Paris’te Kış: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Posted on

 Paris'te Kış: Hava, paketi ne ve ne görmek için

Paris’te kış ayları etkinlikler için sürekli yağmurlu, kasvetli, karanlık olduğu için kötü üne ve düşük enerji var, ama neşeli tatil şenlikleri sezonu iyi bir kısmı için fırtına kenti alarak, Paris anlamıyla en fazla yanar yılın herhangi bir zamanında. Eğer böyle müzeler ve katedralleri ziyaret veya iyi bir cafe krem veya emziren sırasında geleneksel bir Paris kafede barışçıl okuma birkaç saat geçirmek gibi kapalı etkinliklerin tadını ne, daha bulunuyor chocolat chaud açık havada, ya da belki de buz pateni, bir kış süre kalmak içinde Paris, aslında, sizin için ideal olabilir.

Kış Paris Hava

Paris ve Fransa’nın en Atlantik Okyanusu geliyor sıcak ve soğuk hava akımından etkilenen bir iklime, kabul ne var. Sıcaklıklar kışın çoğu ancak nadiren sıfırın altında daldırma boyunca soğuk kalmak; Ortalama yüksekler etrafında 46 derece Fahrenheit ve ortalama alçak bulutlu veya güneşli günlerde küçük farklılıklar Şubat aracılığıyla etrafında 36 Aralık Fahrenheit derece ile 37 kalır muaftır. Yağmur ayrıca yıl boyunca tutarlı kalır, ama kış daha sık yağış görür ve yaz biraz daha toplam birikimini görür. Şubat aracılığıyla Aralık itibaren, iki ve ikisi ve ayda birikiminin bir buçuk inç arası toplam yağış yaklaşık 10 ila 11 gün bekleyebilir.

Aya Göre Ortalama Sıcaklıklar ve Yağmurlu Günler:

 • Aralık: 46 F yüksek, 37 F düşük, yağış 11 gün
 • Ocak: 45 F yüksek, 36 F düşük, yağış 10 gün
 • Şubat:  46 F yüksek, 36 F düşük, yağış 9 gün

Ne Pakete

Paris’te kışlar geleneksel olarak soğuk ve ıslak ama keyifli, hatta sıcak, hava birkaç gün olduğundan, bu giyim katmanları bol yanı sıra su geçirmez ayakkabı ve dış giyim paketi emin olmak isteyeceksiniz. kış tipik dondurucu hava durumunu görmek olmamasına rağmen, üst 40’lı sıcaklıklar birkaç uzun pantolon ve gömlek yanı sıra ağır bir kış ceket getirmek gerekir anlamına geliyor.

Bir şemsiye, yağmurluk ve yağmur çizmeleri de şehirde birçok açık konumlar ve hedefleri keşfetmek, özellikle tavsiye edilir.

Paris’te Kış Etkinlikleri

Dış görünüşüne rağmen, zarif başkentindeki kış gezisi sırasında yapılacak çok var ve bu etkinliklerin çoğu kapalı olabilir, ancak doğru paketi kaydıyla ve paketlemek ve çok bir kış muhteşem bir Parisli parkta yürümek, dışarı ıslak değil edecek veya zekice yaktı sokaklarında bir akşam gezintiye büyüleyici ve huzurlu olabilir. Fransız başkentinde kış süre kalmak sağlayacak kapalı ve açık hava aktiviteleri arasında iyi bir denge çarpıcı bir çift olarak veya ailece, yalnız seyahat olsanız aynı sağ maceracı ve ısınma.

 • Kış tatili ışıkları ve süsleri: Her yıl, şehir başkent çevresindeki çok sayıda bölgede neşeli tatil süslemeleri ve ışıklarla aydınlatılan ve mağaza pencereler bütün aile için özel bir tedavi uygulanır.
 • Paris’te Noel kutlayan:  görmek ve konaklamanız boyunca tatil sezonu eli ayağı tutan ruhunu tutmak için yapılacak çok var.
 • Geleneksel Fransız Noel Pazarlar: Her yıl, Alsas tarzda ahşap kulübeler şehir etrafında çeşitli konumlarda açılır. Sıcak şarap Sip; Geleneksel yiyecekler, el sanatları ve oyuncaklar satıldığı standların göz; ve arkadaşlar ve aile için bazı otantik tatil hediye bulabilirsiniz.
 • Tur Anıtlar ve Katedraller: ne olursa olsun ruhsal inançların, yıl sonuna barış ve zamanıdır tefekkür-ve bu hayranlık uyandıran yerlerde hem sunabilir.
 • Paris’te yılbaşı kutlamak: Şanzelize üzerinde şampanya için havai fişek ve geçit itibaren bu kadar çok insan Paris yepyeni yılda getirmek için tercih nedeni iyi bir sebebi var. Sizin için mükemmel yıl sonu hedef olup olamayacağını öğrenin.
 • Paris Sevgililer Günü: Şubat Gel Paris genellikle soğuk ve bir sessiz-ama yine de bu özel vesileyle çiftler için kurnazca romantik bir zemin sunabilir.
 • Çin Yeni Yılı Kutlamaları: Ocak ve Şubat ayında her yıl, Çin Yeni Yılı için bayram, renkli olaylar Fransız başkentinde fırtına birkaç ilçe alır. İyi bazı mükemmel yerel Çin mutfağı örnekleme için geçitlerinin katılıyor gelen bu ilginç kültürel geleneğe tadını öğrenin.

Kış Seyahat İpuçları

 • Kış şenlikleri ve süslemeleri bütün aile ile özellikle güzel akşamları için yapım şehre gerçeküstü sihirli getirmek. Onlar da çok birlikte bir sonu yıllık mola çiftler için romantik fon olarak hizmet verebilir.
 • Kış kendinize şehrin daha gerekecek ve muhtemelen sergiler, anıtlar veya restoran rezervasyonları yapma giriş için turist ordularını ile rekabet etmek zorunda kalmazsınız anlamı, Paris turizm için düşük sezon. Hava ve tren ücretleri de yüksek sezonda daha düşüktür.
 • Soğuk, sık sık yağmurlu koşulları ve kısa günler kuşkusuz biraz cesaret kırıcı olabilir. Sen kendin seyahat ederken tercih etmeniz daha içeride daha fazla zaman harcama bulabilirsiniz.
 • Bazı konumlar ve anıtlar düşük sezon boyunca kapalıdır. hayal kırıklığı önlemek için vaktinden açılış tarihlerini ve yıllık kapanışları mutlaka kontrol edin. Ancak, bu genellikle abartılmış: gerçekte, yaz Parisliler tatile çıkmak gibi, birçok işletme yakın görünce zaman olma eğilimindedir.