Paris Güvenli Turistler için mi? Ziyaretçiler için Tavsiye ve Bilgi

Posted on

Paris Güvenli Turistler için mi?  Ziyaretçiler için Tavsiye ve Bilgi

Paris, Brüksel, Nice ve Berlin’de yıkıcı terör saldırıları sonrasında Fransız başkentine birçok potansiyel ziyaretçilerin o Paris’i ziyaret etmek gerçekten güvende olup olmadığını merak ediyor.

şehre ziyaretçiler mevcut güvenlik uyarılarına haberdar ve ulaşım, hizmetler ve şehirdeki herhangi kapanışları ile ilgili ayrıntıları bilmek tutmak gerekir.

Etkisi Resmi Güvenlik Önerileri

Avrupa’da 2015 kapsamlı 2017 terör saldırılarından sonra, birçok İngilizce konuşan ülkeler çok dikkatli ve uyanık olmaları vatandaşlarını soran seyahat uyarılarının yayınladı.

Onlar Fransa’ya seyahat karşı danışmanlık Ancak değillerdir.

Amerikan Büyükelçiliği  Paris’te yayınlanan  Düzey 2 Seyahat Danışmanlığı  , kısmen, Mayıs 2018 danışma devletler içinde

“Egzersiz nedeniyle Fransa’da dikkatli artan  terörizm . Terörist grupların Fransa’da olası saldırıları planlamakla devam eder. Teröristler turist yerleri, ulaşım merkezleri, pazarlar / alışveriş merkezleri, yerel yönetim tesisleri, oteller, kulüpler, restoranlar hedefleyen az veya hiç uyarı ile saldırabilir, ibadet, parklar, büyük sportif ve kültürel etkinlikler, eğitim kurumları, havaalanları ve diğer kamu alanlarında yerleri.”

Kanadalı Büyükelçiliği yayınlanan  bir danışma  vatandaşlarının etmek için çağrıda hala 2018 yılında akımdır Paris’te saldırılar sonrasında “nedeniyle terör akım yükseltilmiş tehdide dikkatli yüksek derecede egzersiz.” Avustralya Büyükelçiliği yayınladı benzer uyarılarının olarak,  İngiltere Büyükelçiliği sahiptir .

Güvenlik Tavsiyeleri anlama

ABD uyarılarının iki tür verir: “Gezi Uyarısı” “Seyahat Uyarı” ve ifadeler biraz kafa karıştırıcı olabilir de, “Seyahat Uyarısı” aslında ikisinin daha ciddidir ve bir ülke seyahat aktif tehlikeli olabilir, böylece kararsız olduğunda yerine koymak eğilimindedir.

Herhangi bir anda, birkaç düzine sürekli kararsız veya tehlikeli ülkeler listesinde olabilir. Genel yoktur  “Dünya çapında Dikkat”  Temmuz 2018 tarihinden itibaren yürürlükte.

Bir Dünya Dikkat yerine koymak zaman, Dışişleri Bakanlığı’ndan tavsiye “ABD vatandaşları şiddetle uyanıklık yüksek düzeyde tutmak ve iyi durumsal farkındalık uygulamaya teşvik edilmektedir.” olmasıdır

Daha az ciddi “Seyahat Uyarısı” genellikle böyle bir fırtına, planlı protestolar, potansiyel olarak tartışmalı seçimler, taraftarlar arasında şiddetli patlamaları üreten öyküsü olan hatta spor etkinlikleri olarak olay veya durum, belirli bir tepki olarak verilir.

Genellikle çeşitli nedenlerle listelenen beş veya altı ülke vardır. beklenen bir sorun herhangi bir ülkede varsa, büyük olasılıkla genellikle zaman görece kısa bir süre için “Seyahat Uyarısı” oluşturacaktır.

Bazı haber hizmetleri, blogcular, veya sosyal medya bir “Seyahat Uyarısı” veya “Seyahat Danışma” duymak ve bunu söz bir “Seyahat Uyarı” olarak bu ifadeleri çünkü uyarılarının anlama daha karmaşık yapılır. Yani Devlet Bakanlığı ile doğrudan ayrıntıları kontrol dek seyahatinizi risk altında düşünmeyin.

Bu yıl Paris’i ziyaret etmek Güvenli mi?

Bu uyarılarının hiçbiri Fransa’ya seyahat önlemek için vatandaşları çağıran bir düzeydedir. gezginler ve seyahat ederken güvenliğinizi arttırmak için yollar hususlar vardır.

ABD Dışişleri Bakanlığı kayıt vatandaşların çağrısı  Akıllı Gezgin Kayıt Programı  elçilik zor zamanlarda sizi uyarmak için hangi yardımcı olur (STEP). ADIM ABD seyahat ve en yakın ABD Büyükelçiliği veya Konsolosluğu ile yolculuk kayıt yurtdışında yaşayan vatandaş ve vatandaşları sağlayan ücretsiz bir hizmettir.

Program ayrıca acil bir durum olmalıdır seyahatleriniz sırasında size irtibata aile üyeleri yardımcı olur.

Paris Kongre ve Ziyaretçi Bürosu yararlı sağlayan  güvenlik bilgilerini  ziyaretçileri için. Paris’te iseniz, mektuba yetkililer tarafından çıkarılacak her türlü güvenlik uyarılarını takip edin ve farkında ve uyanık kalmak. Fransız Turizm web sitesi güncellemeleri ve güvenlik önlemleri açıklamalarını sunar.

Fransa anlamlı Paris’i ve Fransız topraklarının geri kalanını korumak için en fazla 115.000 polis ve askeri personel seferber, saldırılardan beri güvenlik takviye vardır. Oysa, bu ABD Dışişleri Bakanlığı yanı sıra Fransız ve Paris turizm siteleri tarafından sağlanan bilgileri haberin takip ve okunması ziyaretçiye kalmıştır. seyahatleriniz sırasında farkında tutmalısınız bilerek huzursuz ve seyahat hakkında sinir yapıyorsa, belki de bu Paris gibi Avrupa’daki şehirleri ziyaret için en iyi zaman değil.