Paríža od iných veľkých európskych miest. Navyše, tieto spoločnosti letieť do Paríža denne:

cestovné balíčky

Pri plánovaní parížsku pobývanie, rezervácie balíku cestovných, ktorá zahŕňa spiatočnú letenku, hotel pobyt, a možno ďalšie funkcie, ako sú prehliadky so sprievodcom či reštaurácie kupónov môže byť veľké peniaze šetrí. Ale skôr, než sa dostanete z vašej kreditnej karty, uistite sa, že čítať drobné písmo a prehľadávajú hodnotenie spotrebiteľské balenia uvažujete buying– to obmedzí riziko scammed, alebo len sklamane.

 • Trip Advisor je veľmi užitočné stránky ponúkajúce recenzie spotrebiteľa Paríža zájazdov. Môžete si tiež objednať priama na mieste pre mnoho vlastností.
 • Epinions je tiež skvelým zdrojom informácií pre rozhodovanie o cestovný balíček do Paríža.
 • Air France pravidelne ponúka špeciálne ponuky na letenky a zájazdy do Paríža, a to najmä počas prázdnin.

Vlaky do Paríž: Stanice, tarifách a zakúpenie vstupeniek

Ak cestujete do Paríža v rámci kontinentálnej Európy alebo z Veľkej Británie, ako sa tam dostať vlakom môže byť výbornou alternatívou k lietaniu. Po prvé, Európa počíta viac a viac bullet vlaky TGV (tzv pre, vysokorýchlostný vlak ‘vo Francúzsku), ktoré môžu znížiť dobu cestovanie po železnici znížil o polovicu.

Eurostar vlak spojí Londýn do Paríža cez Lamanšský tunel, alebo “Chunnel”, čo pre naozaj nezabudnuteľný zážitok. Tam je tiež výhoda uvedených skutočností nekonečnú letisko lines– nehovoriac získať bližší pohľad na francúzskej alebo európskej krajiny. Posledný, ale v neposlednom rade, budete výberu omnoho šetrnejšie k životnému prostrediu režim jazdy a znížiť svoju uhlíkovú footprint– niečo, čo môžete určite dobrý pocit, aj keď to skončiť výdavky trochu viac peňazí. Ak máte viac času a ste na cestách do Paríža od inde v Európe, železničná doprava môže byť tou pravou voľbou pre vás.

Stanica hlavné Paríž

Paris má šesť hlavných vlakových staníc, kde sa podáva domáce i medzinárodných destinácií.

 • Gare du Nord je rozbočovač pre vlaky idúce z Veľkej Británie, severného Francúzska a severnej Európy. Eurostar vlak príde na stanici Gare du Nord z Londýna.
 • Gare de Lyon je cieľ pre vlaky z Lyonu, Aix en Provence, Marseille, na francúzskej Riviére, Ženeva, a Taliansko. Mnoho vlakov prichádzajúcich na Gare de Lyon sú guľka vlaky. Napríklad môžete získať z Lyonu do Paríža za 2 hodiny a z Marseille do Paríža do 3 hodín.
 • Gare d’Austerlitz slúži destinácií v juhozápadnom Francúzsku (konkrétne Toulouse a Bordeaux), údolie rieky Loiry a Španielsku.
 • Gare Saint-Lazare slúži Normandii (centrálne severné Francúzsko) a Anglicka (non-Eurostar).
 • Gare de l’Est je rozbočovač pre vlaky pôvodom na východné Francúzsko (Strasbourg, Alsasko), častí Nemecka, Luxemburska a strednej a východnej Európy.
 • Gare Montparnasse je väčšinou vyhradená pre rýchlovlakov slúžiacich Nantes a Bordeaux.

Pre železničné cestovné, plány, na základe počtu cestujúcich a rezerváciách nájdete na národnej železničnej spoločnosti SNCF webové stránky.

Paríž vlakom: Eurostar

Ako sa dostať do Paríža Eurostar môže byť dobrý nápad z mnohých dôvodov, a to najmä v prípade, že ste k odchýlenie sa od Londýna.

 • Medzinárodné lety do Londýna môže byť lacnejšie ako lety do Paríža. V niektorých prípadoch môžete znížiť náklady na cestovanie tým, že letí do Londýna a potom mieri do Paríža Eurostar. To tiež vám dáva možnosť stráviť deň alebo dva v Londýne ako predohra k vašej Paríži dovolenku.
 • Eurostar vlak guličky spája stanicu London St. Pancras na parížskej stanici Gare du Nord za 2 hodiny a 15 minút.
 • Kanál Tunel je strojársky zázrak a vzrušenie na skúsenosti. Ak ste klaustrofóbiu, cestovanie tunelom, ktorý bol starostlivo vykopanej pod vodný kanál by mal byť skúsený každý aspoň raz.
 • Ak cestujete do Paríža od inde v Európe alebo vo Francúzsku , vrátane Bruselu, Lille, Avignon, alebo francúzskych Alpách lyžiarskych stredísk, ako je Aime La Plagne alebo Bourg St. Maurice, pričom Eurostar vám urýchli do Paríža v žiadnom momente. Eurostar tiež ponúka spojenie do viac ako 100 ďalších destinácií po celej Európe.

Zľavové karty a špeciálne ponuky pre cestovanie do Paríža

Študenti a dôchodcovia, ktorí cestujú do Paríža, môžu značne ťažiť z ďalších zľavovú kartu. Dokonca aj keď si nespadajú do “správnej” vekové skupiny, cestovné kancelárie pravidelne inzerovať špeciálne ponuky pre diskontné cestovania do Paríža.

Zľavové karty

 • Rail Europe ponúka zľavové karty pre neobmedzené cestovanie vo Francúzsku pre študentov, seniorov, pary, a sú často na cestách. Niektoré priechody sú k dispozícii:
 • Nájsť ponuky na vlaky a priechodov Rail Europe: Kupujte priamo
 • Rail Europe Youth prechádza (pre cestujúcich do 26 rokov): Kupujte priamo
 • Rail Europe Senior Heslo: Kupujte priamo
 • Francúzska železničná spoločnosť SNCF ponúka rôzne zľavové karty pre študentov, seniorov a časté cestovateľov. Tieto karty, ktoré umožňujú zľavy až 50% zľava na vlakové cestovné, sú dobrou voľbou, ak máte v pláne cestovať do niekoľkých destinácií v rámci Francúzska, alebo ak chcete cestovať do Francúzska viac ako raz za rok. Okrem toho SNCF zľavové karty môžu byť použité pre zníženie o lístky na vlak Eurostar, a dokonca aj na letenky.
 • Eurail Pass dobrou voľbou, ak ste na cestách do Paríža ako súčasť väčšej turné po Európe. K dispozícii pre hostí všetkých vekových kategórií. (Kúpte si Eurail priesmyk nasmerovať na Rail Europe)

Špeciálne ponuky:

Tam sú početné ponuky tam pre cestovanie vlakom, ale to vyžaduje trochu predčasné investigatívnej práce. Preskúmať niektoré z týchto možností:

 • Nájsť najnovšie ponuky pre Eurostar cestovného v železničnej Európu
 • Air France ponúka pravidelné špeciálne letu a dovolenkové balíky do Paríža z veľkých miest v Spojených štátoch. (Kniha Direct)
 • Rezervácia stránky SNCF umožňuje vykonávať vlastné vyhľadávanie last-minute. Môžete ušetriť až 50% kúpou na poslednú chvíľu vstupenky, alebo “PREMS”. Majte na pamäti, že tieto lístky sú nevratné a non-vymeniteľný, hoci.

You may also like