Paris’te Kids ile Out Yeme – Biçimsel Yemekler hızlı Bites’te itibaren

Posted on

Paris'te Kids ile Out Yeme - Biçimsel Yemekler hızlı Bites'te itibaren
Paris dünyanın saygın gastronomi başkentlerinden biri olabilir, ama çocuklarla ziyaretçiler alışılmadık sebze onların küçük olanlar yemesi için bir şeyler bulma çok nadir biftek onların genç toplama vizyonları çağırma veya üzerinden huzursuzluk fikrine yaltaklanmak edebilir ve “fantezi” malzemeler. Hatta gençler sadece basit ve karmaşık olmayan bir şey istiyorum ve bazen biraz fazla dışında kendi konfor bölgesi Fransız tarzı mutfağı bulmak için aynı derecede hassastır macerasız yiyiciler olabilir.

Neyse ki, müşteri ihtiyaçları söz konusu olduğunda affetmez ve esnek olmayan olduğu için ününü rağmen, Parisli restoran kültürü şaşırtıcı çocuk dostu olabilir: daha az olanlar daha özgürce genç ve seçici yiyiciler hitap işyerlerinin türlerini tanımayı tüm meselesi ve onları karşılamak için muhtemel. cevaplar sizi şaşırtabilir. İşte gezisi sırasında mutlu genç aile üyelerinin damak ve mideleriyle tutmak için büyük ipuçları bir sürü vardır.

Hızlı Yemekler: Sokak Yiyecek veya Köşe birahaneler deneyin

Eğer gezi arasında veya Versailles veya Disneyland günlük gezi için Paris dışarı baş önce de hızlı ve iyi bir yemek bulmak için çalışıyorsanız, sizin en genç aile bireylerinin damak tatmin etmelidir kolay seçenekleri bol vardır.

  • Çocuklar yumuşak ve basit tatlar ve dokular tercih etme eğilimindedir beri ince, karmaşık olanları üzerinde, peynir, mantar, şeker veya Nutella, sandviç, hatta falafel düz krep gibi öğeleri, seçici yiyiciler memnun etmek eğilimindedir.
  • Hızlı bir Sit yemek için , yakın kalıyorsun veya turne nereye herhangi nezih görünümlü köşe kafe-brasserie denemek için tereddüt etmeyin. Çoğu Parisli birahaneler düz omlet, peynir sandviç, düz domates sosu veya Emmental peyniri veya tava balık ile makarna, çocuklarla bir hit olan tüm öğeleri gibi basit yemekleri servis edilmektedir. Eklenen nimet? Bu aileye yönelik nispeten gayri restoranlar çoğu çocuk menüleri-yapmak “etiketli işaretleri veya menü bölümleri için bakmak için emin sunuyoruz menu enfant ” ya da çocuklar için özel ürün sunuyoruz eğer waitstaff sormak.
  • Çocuklar Hamburger, patates ve diğer Amerikan klasikleri Özlem ? Eğer ev hatırlatır şey bulmak isterseniz Paris’te bazı Amerikalı restoran ve mağazalar yer almaktadır.
  • Birçok değilse bile çoğu, kafeteryalar ve önemli müzelere ve restoranlar şehir teklif çocuk menülerinin-tekrar etrafında, “okuma işaretleri arayın menü enfant zaman şüphe” ya da genç yiyiciler özel teklifleri varsa personel isteyin.

Daha Biçimsel Yemekler

Paris’te iki yıldızlı Michelin restoran denemek için ölüyorlar ve çocuklar ya da seçici ergenler için çocuk bakımı bulmak zorunda istemiyorsanız, korkmayın: Paris’te daha iyi işyerlerinin bazıları sadece gastronomik deneyim övünür ancak müşterileri mutlu hale getirmek. Bazı insanlar, çocuklar için onlar (örneğin, peynirli makarna) basit bir yemek yapmak olup olmadığını sormak için bile önceden en üst seviye Parisli restoranlar denilen belirtmektedir ve birçok restoran uyacaktır. Hatta bazıları var özel “gastronomik menüleri enfants ” (siz ne Fransız çocuklar gibi fikirleri ve iyi sizinkilerden farklı olabilir tahammül bilmelidir rağmen).

Eğer üst seviye veya orta sınıf, arama veya öncesinde ve ayırma önce e-posta emin olun, ister denemek istediğiniz belirli bir restoran varsa tüm durumlarda, hayal kırıklığı ve stres önlemek için. Orada hiçbir garanti vardır, ama daha iyi restoranlardan bazıları müşterilerinin ihtiyaçlarına ikram bir noktaya yapmak ve bu menüde olmayan çocuklar için özel öğeleri hazırlanıyor içerir.

Tatlı Notlar: Çocuk Tedavisi

Çoğu ebeveyn haklı yani seyahat ve süre emin çocuklarını sağlıklı yemek yapmak istiyorum. Ama arada sırada, özel bir tedavi için çağrılır. Onların tatlı dişlerini lütfen bir şey bulmakta sıfır sorun olması gerekir.