Skip to main content

Paris Seyahati Fiyatları ve Paketler: Uçuşlar, Trenler ve Özel Geçitler

 Paris Seyahati Fiyatları ve Paketler: Uçuşlar, Trenler ve Özel Geçitler

Avrupa’nın En Önemli Hub biri

Paris’e bir gezi Planlama stresli değil, seçeneklerin eksikliği olabilir. Gezginler neredeyse aracılığıyla almak için uçuş, seyahat paketleri ve demiryolu seçenekleri için teklifler dolu böylece Paris, dünyanın en gözde turizm mekanı ve büyük bir Avrupa hava ve demiryolu merkezidir. Geri Paris ve alma konusunda iyi bilgilendirilmiş ve bütçe uyumlu bir karar vermek için yardımcı olmalıdır, hangi bizim tavsiye için tıklayın.

Paris’e Uçan: Ana Havaalanları

Roissy-Charles de Gaulle ve Orly: Paris iki büyük uluslararası havalimanı vardır.

 • Roissy-Charles de Gaulle Havaalanı 200.000 yolcu günlük ilerleyen ürünler ile, Londra Heathrow sonra Avrupa’da ikinci en yoğun havaalanıdır. Gaulle Havaalanı sahiptir de yaklaşık 15 mil kuzeydoğusunda Paris merkezinin bulunan Charles de Gaulle havaalanı Paris.Charles içine hızlı ve güvenilir kara taşımacılığı sunmaktadır üç terminalleri veya “aerogares” :
  • Terminal 1: United Airlines, Us Airways, Lufthansa ve Virgin Atlantic dahil çoğu dışı Air France uluslararası uçuşlar,.
  • Terminal 2 ve en geniş ve 6 küçük terminalleri (AF) ayrılır. Çoğu Air France uçuşlar, hem American Airlines, British Airways, Delta Air, ve Kuzeybatı Airlines gibi, Terminal 2 sinek.
  • Terminal T-3 Ryanair ve Easyjet dahil bütçe ve charter uçuşlar, için ayrılmıştır.

Orly Havaalanı küçük ve Charles de Gaulle Havaalanı’na daha birkaç derece daha az hummalı. Yaklaşık 30 havayolu Barındırma, Orly çoğunlukla yerli ve Avrupa uçuşları yapılmaktadır. Sadece 10 mil Paris’in güneyindeki bulunan havaalanı iki terminali vardır:

Hem Paris havaalanları ortalamanın sunan hizmet ve olanaklar dünya çapında gümrüksüz ve lüks alışveriş, terminaller arasındaki ücretsiz transfer servisi, çocuklar için restoranlar, salonlar ve oyun alanları büyük bir seçim de dahil olmak üzere. Buna ek olarak, Charles de Gaulle 2 numaralı terminale dahil bazı terminaller, ücretsiz kablosuz internet noktaları bulunmaktadır.

Paris havaalanları Web sitesini ziyaret edin

Telefonla Bilgi:

 • Orly Ouest Air France dahil çoğunlukla iç hat uçuşları, yönetir.
 • Orly Sud uluslararası ve charter uçuşları yapılmaktadır.
 • Ses sunucusu (gerçek zamanlı olarak uçuş kez)
  0 892 681 515 (dakika başına 0.34 Euro)
 • Havaalanı bilgi hatları:
  Paris-Orly: 01 49 75 15 15 (06:00 PM 11:45 kadar)
  Paris-CDG: 01 48 62 22 80 (24 saat)

Paris Air tarafından: Taşıyıcılar ve Tarife

Paris’e uçan pahalı kanıtlayabilirim, ama iyi planlıyorsanız öncesinde iyi bir anlaşma yakala. Genel bir kural olarak, en az 3 ay öncesinde seyahat tarihinden bilet ayırtmak ve zirve dönemi (Eylül ortasına Mayıs) dışında Paris’e uçan düşünün. Buna ek olarak, Londra’dan Paris’e bağlayan genellikle ışığın şehri almak için daha ucuz bir yoldur. düşük maliyetli taşıyıcı seçimi, Avrupa içinde gelen uçan yaparken sürece fırfırlar bırakmak isteyen konum olarak akıllı.

Taşıyıcılar: Ne Şirket Fly?

Aşağıdaki havayolları majör ABD ve Kanada şehirlerden Paris’e düzenli hizmet sunmak:

kıta Avrupası ve İngiltere’de içinden Paris’e hava yolculuğu için diğer büyük Avrupa şehirlerden Paris’e teklif hizmeti yukarıda listelenen şirketlerin çoğu. Buna ek olarak, aşağıdaki şirketleri günlük Paris içine sinek:

Seyahat Paketleri

büyük para tasarrufu sağlayabilir gidiş-dönüş uçak ücreti, otel konaklama ve rehberli turlar veya restoran senedi gibi belki diğer özellikleri içeren bir seyahat paketi için rezervasyon, Paris’teki süre kalmak planlarken. Kredi kartı çıkmak Ama hepsinden önce bu Kandırılmanızı riskini, ya da sadece hayal kırıklığına sınırlayacak buying– düşünüyoruz paketin tüketici değerlendirmeleri ayrıntılı açıklamaları okuyun ve düşürmekten emin olun.

 • Trip Advisor çok yararlı bir sitedir tüketici değerlendirmeleri sunan Paris tatil paketleri. Ayrıca birçok özellikleri için yerinde doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Epinions da Paris’e bir seyahat paketi üzerinde bir karar için büyük bir kaynaktır.
 • Air France düzenli özellikle bayramlarda, Paris’e uçuş ve seyahat paketi özel teklifler sunmaktadır.

Paris’e Trenler: İstasyonlar, Ücretler ve Satın Alma Biletleri

Eğer kıta Avrupa içinde veya İngiltere’den gelen Paris’e seyahat ediyorsanız, trenle orada almak uçan için harika bir alternatif olabilir. Bir kere, Avrupa yarıya demiryolu seyahat süresi aşağı kesebilir (Fransa’da ‘hızlı tren’ için TGV denir) daha mermi trenler sayar.

Eurostar tren gerçekten unutulmaz bir deneyim için yapım kanal tüneli veya “Chunnel” üzerinden Paris’e Londra bağlar. Sonsuz havaalanı yukarıdaki avantajı da var Fransız veya Avrupa kırsal yakından bakış alma saymıyorum çizgiler,. Son fakat en az değil, sen yolculuk çok daha çevre dostu modu seçerek ve kesinlikle biraz daha fazla para harcama sonunda bile iyi hissedecekleri için footprint– şey sizin karbonu azaltmaya olacak. Eğer ekstra zaman varsa ve başka yerlerde Avrupa’da den Paris’e seyahat ediyorsanız, tren seyahati sizin için doğru seçenek olabilir.

Ana Paris Tren İstasyonları

Paris hem yerli hem de uluslararası hedeflere hizmet eden altı büyük tren istasyonu vardır.

 • Gare du Nord İngiltere’de, Kuzey Fransa ve Kuzey Avrupa’da seyahat trenlerin merkezidir. Eurostar tren Londra’dan Gare du Nord varır.
 • Gare de Lyon Lyon, Aix en Provence, Marsilya, Fransız Rivierası, Cenevre, ve İtalya’dan trenler için bir yer. Gare de Lyon gelen trenlerin çoğu mermi trenler vardır. Örneğin, 3 saat içinde Paris’e 2 saat içinde ve Marsilya’dan Paris’e Lyon’dan alabilirsiniz.
 • Gare d’Austerlitz güneybatı Fransa (yani Toulouse ve Bordeaux), Loire Valley ve İspanya’da yer vermektedir.
 • Gare Saint-Lazare Normandiya bölgesini (merkezi Kuzey Fransa) ve İngiltere (non-Eurostar) vermektedir.
 • Gare de l’Est Doğu Fransa (Strasbourg, Alsace), Almanya, Lüksemburg ve merkezi Doğu Avrupa bölgelerinden gelen trenlerin merkezidir.
 • Gare Montparnasse’den çok Nantes ve Bordeaux veren madde trenler için ayrılmıştır.

demiryolu Ücretler, zaman çizelgeleri, bilet ve rezervasyon için SNCF ulusal demiryolu şirketi web sitesini ziyaret.

Treni ile Paris: Eurostar

Eurostar tarafından Paris’e Başlarken Londra’da uçağa biniş, özellikle birçok nedenden dolayı iyi bir fikir olabilir.

 • Londra Uluslararası uçuşlar Paris uçuşları daha ucuz olabilir. Bazı durumlarda, Londra’da uçan ve ardından Eurostar ile Paris’e başlığı ile seyahat ile ilgili maliyetleri kesebilir. Bu aynı zamanda Paris tatiliniz için bir başlangıç ​​olarak Londra’da bir veya iki gün harcama seçeneği sunar.
 • Eurostar treni sadece 2 saat 15 dakika Paris Gare du Nord Londra St Pancras istasyonu bağlar.
 • Kanal tünel mühendisliği bir ustalık ve tecrübe bir heyecandır. klostrofobik olmadıkça, en az bir kez herkesin yaşadığı edilmelidir özenle kanal suları altında kazılmış bir tünel üzerinden.
 • Eğer Avrupa ve diğer yerlerdeki gelen Paris’e seyahat ediyorsanız Fransa’da hiçbir zaman Paris’e hızlandırır Eurostar alarak, Brüksel, Lille, Avignon, veya Aime la Plagne veya Bourg St Maurice gibi Fransız Alpleri kayak dahil. Eurostar da bağlantıları sunmaktadır Avrupa’da 100’den fazla diğer hedeflere.

İndirim Kartları ve Özel Paris’e Seyahat için teklif

Paris’e seyahat öğrenciler ve yaşlılar indirim kartı satın almasının büyük ölçüde yararlanabilir. Eğer “doğru” yaş aralığında girmeyen bile, seyahat şirketleri düzenli Paris’e indirimli seyahat için özel teklifler tanıtımı.

İndirim Kartları

 • Raylı Avrupa öğrenciler, yaşlılar, çiftler ve sık seyahat edenler için Fransa içinde sınırsız seyahat için indirim kartları sunuyor. Çeşitli geçer mevcuttur:
 • Trenler ve geçitlerden Raylı Avrupa fırsatları bulun: Doğrudan satın
 • Raylı Avrupa Gençlik (26 yaş altı yolcular için) geçirir: doğrudan satın
 • Raylı Avrupa Kıdemli Geçiş: direkt satın
 • Fransa’nın demiryolu şirketi SNCF sunduğu indirim kartları çeşitli öğrenciler, yaşlılar ve sık seyahat edenler için. Eğer bir kereden fazla yıl Fransa’ya seyahat ediyorsanız tren ücreti% 50’ye kapalı varan indirimlere izin Bu kartlar, Fransa içinde çeşitli destinasyonlara seyahat planlıyorsanız iyi bir seçenektir veya. Buna ek olarak, SNCF indirim kartları Eurostar tren biletleri ve hatta uçak bileti indirimleri için kullanılabilir.
 • Eğer Avrupa çapında büyük bir turu kapsamında Paris’e seyahat ediyorsanız Eurail Geçiş iyi bir seçimdir. Her yaştan gezginler için kullanılabilir. (Senin Eurail Geçiş Raylı Europe doğrudan satın)

Özel teklifler:

Orada sayısız fırsatlar tren seyahati için orada, ama biraz erken araştırmacı çalışma gerektirir. Bu seçeneklerin bazıları keşfedin:

 • Raylı Avrupa Eurostar ücretler için en son fırsatları bulun
 • Air France ABD’de büyük şehirlerden Paris’e düzenli özel uçuş ve tatil paketleri sunuyor. (Kitap doğrudan)
 • SNCF rezervasyon sayfası son dakika fırsatlarını özel bir arama gerçekleştirmek için izin verir. Sen son dakika bilet satın alarak% 50’ye kadar tasarruf veya “Prems” olabilir. Bu biletler olsa iade ve non-değiştirilebilir olduğunu unutmayın.

You may also like