Skip to main content

Paris’e bir Seyahat Rezervasyon önce Yapılacak 5 Temel Şeyler

 Paris'e bir Seyahat Rezervasyon önce Yapılacak 5 Temel Şeyler

Özellikle ilk kez Paris gezisi planlarken, bu kadar oldukça kolay cazip paketler veya özel teklifler gibi görünüyor şey tarafından çekilmiş almak için: Bir çevrimiçi anlaşma bütün varsayımları çıkarmak için görünebilir uçuş, otel ve hatta metro geçer içeren ve denklemin kalmak sorunsuz hale fakat küçük harflerle bakarak veya daha az-daha-mükemmel-temiz otel odasına alırken, parlak paket sadece cüruf olarak kendini ifşa sonunda olabileceğini söyledi.

Eğer kredi kartı bilgilerinizi girmeye başlamadan önce, bazı dikkatli zemin yapmak önemlidir. Yaptığınız ve size yolculuk kitap önce aracılığıyla düşünmeye biraz zaman harcamak gerekir 5 temel şeylere fikrimi tıklayın. Bütün ancak kalmak daha rahat ve keyifli hale getirecek garanti.

1. gitmeye (ve Bahar olması gerektiğini düşünmeyin) ne zaman karar verin

o varsaymak yaygın olsa o bahar ve yaz büyük kalabalıklar, şişirilmiş otel ve seyahat fiyatları ve çifte rezervasyon restoranlar gibi birçok yolcuları faktörler için ziyaret etmek için idealdir mevsim vardır Parisli süre kalmak için sonbahar ya da kış daha rahat ve uygun fiyatlı seçenekler olun.

Her sezonun upsides ve olumsuzlukları bilen birinden biraz katı artıları ve eksileri almak için ziyaret için en iyi zaman ne zaman belirlemek için yardımcı rehberim danışın emin olun. Eğer sıcak veya soğuk aşırı nefret varsa, cıva konaklamanız boyunca yapılacak yukarı ne olabileceğini hakkında bir fikir edinmek için aylara göre Paris hava ortalamalarına rehberimize danışabilirsiniz.

2. paketleri ve fırsatlar aracılığıyla Sift ve dost edenlerin eleştirilerini okuyun.

Paris’teki kaçış planlama adım # 2 için hazır mısınız? Bu sonraki Daha önce belirtilen nedenlerden dolayı, muhtemelen en zor kısmıdır. Herkesin kendi paket ifade her anlamda “gerçek anlaşma”, olduğunu düşünerek içine yolcuları göz boyamak çalışıyor gibi görünüyor. Çok Kayık gibi toplayıcı sitelerini kullanarak ve considering– Trip Advisor iyi biridir olabilir seti paketlerinin güvenilir tüketici değerlendirmeleri danışmanlık önerilir.

Her durumda, şiddetle herhangi paket üzerinde yerleşmeden önce dost yalnız değerlendirme bol okumak belirtiyor ve sizi ilgilendiren herhangi bir anlaşma ince baskı okumak için biraz zaman alabilir.

3. nerede kalınır anlamaya (ve bir otel olmak zorunda değil!)

Sayısız okuyucular (yanı sıra arkadaş ve aile üyeleri) “Paris’te en iyi otellerinden” hakkında fikrimi soran bana yazın. Hep ayrı beş yıldızlı saray otellerden, itiraf utandım biraz değilim, resim de üçlü ve dörtlü haneli başı gecelik oda fiyatları göze alamaz bize çoğunluğu, oldukça belirsiz % 1, bu göbekler.

nerede kalınır karar dahası, son derece kişisel bir karar ve tek beden uyan tüm çözümler sadece var olmayan vardır. Biraz vakit geçirmek için teşvik, yine senin seçenekleri göz önünde: ve birkaç karmaşık nedenlerle, iyi bir otel işi olur, yoksa şu anda (ziyaretçilere ikram birçok şirket birinden kısa süreli daire kiralama düşünün olabilir, I) Paris’te turist konaklama için Hava BnB tavsiye etmiyorum.

ucu 2. olduğu gibi, ayırmayı düşündüğünüz bir otel veya kiralama şirketi edenlerin eleştirilerini okuyun ve anahtarlarını almadan önce herhangi bir mevduat bastırmak için varsa, meşru bir iş ile uğraşıyoruz emin olun. Eğer popüler orta sınıf otel ucuz öğrenci lojman belirli needs– göre iyi konaklama seçenekleri iyi listelerini gelip danışmak gerekiyorsa, okumaya devam edin.

4. sıraya göre para, vize ve pasaport alın.

Bazı açılardan. uluslararası seyahat bir zamanlar olduğu çok daha az karmaşık ve pahalı, ama abroad– kullanacağınız sırasında paraları nasıl bulmaktan evrak gelir ve hatta bu küreselleşmiş dünyada, sizin peş peşe ördekler almak çok önemlidir banka veya kredi kartı? Seyahat çekleri? Ne kadar OGS / nakit noktalarından nakit yaptırmayı için banka ücret nedir? Bu donuk ama önemli alanlarda bazı derinlemesine ipuçları için okumaya ve yolda gereksiz stres önlemek ve sizin tatile yaparken.

5. şehir ve yerel kültürü hakkında bilgi edinin.

Işığın şehre herhangi gezi planlaması son adımı? şehir ve yerel Parisli kültürünü öğrenme zaman geçirin. Aksi takdirde büyük ölçüde deneyiminizi geliştirmek ve anlamak sağlamak ve daha iyi halk ile birlikte alacak.

Ben oldukça spontane gezgin değilim, ve, bir yeri ziyaret almak o tüm, fantastik yerleri ve detaylar rastlamak, o zaman Wikipedia’da yerin tarihi ve gelenekleri hakkında tüm okuma otelde akşam geçirmek için bilinen ettik. Yani bu go– ama sadece birkaç gün var, özellikle eğer deneyiminizden daha fazlasına ulaşın ve ayrıca vakit kaçınmak gerekir önce küçük bir araştırma ve okumaya yapacağını exhort belki bana biraz ikiyüzlülük Parisli turist tuzakları ve diğer unadvisable şeylere.

şehir nasıl çalıştığını anlamak için aşağıdaki özelliklerden bazılarını göz atın; tarihi ve kültürü ve en iyi vakit geçirmek istiyorum anlamaya.

You may also like