Paris veinisõprade: maitsmine, Touring ja õppimine

Posted on

Paris veinisõprade: maitsmine, Touring ja õppimine

Kuni üsna hiljuti, Paris oli ümbritsetud vähe külades istutatud viinapuud ja Vintners toodavad kohalikud (kui enamasti tähelepandamatu) punased ja valged pealinna igapäevaelu naudingut. Kuigi Paris ei ole palju viinamarjakasvatuse keskus nende days– säästa paar ülejäänud viinapuud, et enamasti teenida dekoratiivsed ja nostalgiline purposes- see on ikka ideaalne koht maitsta ja proovida vapustavaid aastakäikude kogu riigis. Kas olete veini armastaja, kartlik amatöör või kusagil vahel, siin on mõned parimad kohad maitsta, õppida ja lihtsalt nautida veine kogu kapitali. Ja see ei ole oluline, kas see on traditsiooniline “vein hooajal”, kas: Pariisis, võite leida suurepäraseid degusteerimisi, eksponeerib ja kursused aastaringselt. Loe edasi.

Nurgas baar vin on pikka aega olnud koht Pariisi kultuuri, kuid viimastel aastatel on see läinud tagasihoidlik hangouti hipster haven, eelistatud formaat kodanlik-boheemlased ja toidunautlejatest linna. Kui see juba kõlab ebameeldiv, mitte vaja muretseda palju kohti meie nimekirja kõige paremini veinibaare Pariisis on üsna rahuliku täpsusega, kus saab nautida mitte ainult fantastiline vintage või punane klaas, vaid ka proovi maitsvat traditsioonilist juustu ja vorstitooted plaadid jm väike, tapas stiilis roogasid.

See tähelepanuta vähe kogumise pakub tõeliselt põnev pilguheit ajalukku veinivalmistamise. Mõned 200 artefakte räägivad vintnering ja saab nautida ka degusteerimine eri sorti veini kelder, nestled jooksul muuseumi lubjakivi ruumides, millest mõned kuupäeva keskaega.

Vendanges de Montmartre: linna Rõõmsameelne viinamarjasaagist

Kas olete sageli unistanud käivad vanamoodne bakhanaal? Oktoobris mägisel jõuab Montmartre’i naabruses on saidi aastase vintnering juhul tuntakse “Vendanges” (saagi), mis mitte ainult ei võimalda teil maitsta nende eespool nimetatud viimase kohalikke veine, kuid on ka võimalus tasuta kontserdid, ilutulestikud ja muud kultuuriasutused juhtumused. Kui te külastate Pariisi sügisel , ma väga soovitada püüab osaleda selles pidulik, eelarve-sõbralik sündmus.

Seal on palju ettevõtteid, mis pakuvad lõbus ja hariv veinidegustatsioonid turistidele ja külastajatele, ja mõned on parem (ja mõistliku hinnaga) kui teised. Olen jättis eksperdid üle Pariisis suu nende avaldus parim nende seas, kuid oma kartmatu panustaja Colette Davidson ka Osalesin hiljuti degusteerimine äsja avatud firma ja aruanded tagasi (vt allpool). Miks mitte veeta pärastlõuna chillailevan ühes neist hubane koopad  ja õppida vahe mineraal- või oaky märgib?

Loe meie läbivaatamine Veini maitsmine Pariisis, algajatele sobiv komplekt

Beaujolais Nouveau veini degusteerimise Hooaeg

Koos majandusaasta Vendanges de Montmartre juhul sügisel on ka aeg maitsta noor, värske, naiivne punane tuntud Beaujolais nouveau. Paljud baarid ja restoranid linna teenida jooksva aasta versioon, mõnikord otse barrel koos juustu ja muid roogi, muutes pidulik õhtu. Lõbus? Degusteerimine hiljemalt kehastus Beaujolais ja jõuda otsus: kas see hea sel aastal, või täitanud? See on kellegi arvata. Hoiatus siiski: see võib olla kerge vein, kuid see võib saada pea kiiremini kui võite öelda ” Encore un verre, s’il vous punuma! ” (Teine klaas, palun!)

Seal on palju fantastilisi veini kauplused ümber Paris– üks mu lemmikuid on Le Verre VOLE Gare de l’Est ja Canal St Martin (ka viinud meie lemmik veini baari nimekirja ülal). Lisaks “Nicolas” kett on üldlevinud ja varud täiesti hea vein, nagu ka enamik supermarketid, nagu Monoprix ümber linna. Siiski, kui soovite kiirenemist paar pudelit koju oma kohvri samas shopping muud gourmet maiuspalad salli üritab luksuslikum toidupoodides nagu Grande Epicerie hetkel Bon Marché või paremal kaldal, Lafayette Gourmet. Enamik neist kohtadest on abivalmis ja Knowledgable töötajad käsi, kes saab teile nõu veini sobiks oma eelarve ja maitse.